Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadło Ci coś do oka?? hehe , nowy koleś ;] Tyś jeszcze A4ki nie miał jak ja już byłem na tym forum weź tą liste wrzuć do pierwszego post to będzie widoczna na każdej stronie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślałem że to listy tych co będą zawsze to wizualnie więcej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mnie też wpisz na liste ja i tak zawsze jestem
-
Światła LED od Audi S6
Norka, pisałem do Ciebie na gadu , bo miałem problem z tymi ledami z S6 , ale już sie udało i działa jak ma działać, jest mega kox , polecam wszystkim jak wywołam foty (robione lustrzanką analogową) to wciepne sesje nocną [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 23:56_________________________________________________ no i tak wyglądają moje cacuszka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie sie wydawało że pompa kosztuje koło stówki, a za termostat daj 80dych ale kup w ASO, jak coś to moge Ci kupić bo mam jakieś tam zniżki to musi przedyskutować cała ekipa :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 10:53_________________________________________________ teraz to sie większość na ciebie obrazi , Gregory jest z TG , Prezes i inni z Knurowa , Krolu z Chorzowa i im sie ma chceć przyjeżdżać do gliwic chyba że sie boisz ekypy z katowic spoko obronie Cie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaczyna się to nie kupuj , jeszcze Cie będą prosić żebyś sobie przykleił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie godej że normalnie masz 5litrów ja przy normalnej jeździe mam koło 7,5 a przy ostrzejszej nawet do 10ciu dochodzi mnie nic nie przerysowało , ale spróbuj to przetrzeć, może to tylko ślady gumy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie Czester, dobrze że widziałeś że go ma , bo to mój bagażnik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może sie termostat nie otwiera ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś trzeba robić a co do spotów, to wydaje mi sie że wszystko jest poukładane i jak wpadniecie na spot do katowic to nikt was na siłe nie przeciągnie do EU , a wyobraźcie sobie że na EU są tacy sami fani marki jak Wy tylko mają inne ramki pod rejestracje.
-
[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku
kilka razy już było o tym na forum, to są lampy do jazdy w dzień , miałem takie , ale tylko przyłożyłem do zderzaka, w pudełko i do żyda. brzydkie jakieś takie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich byłem już dwa razy u was na spocie , niestety w piątki po południu prawie zawsze jest co robić , bo chciałem przyjeżdżać częściej dlatego najlepszym dniem jest czwartek , bo niby koniec tygodnia , a zawsze to jeszcze tydzień pracujący i mogli byśmy robić spoty łączone z katowicami przykładowo , raz w miesiącu Gliwice wpadają do Katowic , a raz Katowice wpadają do Gliwic. nie wiem czy przejdzie , ale warto rozważyć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam po dłuższej przerwie chciałbym podziękować za możliwość zarejestrowania sie na tym forum , ale to dłuższa historia, którą zaraz opisze w na luzie