Treść opublikowana przez keżor
-
[AFN+] Keżorowóz
dokladnie tak i to subaru z 92roku taki piekny i zapomniany kolor
-
Spoty Katowice i okolice
z moim byly 4
-
[AFN+] Keżorowóz
Udalo sie kupic lip lub duck spoiler, zwal jak zwal;) taki jest spas przy luźno leżącym muszę tylko usunąć miejsce pod znaczek saba
-
Spoty Katowice i okolice
będziesz z jakąś d*pą ? z kobietą mojego życia jak już nie będę z nią bo uczy się do matury :V
-
Spoty Katowice i okolice
ja będę bez dzieci i mogę być dłużej niż Stasiu
-
Spoty Katowice i okolice
każdą wódkę grzech zapijać ale to już Ciebie nie dotyczy bo nie pijesz przecież
-
Spoty Katowice i okolice
orzechową soplice to aż grzech zapijać
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mam jeszcze pytanie pomocnicze, spot jest gdzie?
-
Spoty Katowice i okolice
wpadasz na spota?
-
Spoty Katowice i okolice
jak się przesiądziesz ze 170konnego Audi do 170konnego opla to nie wiem czy odczujesz komfort
-
Spoty Katowice i okolice
1.4 t fabrycznie 140 km po programie 170 km mój kumpel ma 2.0TQ i tylko trochę lepiej jedzie od mojego 140konnego diesla:V dopiero powyżej 80kph widać że ma wciul koni i widać że mocniej odchodzi a 220kuni to powinno mnie nie być widać w lusterku już przy 100kph
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, co do nawi to kierownik w moim dziale śmiga na mapie ściennej polski takiej 1,5x2m :V ostatnio sprawdzał jak najszybciej przejechać z jaworzna na będzin jak dobrze pamiętam i nigdy się nie zepsuła
-
[AFN+] Keżorowóz
jako że niedawno powróciłem na forum to odnawiam swój profil jakby kto był ciekawy jak wygląda aktualnie moje a4 auto udało się odebrać od lakiernika, poskładać, pojeździć i zepsuć... facet wymusił pierwszeństwo zmieniając pas bez lusterek, najechałem i policja uznała moją winę, i nikt mi póki co nie oddał za grill z rsa czy za fmica... i nikt zapewne nie odda jak auto wyceniono na 7tysięcy, ale srał to pies. zobaczymy czy sędzia będzie bardziej ogarnięty niż gliniarz który był przy kolizji i uznał moją winę kilka zdjęć poglądowych -stan sprzed roku -kolizja -stan aktualny
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
korekta nie korekta, ale na goglach to pierwszy wynik więc nie ma źle
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dajcie namiar. w niesnaski nie wnikam
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, co się stało z battalionem?
-
Spoty Katowice i okolice
Dziewczyna cie rzuciła? zależy o którą pytasz
- Spoty Katowice i okolice
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to auto jest naprawdę doje**ne bo nawet jej nie zauważyłem
-
Spoty Katowice i okolice
tak czy siak zapisuje się w kolejce jako pierwszy jeśli nikt się jeszcze nie zgłosił
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam, kiedy planujesz sprzedawać auto?
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior, bywasz na spotach?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
siemka jestem tu nowy , jest jutro spot?- Spoty Katowice i okolice
ta panna to hostessa, która zaczęła do mnie rozmawiać ja chciałem się nacieszyć autem a ta mi pier**liła w jakimś obcym języku jak połamana Kędzior ciężko to porównywać, bo B5 to już powoli youngtimer a to to już jakiś kuwra statek kosmiczny. - Spoty Katowice i okolice