Treść opublikowana przez keżor
-
B5 '96 AHL poprawienie mocy i wyglądu
Te Bedzial, Januszy to Ty szanuj A co do sporu o moc to i tak nic nie przebije hasla ktore kiedys slyszalem, kupilem 2.0tdi a nie 3.0tdi bo ma lepsza kulture pracy... Kupilem klapki do biegania bo wazne jest dla mnie ze but jest przewiewny. Takze niech kolega tuninguje 1.6 jak chce. Kiedys w vtechu z 1.6 dla proby udalo sie wykrecic programem 3konie, wiec dla chcacego nic trudnego. I po wydaniu 10kafli bedzie mocniejsze od 1.8? Czekam z niecierpliwoscia. Kolor fajny
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja moge zalatwic sprzet i jakis naswietlacz ktos niech zalatwi kabel aux-jack i zrodlo grania
-
Spoty Katowice i okolice
kabel nie styka tak jak powinien, poruszaj jackiem w telefonie, spróbuj może podłączyć zwykłe słuchawki do tel żeby sprawdzić czy gniazdo działa. a potem zwykłą mp3 do radia. albo wpadnij jutro na spota, przywioze VAG'a
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas, ustaw se na radiu aux i pogłośnij, nie ma za co
-
Bi Xenon - przesłona się nie otwiera
sprawdź kontrolką 12v czy jest podawany prąd, jeśli tak to wtedy elektromagnesy lub coś gdzieś z instalacją przy samej soczewce, jeśli nie to posprawdzaj bezpieczniki, możesz też spróbować podłączyć elektromagnes na krótko pod 12v, możliwości jest sporo. Jeśli oczywiście masz bixenony
-
Spoty Katowice i okolice
Polska ma juz 3pkt i wciaz mamy 3razy wiecej punktow niz niemcy huehuehue k**wa mac I jak tak dalej pojdzie to eurowizje wygra australia hahaha I jak tak dalej pojdzie to eurowizje wygra australia hahaha Polska dala ukrainie 12 ptk, ukraina odwdzieczyla sie Polsce... dajac jej 0
-
[AFN+] Keżorowóz
Cos to zrobil? Opowiadaj.
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
o no popatrz, Miron, musisz mi w takim razie odesłać kasę za jedną osobę
-
Spoty Katowice i okolice
przed chwilą zmarła Czubaszek
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
to jest info z riverparku , albo ich pojebało albo ja czegoś nie rozumiem, cena z nocleg to 45zł za osobę czyli za 6 osób 270zł , więc jak to się ma do tych 500 ? może nocleg jest pod gołym niebem? grup zorganizowanych cena za nocleg – od 45 zł/osoba Wycieczki szkolne – od 40 zł/osoba Cena za wynajem domku na imprezę okolicznościową – 500 zł/doba
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
http://www.parkponiwiec.pl/oferta-online/domki-all-27111ja bym spokojnie załatwił lepszą cenę
-
Spoty Katowice i okolice
siema nowy czy mógłby mi ktoś zwagować auto? hehehe nie wiem ile waży duża zależy od tego czy jesteś w środku :V no i nie mam wtyczki do miszubiszu
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
ja mam dojścia do ośrodka Park Poniwiec w Ustroniu , ale jak K(ędzior)toś coś ro***bie to mnie z roboty wy***ią są tam domki plus ośrodek z pokojami i basen , jest też duży basen otwarty, za***ista kuchnia, miejsce na grila , ale raczej obowiązuje zachowanie przyzwoite no i jest słabo z parkingiem , ale upchnąć byśmy upchnęli myślę ze 20 aut nawet. także jak coś to sprawa jest do przemyślenia jeśli jesteście wstanie ruszyć dupsko aż do ustronia i fajnie , bo rano można zamówić busa , wj***ć się kolejką na czantorie i napić się czeskiego piwa na szczycie
-
Spoty Katowice i okolice
siema nowy
-
Spoty Katowice i okolice
http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-265km-2-7-biturbo-quattro-xenon-ID6ymGob.html czytajcie opis : "DWIE TURBINY SPRAWIAJĄ ŻE AUTO PRZYSPIESZA JAK BARDZO MOCNY DIESEL."
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no na rok to może być lipa ale pogadam z osobami decyzyjnymi i dam znać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e no nie przesadzaj to ciekawe jakbyś zareagował jak Rob albo Murzyn się zalogował hahaha- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon jaka duza ta betoniarka jest? Bo ja mam jedna w domu i by wlazla na mala przyczepke- Spoty Katowice i okolice
- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
z tamta to byla krotka pilka hehe, teraz jestem z drobna blondyneczka i to juz chyba z rok czasu takze to juz nie ma przelewek ;P chyba stosujesz taktykę z bravo girl a Ty myslisz ze kto te artykuly pisze do brawo?- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
z tamta to byla krotka pilka hehe, teraz jestem z drobna blondyneczka i to juz chyba z rok czasu takze to juz nie ma przelewek ;P- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Dzieki Miron za za***iste wpisanie mnie na liste:V- ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
:V nie gadaj ze ktos ma tak na imie, hahaha- Spoty Katowice i okolice
nigdy sie tego nie dowiesz, chyba ze wejdziesz w temat zatoru - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE