Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mam pytanie czy to a4 na Twoim avatarze Ci się podoba ? a co do ocynku to A4 wychodziły tylko i wyłącznie w ocynku , jeśli masz rdze to znaczy , że ktoś spartolił naprawę używając c**jowych zamienników , lub po prostu , były źle polakierowane, ale na bank coś było robione ocynk w połączeniu z oryginalnym lakierem przeżyje nas wszystkich i prędzej silnik padnie niż rdza wyjdzie
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
no słaby program masz , bo ja na samym programie miałem 130km , no i napisz jeszcze ile Nm , bo to też ważne a na turbie z AVF powinno być ze 145@320 lekko
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
znaczek kłatro w ośce no ale kolor fajny no i silnik nie do za je bania ;] wiem , bo mi padł a skąd pomysł , że masz 130 koni ? zdradź sekret ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ---------- aaaaha i patrząc na rocznik to jeszcze mam pytanie czy to na pewno AFN jest ?wrzuć fotkę silnika jak masz
-
[ALL B5] Audi S4
dziwisz się ? jak za same ściereczki z mikrofibry dał więcej niż jest warte auto
-
Spoty Katowice i okolice
chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił no nie planuje nigdzie wychodzić , także będę , ale nie potrzebuje tej wieży póki co , więc jak Ci się nie chce to nie musisz wpadać mam ją w bagażniku, jak mi ją je*ną to się nie wypłacę nom to już jest zabytkowy sprzęt
-
Spoty Katowice i okolice
chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił no nie planuje nigdzie wychodzić , także będę , ale nie potrzebuje tej wieży póki co , więc jak Ci się nie chce to nie musisz wpadać
-
Spoty Katowice i okolice
chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy Z zycia na wydziale erotycznym ... u profesora miszki ... nie mierz wszystkich swoją miarką
-
Spoty Katowice i okolice
chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki, te na leonie to chyba szare i 18stki? Nie takie jak twoje czarny leon w sedanie . Kierowca max 20 lat a czy leon w sedanie to nie czasami toledo ?
-
Spoty Katowice i okolice
no ale między 16 , a 17 jest różnica , więc między 15 i 19 jest różnica jednego cala
-
[ALL B5] Audi S4
to auto i ten silnik wygląda jak milion dolców
-
Spoty Katowice i okolice
Let me google that for you :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - MrCleaner.pl niedaleko mnie jest ten sklep
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a masz fotke po tej przycierce ?
-
Spoty Katowice i okolice
O cenie możemy spokojnie pogadać i będziesz Pan zadowolony. I dowóz gratis. gdybym nie włożył tyle kasy w auto w ostatnim czasie to sam bym się skusił , bo to mój jeden z ulubieńszych wzorów
-
Spoty Katowice i okolice
Siema. Wyslane za pomoca mojego za***iście drogiego wypasionego mobajl fona !!! Zazdrosccie mi
-
Spoty Katowice i okolice
to masz na niezłym wypasie to B7 a perski chociaż ?
-
Prosze o analize logów, problem z układem paliwowym
ja bym sprawdził cały układ dolotowy czy gdzieś nie ma nieszczelności. potem ściągnął dolot powietrza z filtra do turba i sprawdził wirnik czy nie ma luzów i czy w ogóle jest w czasie logów statycznych w grupie 011 bym sprawdził czy rusza się sztanga turbiny. potem można zacząć podmieniać ze sprawnych silników przepływomierze , n75 itp a jak by to nic nie pomogło to już tylko Danecki w Piekarach.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
jasne , że możesz . temat jest tutaj http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowa-sciema-szyb-277831/ zaraz Cie dopisze na liste chętnych ale w jakiś wtorek też zawitaj bezinteresownie- Spoty Katowice i okolice
PO PIERWSZEJ NUTCE.... - YouTube koleś mega i sam nie zgadłem co to za wałek po jednej nutce- Spoty Katowice i okolice
Czyli standard jak wszędzie też mi się wydaje , że bez szału ta cena. Ale jak nie Ci to inni na pewno jakaś firma się zgodzi zarobić w jeden lub dwa dni 1200zł za 4 auta- Spoty Katowice i okolice
dzwoniłem do szopienic tam gdzie robił Talib i bez szału , grupowo było by 400 za 5 i 500 za 7 także troszkę lipeczka. ale sunguardem i amolitem czy jak to się tam nazywa , a to dobre folie. dowiem się jeszcze w tej firmie niedaleko mnie jak by było w przypadku oklejania grupowego. ale tam mi dali już na jedno auto super cene- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ale przez całą gamę kolorów - Spoty Katowice i okolice