Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. może, bo Ewelina jeszcze nie zdecydowała
  2. pornografia
  3. wydaje mi się że dziś już jest wystarczająco ciepło na grila co ?
  4. jedna taka by mi się przydała Ewka się ucieszy z nowej reprezentacyjnej lampy w salonie
  5. jak jest upał to mnie wystarczy kilka łyków
  6. dostaniesz packe na muchy
  7. Stasiu, zależy jaki rozmiar szukasz, bo jak 16 to chyba lepszy kołpak niż taka wymyślna felga chociaż w b7 to i w 17 trzeba by brać jakąś spokojną felgę. avusy by nie były wcale głupie, zwłaszcza że to niezniszczalne felgi
  8. ale laleczka
  9. bier dżipa i na glebe go
  10. Tolek , sto lat , żeby Ci audi zawsze działała jak należy
  11. a próbowałeś wyłączyć i włączyć? a tak serio to brzmi strasznie , są już jakieś podejrzenia? może tylko jakieś zwarcie?
  12. keżor odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01lampy-reflektory-nowy-l-p-depo-i6124420190.htmlzamówiłem je bezpośrednio do ziomka który przerabia na bixenon i maluje środki na czarno. trzeba je uzbroić z tego co wiem bo na pewno nie mają silniczków tylko zaślepki i nie wiem jak z klapkami i wiązkami, ale to groszowe sprawy.
  13. keżor odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    odpowiedz sobie sam na pytanie czy odbłyśnik w soczewce będzie lepiej odbijać w nowej soczewce w lampie depo czy w 16letniej valeo nowa lampa depo kosztuje 200zł , mniej więcej tyle co 16letnia valeo ze styranym kloszem.
  14. keżor odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie wiem, wytłumacz mi co jest nie tak z depo.
  15. keżor odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    widzę, że z tyłu leży biblia b5. wyposażenie każdego b5kowicza. dużo razy mi pomogła. a auto póki co widać, że jeszcze wymaga roboty. i nie trzeba zmieniać zderzaka by zmienić lampy. ale zmień, zwłaszcza że nowe depo zeszły już do 4 stówek
  16. Wyslalem nowe depo do speca ktory przerabia na bixenon i maluje.
  17. mam do oddania trochę poniszczony , ale oryginalny i do odratowania grill z RS4 , siatka podobna, a auto zdecydowanie lepiej by wyglądało , wpadnij na spota oddam w dobrej cenie. a czarne lampy ja właśnie zakładam do siebie więc będziesz mógł obejrzeć na żywo jak będziesz chciał.
  18. Staaasiuuuuuu
  19. Widze w marzeniach juz b8...
  20. Tez sie odmeldowuje po spocie. Staaaasiuuuuu:P
  21. Ja bede
  22. Wywal tego metalowego bazarowego grila, nie pasuje do tak zadbanego polifta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.