Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. no na go-carty to bym sie pisał , tylko po jakiejśc fajnej zniżce , albo niech nam udostępnią autka , a my załatwimy paliwko :gwizdanie:
  2. kox kox, ale chodzi mi o zaparkowane auta wzglęcem miejsc parkingowych
  3. a w ogóle , to zauważyliście że te fotki z pierwszego posta troche nadają sie na strone nieparkujjakłoś to na jakim kanale lecicie?
  4. Mirek, ty mosz CB,albo ktoś z was ?? to ja bym czekał na maku ;] se dojade z wami pod go sporta
  5. kurcze, będzie taka ładna kolumna że sie zastanawiam czy by se nie skoczyć do gliwic i nie pojechać z wami
  6. nie może was przyjechac tak dużo kurde , ekipa katowica wypadnie coś czuje bardzo słabo , naszczęście mam wykoksowane auto to robie za kilku [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 08:39_________________________________________________ to już sobie pod mc donalda podjedź na 3 stawach , i dojedziesz kolumną te 500metrów ja też tam moge podskoczyć
  7. sugerujesz że nie ma sensu się w to bawić i lepiej jakąś skrzynkę wmontować żeby grało no ta moja podłoga była 8cm wyżej niż ori a i tak w 15" feldze zmieściła sie tak mała skrzynia, że to nie grało , może jakby zrobić jakąś skrzynie z włókna i była by wykonana przez kogoś kto sie zna, lub po prostu wywalić zapas to było by ok. ale jak narazie mam skrzynie i jest git a co do praktyczności to praktyczniejsza była zabudowa dla mnie , bo czasami woże teczke rysunkową 100x70cm
  8. łazi mi od dawna po głowie , czarna macha i czarny dach , ale malować sie boje , bo nie da cie cofnąć :/ obkleić to troche wiocha, a maska z carbonu ( znajomy by mi wyklepał ) to mega duża kasa :gwizdanie:
  9. no wiesz, było nie było , na fotkach jest także samochód i to są fotki z serii girl&car
  10. Cristoforo, ty to akurat se szukaj drzewnianej laski :gwizdanie:a poza tym nie widze w tych fotkach nic niemoralnego , po prostu dwie piękne Niunie
  11. a tu dowód spot 08.12.06 http://kezor.fotosik.pl/albumy/96887-5.html
  12. mógłbyś rozwinąć ? nie chce robić tu wojny ale kolega był zachwycony młodą damą a nie autem do oceny lepiej tego ująć nie można :> ale to nie jest dział : moja dama :gwizdanie:
  13. mógłbyś rozwinąć ?
  14. no dzięki wszystkim za oceny lepsze lub gorsze to tak: -w zabudowie jest, a właściwie było koło zapasowe, bo wywaliłem zabudowe bo jakoś nie grało , jak coś to moge sprzedać tą podłoge z dziurą pod głośnik 30cm. (zapas 18" , to wejdzie większa skrzynia to może zagra ;] ) -jak ktoś uważa że te ledy lecą choinką to nie widział nigdy S6 na żywo , polecam zobaczyć Somes, możesz dotknąć , ale będe patrzyć czy ich nie wykręcasz także wiesz , Ajm woczing juuu -no czarne FK zespolone z ringami mi leżą w garażu , ale nie wiem czy je montować , czy założyć na chwile , pomalowac te i wtedy założyć black valeo tak to wygląda: - no i korekty jeszcze nie mam , ale niedługo pojade to napewno wrzuce wykresik
  15. z tego co pamiętam to swego czasu często wpadałeś do katowic na spoty , jak poszukam to i fotki sie znajdą na których jesteś , jeszcze za czasów ceglastej szczały
  16. to jak chcesz to Ci podam link gdzie je kupiłem jak Ci tak bardzo zależy :> na zloty fajna sprawa
  17. i zaraz znowu zacznie sie polowanie na pierwszy post na 300stronie , pamiętam jak było na 200ej
