Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. siemka panowie, jak ktoś ma chęci to od 11 będe dziś z Vtechu także zapraszam
  2. do nas na spoty przyjeżdżał kiedyś dwumetrowiec także masz szanse , najwyżej weź sobie z szyberdachem
  3. ja tam mam jeszcze to piwko z 4setnej stronki aż mi go szkoda pić chyba poczekam do tysia i sie grubo nadupce
  4. przy zdjęciach aut , dużo zależy od otoczenia, napewno duży wpływ na odcień ma błękitne niebo i lekko fioletowe kamyki. i dopiero na żywo widać co to za kolor, także nie sugeruj sie fotkami , jak chcesz czarny perłowy to pytaj Hawaja , on malował ostatnio furke właśnie na czarno , napewno coś doradzi.
  5. dołączam sie do pytania, lub czy dało by sie kupić taki kawałek folii
  6. co do filtra KN to poczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/przeplywomierz-t4717.0.html; jest tak napisane że może uszkodzić przepływomierz
  7. keżor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja byłem zakochany w corolli w dieslu i nie chciałem słuchać o niczym innym z tatą byliśmy w komisie i tata mówi : "zawsze chciałem mieć audi :gwizdanie: " koleś nas przewiózł A4 1Zetem i powiedziałem : "tyyyyylko to chceeeeee " tata sie pochwalił znajomemu który ma znajomych sprowadzaczy , że kupujemy a4 i wieczorem pod mój dom przyjechał facet z moją A4ką w strone tej A4ki przeważyła kierownica 3ramienna i 110koni no i pewne źródło
  8. mam problem, wyciągaliśmy turbinke z samochodu i po skręceniu spowrotem , ucieka olej z rurki doprowadzającej Olej w ASO dostałem dwie uszczelki , daliśmy jedną między dolną nakrętke a turbine. Czy ma ktoś jakiś rysunek jak trzeba założyć te uszczelki bądź jak to wszystko skręcić ?? dodam że u siebie jak wymieniałem turbine nie zmieniałem w ogóle tej uszczelki i jest OK. teraz kupiłem uszczelki i zrobił sie problem ;(
  9. powiercone na sito no i zamek też wymieniem
  10. od paru dni to oglądam i normalnie nie umiem z podłogi wstać :polew: :polew: http://www.youtube.com/watch?v=2yjQ3fd55_I
  11. w końcu bo mam teraz wgraną serie i sie autem nie da jechać zauważyłem w podpisie że masz eSke i tylko czekałem na jakieś wypasione fotki i widać że mosz chopie dar i dobry sprzęt oraz fotogeniczny model
  12. no trudno, ale jak coś to w czwartek od 11 do ~14 jestem w Vtechu, także jak ktoś by chciał podjechać to zapraszam
  13. wystarczy że napisałeś "Rogal" i już można pisać że wykres za***isty nie otwierając fotki a po otworzeniu domysły sie potwierdzają, bardzo ładny przebieg momentu , autko musi być teraz dużo bardziej elastyczne. I pamiętaj że to dopiero początek , następny krok to turbina BRD , wydajniejsze pompki , FMIC itd
  14. Marcin, ja będe w czwartek od 11 w Vtechu, to może jak będą robić program to wskoczysz na hamownie ??
  15. Pucek, z Guregorym nie z Gregorym z czym do ludzi , ja mam prawie seryjnego diesla , górna granica to seryjny 1.8T jak założe wryski 230 i pompe11 to moge już sie sprawdzić z Gregorym, ale to tak dla sportu , bo dalej nie będe miał szans :gwizdanie:
  16. siema panowie , sto lat mnie tu nie było co tam słychać ?? co do gipsu to współczuje :/ miałem 3 tygodnie noge w gipsie od pachwiny do kostki i jest to uciążliwe, zwłaszcza przy kąpielach
  17. siemka nie chce zapeszać, ale może w czwartek wróce z krakowa już szybszą furką , bo mam tyle gratów(fmic, turbo) a mnie seryjne auta objeżdżają szkoda tylko że nie udało sie wtrysków założyć , ale jeszcze nadejdzie na nie pora także w piątek może wycieczka na strefe ;> ?? jak będzie sucho to moge sie sprawdzić z Guregorym
  18. ja znam inne: tylko świnia nie zmienia poglądów
  19. Witamy pana !Tommy z ełu P.S Po co założyłeś drugie konto u nas http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tommy-u11700.html .Czyżby brak odwagi czyżby stałe łącze Przyjaciół z EU ? poza pewnym , jest tam masa fajnych ludzi którzy mają wyprane mózgi tak jak ja miałem. ale spokojnie, każdy wkońcu wraca tutaj , niektórzy potrzebóją więcej czasu
  20. ten koleś robi programy także coś tam umie sam ma 2.5tdi i 2.7BT także chyba na 1.8T też sie będzie znał, a jak nie to wrzucasz na forum i Ci wszystko powiedzą
  21. no mam lapka , i wczoraj w nocy robiłem z kumplem na kościuszki w katowicach, wyszło idealnie, także możemy zrobić kiedyć u Ciebie , koleś sie zna to mnie odrazu poduczył i już mniejwięcej wiem jak czytać logi
  22. no Krolu, felgi koksik , ale bardzo popularny wzór jednak , tak jak czestesomesowe MAMy a ja sobie zrobiłem wczoraj logi i mi wyszło , że przepływka jest w idealnym stanie turbo pompuje idealnie , nawet mam kąt wtrysku idealny i dawki , ogólnie mam wszystko idealne czyli zdrowa 110ka , nic tylko jechać stroić już jestem umówiony na 18tego a w piątek możemy jechać na strefe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.