Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. wpadło Ci coś do oka?? hehe , nowy koleś ;] Tyś jeszcze A4ki nie miał jak ja już byłem na tym forum weź tą liste wrzuć do pierwszego post to będzie widoczna na każdej stronie
  2. myślałem że to listy tych co będą zawsze to wizualnie więcej
  3. to mnie też wpisz na liste ja i tak zawsze jestem
  4. keżor odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Norka, pisałem do Ciebie na gadu , bo miałem problem z tymi ledami z S6 , ale już sie udało i działa jak ma działać, jest mega kox , polecam wszystkim jak wywołam foty (robione lustrzanką analogową) to wciepne sesje nocną [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 23:56_________________________________________________ no i tak wyglądają moje cacuszka
  5. mnie sie wydawało że pompa kosztuje koło stówki, a za termostat daj 80dych ale kup w ASO, jak coś to moge Ci kupić bo mam jakieś tam zniżki to musi przedyskutować cała ekipa :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 10:53_________________________________________________ teraz to sie większość na ciebie obrazi , Gregory jest z TG , Prezes i inni z Knurowa , Krolu z Chorzowa i im sie ma chceć przyjeżdżać do gliwic chyba że sie boisz ekypy z katowic spoko obronie Cie
  6. Zaczyna się to nie kupuj , jeszcze Cie będą prosić żebyś sobie przykleił
  7. no nie godej że normalnie masz 5litrów ja przy normalnej jeździe mam koło 7,5 a przy ostrzejszej nawet do 10ciu dochodzi mnie nic nie przerysowało , ale spróbuj to przetrzeć, może to tylko ślady gumy
  8. pewnie Czester, dobrze że widziałeś że go ma , bo to mój bagażnik
  9. może sie termostat nie otwiera ?
  10. coś trzeba robić a co do spotów, to wydaje mi sie że wszystko jest poukładane i jak wpadniecie na spot do katowic to nikt was na siłe nie przeciągnie do EU , a wyobraźcie sobie że na EU są tacy sami fani marki jak Wy tylko mają inne ramki pod rejestracje.
  11. keżor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    kilka razy już było o tym na forum, to są lampy do jazdy w dzień , miałem takie , ale tylko przyłożyłem do zderzaka, w pudełko i do żyda. brzydkie jakieś takie
  12. witam wszystkich byłem już dwa razy u was na spocie , niestety w piątki po południu prawie zawsze jest co robić , bo chciałem przyjeżdżać częściej dlatego najlepszym dniem jest czwartek , bo niby koniec tygodnia , a zawsze to jeszcze tydzień pracujący i mogli byśmy robić spoty łączone z katowicami przykładowo , raz w miesiącu Gliwice wpadają do Katowic , a raz Katowice wpadają do Gliwic. nie wiem czy przejdzie , ale warto rozważyć
  13. witam po dłuższej przerwie chciałbym podziękować za możliwość zarejestrowania sie na tym forum , ale to dłuższa historia, którą zaraz opisze w na luzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.