  18. bez obrażania mi tu,zanim napisałeś to to zauważyłem i już poprawione No chyba, że przeszkadza Ci, że o tamtym forum napisałem "gówniane"? dokładnie to, bo to nie temat do rozważań które forum jest lepsze [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 13:54_________________________________________________ miałem ale już nie mam , za niedługo czeka mnie wizyta u lakiernika także naprawi odrazu dziurke a czemu zrezygnowałeś :?: lipnie wyglądało, działało kijowo no działało jak większość z pierwszej serii , dostałem niby poprawiony , ale narazie nie będe ryzykować
  19. bez obrażania mi tu,zanim napisałeś to to zauważyłem i już poprawione miałem ale już nie mam , za niedługo czeka mnie wizyta u lakiernika także naprawi odrazu dziurke
  20. były za szerokie , mam przez to skorodowane błotniki z tyłu , w końcu to 9x18 a z przodu starła sie opona od wachacza, a już troche wystawała poza obrys co do zderzaka, to narazie sie nie pali , ten już tak wyciąłem, że by go nikt nie kupił jak widać na ostatnich fotach to wyciąłem sobie między środkową kratką a dokładką wloty oraz przerobiłem środkową kratke tak żeby wlatywało jak najwięcej powietrza do FMIC'a niestety po bokach tak mocno wychodzą rury , że nie da sie dopasować ori kratek
  21. auto kupione przeze mnie w 2005 roku jako najzwyklejsze a4 b5 w kolorze srebrnym, było i jest to moje pierwsze auto w życiu dlatego zostanie ze mną na zawsze. muszę porobić zdjęcia środka , ale nie ma tam super wypasu a tutaj lista rzeczy które zostały zmienione: -zderzak przód wzór RS4 , ale od paru dni nieaktualne i wskoczył zderzak z S4 -progi wzór RS4 -maska z polifta -czarny lakier z palety subaru -reflektory 2lift + HID 5k - koniecznie muszę oddać do malowania środki. -lampy 2lift + folia -brak bocznych migaczy w błotnikach, są customowe w lusterkach -grill RS4,ale chyba teraz bardziej mi spasuje eSkowy. -prawe duże lusterko -gwint FK -malutkie koła 8x17" -usunięcie znaczków z klapy -proste końcówka wydechu w kolorze czarnym -usunięcie wszystkich listew z drzwi i błotników -wywalenie drewnianych dekorów, chyba pomaluje w kolor nadwozia -ramki na zegary w kolorze czarnym -czarna podsufitka z alakantary -podłokietnik(z za***nym uchwytem na telefon...) -ręczny w skórze -skrzynia i radyjko, chciałym by w concercie dało się sterować basem bo bardziej pasuje jednak ori radyjko -turbina AWX -brak EGR -sztywny dolot od turba do kolektora ssącego -kolektor ssący AWX -FMIC -wlutowane podstawki pod kości w kompie to chyba wszystko , chociaż przez tyle lat mogło mi coś umknąć -stan sprzed 11lat -stan sprzed roku -niestety po kolizji jaką miałem w styczniu, gdzie stary dziad zmienił pas nie patrząc w lusterka, a policja uznała moją winę, bo przecież najechałem na tył... musiałem jakoś poskładać go do kupy i przy okazji wskoczył zderzak eSkowy -stan aktualny
  22. widać że nie czytasz uważnie forum było na stronie 7ej tego tematu sam to wrzucałem w 2006 roku http://www.a4-klub.pl/smf/strefa_smiechu-t24.0.html;msg2297#msg2297
  23. wystarczy na 19tą , w katowicach jest dłużej jasno
  24. keżor odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    mam zmostkowane tak jak pisałeś ale znalazłem na googlach jak zrobić sterownik do tego żeby przygasały przy odpalaniu mijania http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm tylko po niemiecku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.