Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema. Guru , wezme Ci kalendarzyki jak sie będe widział z Kerczim ide zaraz walczyć z autkiem , już praktycznie lśni , a jeszcze mi troche zostało
-
[ALL B5] Co to za felgi ??
siemka, potrzebuje wiedzieć z jakiej fimy są to felgi tak , to moje stare fele , chciałem je sprzedać , ale okazało sie , że jedna jest węższa o 0,5 cala niż reszta dlatego będe musiał dokupić jedną , albo sprzedawać na sztuki :gwizdanie: znalazłem podobne felgi Binno B980 http://www.lorcar.com.mx/productos/accesorios/binno.php , ale to nie takie [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 21:03_________________________________________________jakby na googlach ich nie było to by oznaczało że nie istnieją także wziąłem sie do roboty i szukałem pare godzin i znalazłem. według mnie są to MB italia 014 http://www.nettivaraosa.com/viewPart.php?id_part=784443&PN mógłby kto rzucić okiem na nie i porównać ? bo ja już widziałem tyle wzorów dziś , że może jakiś szczegół przeoczyłem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze nie uciekłem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bagażnik już prawie skończony a mam jeszcze kilka planów na najbliższe dni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
auto zaczyna powoli wyglądać jak świeżo wypuszczne z fabryki , oczywiście robie fotki także moge wrzucić jakiś tutorial później
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
ja widziałem ostanie A6 C6 czarne + Czarny grill + czarny znaczek na grillu + brewki i wyglądało tak kosiarsko że hej po prostu sie tak przyjęło że jak brewki to feee bo zazwyczaj brewki występują ze "sticker tuningiem" , "szpachla&laminat tuningiem" i "spiner kopłak tuningiem" i jeżeli miałbym oceniać całość to brewki jak najbardziej pasują , podobało mi sie jak miał Miron78 w B5 brewki plus grill z ABSu i było [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 17:09_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1877.0.html
-
Spoty Katowice i okolice
nie wiem , to do przemyślenia jest jeszcze. bo chyba lepiej jedne duże zakupy zrobić i spokój no to wypasik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to weź mi daj znać , to bym odebrał rameczki , bo robie w sobote pierwszego katowickiego spota, to może by ludki chcieli cosik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema wszystkim Kerczi , będziesz teraz w czwartek w Kato??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hej. ale wydaje mi sie że ten temat nie powstał po to żeby przez cały dzień sie witać po kolei z wszystkimi , ja sie witam raz rano z wszystkimi , a potem żegnam wieczorem, też z wszystkimi. teraz zrobiłem wyjątek , żebyś nie myślała że Cie nie lubie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema panowie, jak było wczoraj na strefie widać, to na AFN'a nie ma mocnych ide jeszcze powyciągać pare rzeczy z auta i moge se z Mironem ścigać
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
też to zauważyłem, wrzuć więcej fotek przodu autko bardzo ładnie sie prezentuje i aż tak nie rażą te czarne sonary
-
[ALL B5] White&Black
do takich felg musi być mega gleba :gwizdanie: ale wsumie jak na taki wzór to felgi za małe ale autko brakuje znaczka z przodu i czarnej machy oraz dachu i może kiery z eSki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam umyte, także pewnie będzie lało byłem na przejażdżce auto zapitala jakby miało pińcet kuni Guru nie mosz szans
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sory , ale tego sie nie da przeczytać, grama interpunkcji i składni , a czasami jeszcze mega orty. nie byłem dobry z polskiego , ale zawsze po napisaniu posta czytam go i poprawiam byki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wywaliłeś siedzania :gwizdanie: auto z tyłu podniosło sie o 2cm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie :gwizdanie: jedźmy sie dziś na strefe ja bym sie z guru sprawdził zrobiłem dziś pewien mod
-
Spoty Katowice i okolice
luzik, wezme czarną farbe wiesz że to nie ma znaczenia jakie masz ramki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema panowie, nie gdzieś jechać, tylko wpadać do mnie na grilla za tydzień w sobote , jak macie namioty , albo dmuchane materace to i na nocke można zostać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema, My z Gracjanem siedzimy i rezamy to moje padło, dlatego raczej dziś nie będe na spocie, także Krolu możesz wpaść do mnie na chate jak coś potrzebujesz. jutro też nie wiem czy będe w Gliwicach , bo to też jest uzależnione od stanu auta. i nawet nie miałem jak odebrać ramek klubowych bo dziś miałem je odebrać i raczej w tym tygodniu będą nici.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nie ma to jak ładować kase w głośniki żeby łupało autem przynajmniej będziesz wiedział gdzie masz szpachle :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 01:44_________________________________________________a złap se kapcia ... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: tak naprawde to to jest Marta , ale Ciiii, niech sobie troche Czester poleje
-
Spoty Katowice i okolice
żadna dziołcha, to ja jestem gupki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czasami to myśle żeby sprzedać w pierony to auto i se kupić jakiegoś wolnossącego bezproblemowego ale znowu jak działa to jeździ sie tak za***iście że mi przechodzą te myśli :>
-
Spoty Katowice i okolice
takie mamy poletko do dyspozycji: przed: Po(a właściwie wczasie , bo jeszcze nie skończyłem):