Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ale cisza :gwizdanie: była dziś u was w nocy burza?? u mnie tak waliło że aż domofon dzwonił ale teraz już jest sucho także ide sobie pojeździć furą
  2. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    jak sie kupuje używane Valeo zespolone to warto sprzedawcy zapytać czy nie dorzuci kostek , bo często są to lampy z aut do rozbióki i wtedy gratis dorzuca wtyczki na których jest już po ~15cm kabelków , ostatnio to przerabiałem i okazało sie że kolory pasują do siebie i praktycznie nie trzeba wtedy sprawdzać kontrolką tylko lutujemy kolorami (koszt wtyczki w ASO to 25-30zł/sztuka) w używkach też najczęściej też już są żarówki i silniczki to w porównaniu z nowymi depo , valeo wychodzą taniej dobrym sposobem jest też szukanie na allegro lamp do anglików , ktoś wam sprzeda je za pare złotych , a robicie klik i macie europejskie (na soczewce jest przełącznik - nie wszyscy o tym wiedzą )
  3. ja to wyjaśnie tu i teraz i ostatni raz mam nadzieje, w 2006 roku jak już pisałem powstały spoty Katowickie , ja je rozkręciłem i jak przeszedłem na eu to zabrałem je ze sobą. dlatego teraz wróciłem na PL i spoty wracają ze mną , także miejsce myśle że jest ok , bo jak widać ludzie z eu powoli wracają na pl , bo tak naprawde większość nie wiedziała że tu jest OK, tylko słyszeli od admina że PL to ZUO , dlatego teraz założyłem temat katowicki i myśle że za niedługo wszyscy będą jeździś z tego klubu a nie z tamtego, a miejsce od 3 lat jest to samo i myśle że to jest najlepsze miejsce w katowicach , dltgo zostaje jak zostaje. I wydaje mi sie że ta cała strona powinna polecieć do kosza. jak ktoś czegoś nie wie to prosze nie pisać tego w tym temacie tylko sbie założyć w "na każdy temat" jakiś temat lub pisać PW do mnie, a nie mi tu śmiecić
  4. ja mam czysty EGR a i tak zaślepiłem tak jak to Kowi pokazywał http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_q_moj_szarak-t35994.0.html;msg957009#msg957009
  5. siema kurde, kopci mi auto , w piątek wymianiam uszczelke przy turbinie i mam nadzieje , że na urodzinki już przestanie kopcić EGR już zaślepiony , jak ktoś chce to moge narobić na spota zaślepej to sobie pozaślepiacie koszt 0zł
  6. no to wpadaj tu i tu do gliwic przyjeżdża z TG czasami Gregory a musze zaznaczyć , że pierwszy w historii klubu spot (2006rok) śląski odbył sie właśnie w TG
  7. siemka, wracając jeszcze do laguny , to tak Rex , dokładnie o tego chodzi :> ale dawno w nikogo nie wjechał
  8. to może znacie jakiegoś speca co ogarnie silnik 2.0T w lagunie ??
  9. i ch.j poprawili serie o 10koni i 20niutów (i to tylko w niewielkim przedziale) także teraz wgrywają serie i jadymy nazot po 12h siedzenia także Kerczi odezwij sie w czwartek jak będziesz w Kato
  10. bo miałem już program w Vteju to teraz robiłem tylko korekte auto śmiga aż miło od 2albo 3 wiosen na programie z ów firmy i jest OK, także teraz korekte miałem za 2stówki to sie nie zastanawiałem [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:56_________________________________________________rexiu i to robiłem program wtedy kiedy Ty robiłeś program do B6
  11. no masakra, właśnie auto wyjechało , ciekawe jak będzie jechać :gwizdanie: ale u mnie sie uwineli szybciej może renówki poprostu są niekompatybilne :gwizdanie:
  12. hehe , czester, to właśnie ten syn to Gracjan i był z tatą
  13. a ja dalej siedze Vtechu od 8 rano robią program do laguny
  14. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    ale ja Ci mówie cene za całość faktycznie ciężko trafić w takiej cenie ale sie udało mi chyba brakowało jednego silniczka , i dwóch żarówek
  15. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    ja za valeo zespolone dałem 400zł :gwizdanie: plus 230Hidy to jest 630 trzeba umić szukać
  16. http://www.youtube.com/watch?v=DjdkL_A5ZVE strae ale jare
  17. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    lampy z S4 tak nie odmładzają fury jak zespolone, zwłaszcza za taką cene
  18. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    no hidy idzie kupić za 250zł (cyfrowe) , świecą napewno lepiej niż zwykłą żarówka, a przy kontroli jak by chcieli Ci wziąć dowód to wystarczy włożyć zwykłe H7 i nara ale ja jeżdże od 3 lat na HIDach róznej barwy i nie miałem jeszcze problemów :gwizdanie: ale na przeglądy zapobiegawczo wkładam zwykłe żarówki , czego nie da sie zrobić w lampach xenonowych na D2S a co do świecenia soczewki i luster to jest na podobnym poziomie z tym że w soczewce jest ładniejsze odcięcie światło cień , no może ciut lepiej świecą
  19. no siema siema, i czekamy na reszte
  20. a jak Ci zhamowali? taka moc że zjachał z rolek i wdupcyli sie w ściane??
  21. panowie siedze sobie w Vtechu , jak ktoś chce posłuchać jak hamują tego paścia to zapraszam
  22. a ja mam pytanie czy te 4 osoby będą co głosowały za piątkiem ?? bo sam głosowałem i nie wiem czy przyjeżdżac ?
  23. no ja byłem zarejestrowany od 28lutego 2006 jakoś :gwizdanie: także byłem już wtedy jak Poźiek mówił jeszcze na turbina papu
  24. kurde, stracił sie ten temat ale wkażdym bądź razie chodziło o to że to forum było pierwsze i tamt powstało z chorych ambicji jednego admina i przejżałem wkońcu na oczy
  25. no ja napisałem w "na każdy temat" :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.