Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale cisza :gwizdanie: była dziś u was w nocy burza?? u mnie tak waliło że aż domofon dzwonił ale teraz już jest sucho także ide sobie pojeździć furą
-
[B5 ADR] Lampy przednie
jak sie kupuje używane Valeo zespolone to warto sprzedawcy zapytać czy nie dorzuci kostek , bo często są to lampy z aut do rozbióki i wtedy gratis dorzuca wtyczki na których jest już po ~15cm kabelków , ostatnio to przerabiałem i okazało sie że kolory pasują do siebie i praktycznie nie trzeba wtedy sprawdzać kontrolką tylko lutujemy kolorami (koszt wtyczki w ASO to 25-30zł/sztuka) w używkach też najczęściej też już są żarówki i silniczki to w porównaniu z nowymi depo , valeo wychodzą taniej dobrym sposobem jest też szukanie na allegro lamp do anglików , ktoś wam sprzeda je za pare złotych , a robicie klik i macie europejskie (na soczewce jest przełącznik - nie wszyscy o tym wiedzą )
-
Spoty Katowice i okolice
ja to wyjaśnie tu i teraz i ostatni raz mam nadzieje, w 2006 roku jak już pisałem powstały spoty Katowickie , ja je rozkręciłem i jak przeszedłem na eu to zabrałem je ze sobą. dlatego teraz wróciłem na PL i spoty wracają ze mną , także miejsce myśle że jest ok , bo jak widać ludzie z eu powoli wracają na pl , bo tak naprawde większość nie wiedziała że tu jest OK, tylko słyszeli od admina że PL to ZUO , dlatego teraz założyłem temat katowicki i myśle że za niedługo wszyscy będą jeździś z tego klubu a nie z tamtego, a miejsce od 3 lat jest to samo i myśle że to jest najlepsze miejsce w katowicach , dltgo zostaje jak zostaje. I wydaje mi sie że ta cała strona powinna polecieć do kosza. jak ktoś czegoś nie wie to prosze nie pisać tego w tym temacie tylko sbie założyć w "na każdy temat" jakiś temat lub pisać PW do mnie, a nie mi tu śmiecić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam czysty EGR a i tak zaślepiłem tak jak to Kowi pokazywał http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_q_moj_szarak-t35994.0.html;msg957009#msg957009
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema kurde, kopci mi auto , w piątek wymianiam uszczelke przy turbinie i mam nadzieje , że na urodzinki już przestanie kopcić EGR już zaślepiony , jak ktoś chce to moge narobić na spota zaślepej to sobie pozaślepiacie koszt 0zł
-
Spoty Katowice i okolice
no to wpadaj tu i tu do gliwic przyjeżdża z TG czasami Gregory a musze zaznaczyć , że pierwszy w historii klubu spot (2006rok) śląski odbył sie właśnie w TG
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka, wracając jeszcze do laguny , to tak Rex , dokładnie o tego chodzi :> ale dawno w nikogo nie wjechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to może znacie jakiegoś speca co ogarnie silnik 2.0T w lagunie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i ch.j poprawili serie o 10koni i 20niutów (i to tylko w niewielkim przedziale) także teraz wgrywają serie i jadymy nazot po 12h siedzenia także Kerczi odezwij sie w czwartek jak będziesz w Kato
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo miałem już program w Vteju to teraz robiłem tylko korekte auto śmiga aż miło od 2albo 3 wiosen na programie z ów firmy i jest OK, także teraz korekte miałem za 2stówki to sie nie zastanawiałem [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:56_________________________________________________rexiu i to robiłem program wtedy kiedy Ty robiłeś program do B6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no masakra, właśnie auto wyjechało , ciekawe jak będzie jechać :gwizdanie: ale u mnie sie uwineli szybciej może renówki poprostu są niekompatybilne :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe , czester, to właśnie ten syn to Gracjan i był z tatą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja dalej siedze Vtechu od 8 rano robią program do laguny
-
[B5 ADR] Lampy przednie
ale ja Ci mówie cene za całość faktycznie ciężko trafić w takiej cenie ale sie udało mi chyba brakowało jednego silniczka , i dwóch żarówek
-
[B5 ADR] Lampy przednie
ja za valeo zespolone dałem 400zł :gwizdanie: plus 230Hidy to jest 630 trzeba umić szukać
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=DjdkL_A5ZVE strae ale jare
-
[B5 ADR] Lampy przednie
lampy z S4 tak nie odmładzają fury jak zespolone, zwłaszcza za taką cene
-
[B5 ADR] Lampy przednie
no hidy idzie kupić za 250zł (cyfrowe) , świecą napewno lepiej niż zwykłą żarówka, a przy kontroli jak by chcieli Ci wziąć dowód to wystarczy włożyć zwykłe H7 i nara ale ja jeżdże od 3 lat na HIDach róznej barwy i nie miałem jeszcze problemów :gwizdanie: ale na przeglądy zapobiegawczo wkładam zwykłe żarówki , czego nie da sie zrobić w lampach xenonowych na D2S a co do świecenia soczewki i luster to jest na podobnym poziomie z tym że w soczewce jest ładniejsze odcięcie światło cień , no może ciut lepiej świecą
-
Spoty Katowice i okolice
no siema siema, i czekamy na reszte
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak Ci zhamowali? taka moc że zjachał z rolek i wdupcyli sie w ściane??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie siedze sobie w Vtechu , jak ktoś chce posłuchać jak hamują tego paścia to zapraszam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja mam pytanie czy te 4 osoby będą co głosowały za piątkiem ?? bo sam głosowałem i nie wiem czy przyjeżdżac ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja byłem zarejestrowany od 28lutego 2006 jakoś :gwizdanie: także byłem już wtedy jak Poźiek mówił jeszcze na turbina papu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kurde, stracił sie ten temat ale wkażdym bądź razie chodziło o to że to forum było pierwsze i tamt powstało z chorych ambicji jednego admina i przejżałem wkońcu na oczy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja napisałem w "na każdy temat" :gwizdanie: