Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
są w c**j znani najlepsi jeśli chodzi o CB w Kato chyba na ul.Drozdów
-
Spoty Katowice i okolice
curva i stracilem laptopa bo sie mojej spodobało ciekawe czy też jej wyskoczy rocco jak Stasiowi
-
Spoty Katowice i okolice
curva, moje zgadł :polew::polew: http://s6.ifotos.pl/img/Beztytuuj_nxnqapp.jpg ciekawe jakie Ci pytania zadawał
-
Spoty Katowice i okolice
6 w ciemno no 6ka wypas , ale 5ka ma spoko bufet no i 1ka wygląda na spoko zadziorę
-
Spoty Katowice i okolice
no tak długo polerowałem , że się dokopałem do czarnej co była wcześniej
-
Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- reszta na naprawy , których się nie da uniknąć w dłubanych autach
-
Spoty Katowice i okolice
to ja Ci go chętnie za tyle umyje i spoleruje
-
Spoty Katowice i okolice
a to wyciąganie bezinwazyjne wgniotek to koszt koło 30zł od sztuki
-
Spoty Katowice i okolice
no komisy w Tychach tak samo zmasakrowane , dziś do mnie dzwonił koleś z komisu gdzie oddaliśmy C4ke i powiedział , że musi przepisać auto na siebie , bo nie dostanie odszkodowania.
-
Spoty Katowice i okolice
ja tre tylko na zimówkach
-
Spoty Katowice i okolice
niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota stan...czemu jeszcze nie widzę fot ?? Miszka wklejał co wklejał ?
-
Spoty Katowice i okolice
nie mam czym przyjechać ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- boje sie gradu
-
Spoty Katowice i okolice
no mówie przecież że Siemiana nauczcie się czytać
-
Spoty Katowice i okolice
no wiem właśnie , że już prawie nikt nie ma b5 a wystarczy spojrzeć na foto w pierwszym poście tylko B7 od Dimana
-
Spoty Katowice i okolice
a w ogóle to chce ktoś się zamienić zwykłym grylem na gryl z eski ? oferta ważna do końca tygodnia. oczywiście z dopłatą ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- mam pytanie , co to k**wa jest ? często to spotykam na forum i zastanawia mnie o c**j chodzi i co mnie to obchodzi z jakich cudownych sprzętów ludzie posty wysyłają ? jeżeli Ci się to pojawia, znaczy, że koleś ma lepszy telefon niż ty komputer ja sam mam lepszy kom niż komp
-
Spoty Katowice i okolice
mam pytanie , co to k**wa jest ? często to spotykam na forum i zastanawia mnie o c**j chodzi i co mnie to obchodzi z jakich cudownych sprzętów ludzie posty wysyłają ?
-
Spoty Katowice i okolice
no klimat się zmienia w piz*u ... to się nie dziwcie , że na spoty przyjeżdżam nie swoim autem
-
Spoty Katowice i okolice
cześć dziewuszki
-
Spoty Katowice i okolice
jak w końcu odpali a na zator chyba pojade samej wieży przecież nie puszczę możemy CI pomóc z Kędziorem ale pod jednym warunkiem, zaprosisz koleżankę z którą byłeś na ostatnim spocie nie zaproszę , bo ją lubię
-
Spoty Katowice i okolice
jak w końcu odpali a na zator chyba pojade samej wieży przecież nie puszczę
-
Spoty Katowice i okolice
nie mam polsatu ;/
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
To zostane jedyna b5 na katowickich??? Stanley tez mowil ze zmienia ... zaczne chyba rowerem wpadac bo mialem taki zamiar tylko pogoda niech sie poprawi Wysłane z mojego GT-I9001 ja też mam B5
-
Spoty Katowice i okolice
Audi A4 1.8 T als Limousine in Budapest
-
Spoty Katowice i okolice
a no B5ka żyje i ma się dobrze