Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
jest piątek , ludzie się powylogowywali , że niby mają jakieś życie poza forum
-
Spoty Katowice i okolice
a w ogóle to GDZIE JA DZISIAJ BYŁEEEEMMMM !! normalnie raj dla B7kowiczów normalnie sklep gdzie ziomek sprzedaje jeszcze KASETY ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- pytaj Bulczasa , może ma też tarczę chyba tarcze bo tego się pojedynczo nie wymienia przepytać Cie z boksu ? ogarnij się warszawiok
-
Spoty Katowice i okolice
pytaj Bulczasa , może ma też tarczę chyba tarcze bo tego się pojedynczo nie wymienia przepytać Cie z boksu ?
-
Spoty Katowice i okolice
pytaj Bulczasa , może ma też tarczę
-
Spoty Katowice i okolice
:grin::polew:
-
Spoty Katowice i okolice
w końcu te kratki z polifta wsadziłeś no i zegary z RSa
-
Spoty Katowice i okolice
złożyłem w końcu auto
-
Spoty Katowice i okolice
u góry na pasku masz coś takiego jak "narzędzia wątku" kliknij w to i daj wersję do druku. następnie gdzieś na dole będziesz miał "pokaż 40 postów wątku na stronie" wtedy wątek bardzo się skróci
-
Spoty Katowice i okolice
https://maps.google.pl/maps?q=50.270533,19.016201&num=1&t=h&z=18 tutaj
-
Spoty Katowice i okolice
nie , gramy niedaleko SCC , ul.Grażyńskiego , boisko Rapid. o godzinie 19.30 zaczynamy i mamy dwie godzinki ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- nie ma takiej mozliwosc bez wyciagniecia, nie sciagniesz sprezyny a jak bedziesz mial zapieczona srobke ktora trzyma gorne wachacze a podejrzewam ze bedziesz mial to juz nie uzbroj w cierpliwość ja się wziąłem na sposób i poopuscilem stabilizator i dolny wahacz i spadło wszystko dzis kolejne podejście a tak wyszła wczorajsza przymiarka na małych kółkach http://s8.postimg.org/uncsjq485/20130703_195440.jpg niżej się nie dało ?
-
Spoty Katowice i okolice
siemka ,byłem na piłce dziś i to co się k**wa dzieje z komarami to jest jakiś obłęd ;/ jest ich tak dużo , że zaczynam wierzyć w teorie spiskową , że to koncerny farmaceutyczne hodują te komary całą zime , a latem wypuszczają , żeby zarabiać na środkach na komary no , ale jak coś to zapraszam, za tydzień też gramy
-
Spoty Katowice i okolice
Kochamy Polskę 15 - We Love Poland 15 - YouTube
-
Spoty Katowice i okolice
czołem dziewczyny
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan jest chudy i się nie poci , więc da rade w czarnej jak dobrze pamiętam też nie było klimy , a jeszcze wpakował czarne skóry do środka ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- zwykłe b5 jakich pełno, nie ma się czym chwalić
-
[ALL B5] Audi S4
ja jebie :kox::slina::slina: qr**, już to pisałem i powtórzę - fury z salonu nie są tak dopicowane jak Gracjanowe S4 Kilka rzeczy trzeba jeszcze dopracować, posprawdzać jak tam ten silniczek będzie hulał itd jasne , pościągaj opony z felg i umyj je od środka , no i obowiązkowo polerka wnęki na koło zapasowe
-
Spoty Katowice i okolice
s line ? DTM ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk wpiszcie sobie to do google tłumacza , dajcie język niemiecki i kilknijcie na odsłuch
-
Spoty Katowice i okolice
nie nie , moje będzie jeszcze lepsze batmobil wymięknie
-
Spoty Katowice i okolice
bez komentarza - Fotosy - 36/11494 - Fotosy - Poboczem.pl rafles coś znalazłem dla Ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
jebnął to jebnął , po co drążyć temat
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze. a co do pitolenia , to nie jest to pitolenie , bo na nielegalach w czwartki w Kato też przestałem jeździć bo ludzie stali praktycznie na drodze , pili piwo itp. i tylko cud , że tam nikt nie wyszedł pod auto. Ludzie nie mają mózgów , a druga sprawa co do dzisiejszego wypadku , że jakby organizatorzy wzięli przykład z profi wyścigów na ćwiartkę to by niedopuścili gapiów tak blisko i były by dwa rzędy tych metalowych barierek albo najlepiej betonowe.
-
Spoty Katowice i okolice
gratulacje dla gapiów co chcieli być jak najbliżej tam gdzie wypadł ten koenigsegg czy co to tam było nie było nawet tych metalowych barierek... ale wina będzie kierowcy ...
-
Spoty Katowice i okolice
on po prostu wydaje wszystkie pieniądze na auto i tyle no i nie ma kuli u nogi w postaci laski
-
Spoty Katowice i okolice
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-audi-s4-gracjan-124231/index104.html#post3643147
-
Spoty Katowice i okolice
to jest jakiś kosmos co Gracjan zrobił z autem
-
[ALL B5] Audi S4
o jasny ch.. :slina: a Maski nie ma , bo Gracjan reza nową z plexy