Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. przy ET 35 wypchniesz felgi o 10mm w porównaniu do ET 45 ale swoją drogą .. CO TY MASZ ZA HEBLE że Ci 17ki sie nie mieszczą ?? myśle że ET nie ma tutaj nic wspólnego , jeżeli masz mega wielkie tarcze i zaciski i poprzednia felga 17ka była na styk , to jest możliwość, że nowa felga z innej firmy już jest inaczej wytoczona i ma mniej miejsca od wewnętrznej strony dlatego obciera i dystans nic tu nie da
  2. za***iste auto , Nawigacja po prostu FENOMEN , ale audi lubiło przykombinować między 98a 99 , niektore mają wąskie listwy na drzwiach a podłużny kierunek itp. ale może ktoś zmienił tunel środkowy przy wymianie radia na Navi. ale autko jest koks od siebie moge dodać: dodaj Mega gebe i większe felgi :gwizdanie:
  3. a co to masz za lustrzanke i czy może chcesz sprzedać :>
  4. to ja na kompakcie robie na manualnych ustawieniach
  5. za szybko jechał no i sporo fotek w ruchu nie wyszło , chyba między innymi fotka Mirka :gwizdanie: ciężko jest zrobić taką fotke , trzeba ruszyć aparatem dokładnie tak jak jedzie auto , wychodzi może jedna na dziesięć możemy sie kiedyś umówić i cykać
  6. auto mirona cykłem we wtorek w kato znajdziesz w galerii
  7. mam w aparacie funkcje rozpoznawania Hondziarzy i automatycznie zamazuje twarze :polew:
  8. a ja nie mogę 2 raz zagłosować... to se zresetuj neostrade
  9. a wczoraj był taki fajny spocik
  10. jakieś 3 lata temu widziałem dokładnie taki sam grill nowy za 300zł , ale widze że wkońcu sie poznali na tym że to szajs chyba że od 3 lat ten sam koleś cały czas schodzi z ceny :polew: a w ogóle opis: ostatnia sztuka , takiej ceny już nie będzie ...... dostępnych sztuk 2 z 2 :polew:
  11. powiem tak... koksik ale prosza Cie , zmień kolor zacisków bo ten leci wiochą jakoś , czerwony , czarny i srebrny to kolory do zacisków jak dla mnie wrzuć jakieś fotki to Ci przerobie felgi na czarne środki i sie obaczy jaki efekt by był [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 22:36_________________________________________________no a bez kierunków to by trącał Borą za bardzo
  12. zapomniałem a wyszły fajnie wrzuce jak wróce ze spota :gwizdanie:
  13. zagłosowałem na Ciebie i na wszystkich przed Tobą :gwizdanie:
  14. Kiedyś Poziek zbierał chętnych na zakup takich spojlerków z Aremyki pod konkretny bagażnik i już polakierowane i takie coś jest ok (temat chyba umarł) , a taki kawałek gumy to se można na drzwiach do garażu zamontować , żeby woda nie leciała :gwizdanie:
  15. , Kerczi , odwiedzasz czasem dział kalendarzyków klubowych :gwizdanie: ?
  16. ja już mam ważny przegląd ale że tak brzydko sie wyraże ku**s mi podbijał dowód , bo byłem na przeglądzie 17tego , nie przeszło auto i byłem dziś i przeszło. pieczątke dostałem że mam zrobione 28ego a data następnego badania to 17ty , a mógł baraz wpisać 27 lub 28 ale ważne że już latam na legalu , musze jeszcze xenon spowrotem zarzucić
  17. heja ludki , zbieramy sie na Spocik
  18. a gdzie Ty widzisz prędkości samochodu ?? bo te prędkości to są prędkości obrotowe ale w jednostce km/h prędkość pewnie jest gdzieś niżej w tabelce, ale nie załapała sie na zdjęcie
  19. ja też nie tankuje na orlenie , ale co do neste to jak byś był na śląsku to nie tankuj na neste w zabrzu , ja zatankowałem raz i o raz za dużo , czegoś takiego w aucie jeszcze nie miałem wlanego , cud że mi szlak nie trafił auta a co do linka to zaraz se wrzuce na opis na gg
  20. UWAGA !!! SPOT Grillowy Przełożony na za tydzień !!!! pisać kto będzie (w odpowiednim temacie )
  21. SPOT PRZEŁOŻONY NA 1.08.2009r z powodu brzydkiej pogody
  22. ja jestem za tym żeby przełożyć na przyszłą sobote , a jak nie to chociaż zamiast wtorkowego spotu czasnąć grilla , bo też ma być mega pogoda [br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 11:44_________________________________________________http://pogoda.onet.pl/1,962,38,miasto.html ;(
  23. właśnie oglądałem aktualną pogode na dzisiaj i nie wiem czy nie lepiej przenieść tego grilla na za tydzień bo dziś ma padać cały dzień. jak Wy to widzicie??
  24. siemka, ja dopiero teraz jestem , skrzynia w drodze powrotnej ozdrowiała jak to mówią , audi sie nie psuje :> ... ... a jak sie zepsuje to sie samo naprawia , potencjometr gazu tak samo mi sie naprawił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.