Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. Siemka, patrzcie co miałem okazję oglądać w piątek
  2. żyje no ba
  3. siemka
  4. Kupilem chyba wszystko juz.
  5. Jak tam? To wpada ktos? Miszka wez mloda i przyjedz. Pobawi sie z mloda od mojego brata;)
  6. Nooo wezcie przyjedzcie dawno nie widzialem waszych ryji [emoji14] daleko nie macie. Jak kogos nie znam lub ktos nie zna mnie jest zaproszony rowniez. Bedzie gril i ognisko i w ogole Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
  7. Haha. To moze i lepiej. Jak policja wpadnie to nie znajda przy nikim majeranku [emoji14] Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
  8. Oczywiscie [emoji14] jakbys mnie nie znal Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
  9. Potwierdzam. I witam wszystkich jutro prawdopodobnie tez bedzie impreza. Jak bedzie ladnoe to i basen bedzie Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
  10. Siema panowie. Ja też będę
  11. siemka chłopaczki ma któryś vaga pożyczyć ? bo chce auto w końcu odpalić i może bym za tydzień już na spota zajechał
  12. cześć Panowie i Panie jeśli jakieś są mam prośbę , moja koleżanka potrzebuje przeprowadzić ankietę do pracy dyplomowej z zakresu rewitalizacji starego Kina Hawana , potrzebne są opinie ludzi mieszkających w Piotrkowie Trybunalskim , jak macie chwilę to kliknijcie https://www.facebook.com/pages/Spotted-Piotrk%C3%B3w-Tryb/158458464305308 lub bezpośrednio w ankietę Ankieta - Rewitalizacja .
  13. Siema. Dzieki chlopaki niespodziewalem sie . Na fb wylaczylem powiadomienie o urodzinach to mi dwie osoby zlozyly zyczenia hehe , mama i bratowa
  14. ja bym brał 5ki
  15. ja obstawiam , że co najwyżej wbiłby się w grill jedną nogą
  16. tu to same kapeluty , ale na spoty to nie ma komu jeździć powoli do przodu z moim czarnuchem a jutro summer cars party z dedykacją dla Kędziora od wszystkich lasek z klubu
  17. dawno mnie nie było , ale czajcie to te same ruchy co nasz klubowy kombajn
  18. stronę wcześniej masz fotki na aktualniejsze sam czekam
  19. no co poradzić , że mi się te skrzela nie podobają , nie będę robił auta pod kogoś , jak dla mnie to tylko w RSie te skrzela wyglądają sensownie , w innych autach uważam to za wioche a co do tego , że nie zrobiłem całego body RS , to dlatego , że po pierwsze , koszty by mnie przerosły bo błotniki , drzwi , zderzaki i zawieszenie z RS do tanich nie należą a po drugie mam w tym aucie 150km , więc robić z niego RSa to też byłby żart
  20. Trzeba bylo gadac ze sprzedajesz fure :whistling:i
  21. zapraszam do mojego tematu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/afn-kezorowoz-65588/index9.html#post2438717
  22. Jak już pisałem to kolor jest z subaru , dokładnie to z Legacy z 92 roku tak to mniej więcej prezentuje się na nim właśnie
  23. :naughty:cos odrobine wiekszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.