Treść opublikowana przez keżor
-
[ALL B7] 17" problem z ET
przy ET 35 wypchniesz felgi o 10mm w porównaniu do ET 45 ale swoją drogą .. CO TY MASZ ZA HEBLE że Ci 17ki sie nie mieszczą ?? myśle że ET nie ma tutaj nic wspólnego , jeżeli masz mega wielkie tarcze i zaciski i poprzednia felga 17ka była na styk , to jest możliwość, że nowa felga z innej firmy już jest inaczej wytoczona i ma mniej miejsca od wewnętrznej strony dlatego obciera i dystans nic tu nie da
-
[B5 AFB] Original German avant blue
za***iste auto , Nawigacja po prostu FENOMEN , ale audi lubiło przykombinować między 98a 99 , niektore mają wąskie listwy na drzwiach a podłużny kierunek itp. ale może ktoś zmienił tunel środkowy przy wymianie radia na Navi. ale autko jest koks od siebie moge dodać: dodaj Mega gebe i większe felgi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co to masz za lustrzanke i czy może chcesz sprzedać :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja na kompakcie robie na manualnych ustawieniach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za szybko jechał no i sporo fotek w ruchu nie wyszło , chyba między innymi fotka Mirka :gwizdanie: ciężko jest zrobić taką fotke , trzeba ruszyć aparatem dokładnie tak jak jedzie auto , wychodzi może jedna na dziesięć możemy sie kiedyś umówić i cykać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
auto mirona cykłem we wtorek w kato znajdziesz w galerii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam w aparacie funkcje rozpoznawania Hondziarzy i automatycznie zamazuje twarze :polew:
-
Konkurs PHILIPS
a ja nie mogę 2 raz zagłosować... to se zresetuj neostrade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wrzuciłem fotki
-
Spoty Katowice i okolice
a wczoraj był taki fajny spocik
-
Strefa Śmiechu
jakieś 3 lata temu widziałem dokładnie taki sam grill nowy za 300zł , ale widze że wkońcu sie poznali na tym że to szajs chyba że od 3 lat ten sam koleś cały czas schodzi z ceny :polew: a w ogóle opis: ostatnia sztuka , takiej ceny już nie będzie ...... dostępnych sztuk 2 z 2 :polew:
-
[B5 1Z] A4 by Grzesiekkbc
powiem tak... koksik ale prosza Cie , zmień kolor zacisków bo ten leci wiochą jakoś , czerwony , czarny i srebrny to kolory do zacisków jak dla mnie wrzuć jakieś fotki to Ci przerobie felgi na czarne środki i sie obaczy jaki efekt by był [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 22:36_________________________________________________no a bez kierunków to by trącał Borą za bardzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapomniałem a wyszły fajnie wrzuce jak wróce ze spota :gwizdanie:
-
Konkurs PHILIPS
zagłosowałem na Ciebie i na wszystkich przed Tobą :gwizdanie:
-
[ALL] Spoiler na klape od SS
Kiedyś Poziek zbierał chętnych na zakup takich spojlerków z Aremyki pod konkretny bagażnik i już polakierowane i takie coś jest ok (temat chyba umarł) , a taki kawałek gumy to se można na drzwiach do garażu zamontować , żeby woda nie leciała :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
, Kerczi , odwiedzasz czasem dział kalendarzyków klubowych :gwizdanie: ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już mam ważny przegląd ale że tak brzydko sie wyraże ku**s mi podbijał dowód , bo byłem na przeglądzie 17tego , nie przeszło auto i byłem dziś i przeszło. pieczątke dostałem że mam zrobione 28ego a data następnego badania to 17ty , a mógł baraz wpisać 27 lub 28 ale ważne że już latam na legalu , musze jeszcze xenon spowrotem zarzucić
-
Spoty Katowice i okolice
heja ludki , zbieramy sie na Spocik
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a gdzie Ty widzisz prędkości samochodu ?? bo te prędkości to są prędkości obrotowe ale w jednostce km/h prędkość pewnie jest gdzieś niżej w tabelce, ale nie załapała sie na zdjęcie
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
ja też nie tankuje na orlenie , ale co do neste to jak byś był na śląsku to nie tankuj na neste w zabrzu , ja zatankowałem raz i o raz za dużo , czegoś takiego w aucie jeszcze nie miałem wlanego , cud że mi szlak nie trafił auta a co do linka to zaraz se wrzuce na opis na gg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
UWAGA !!! SPOT Grillowy Przełożony na za tydzień !!!! pisać kto będzie (w odpowiednim temacie )
-
Spoty Katowice i okolice
SPOT PRZEŁOŻONY NA 1.08.2009r z powodu brzydkiej pogody
-
Spoty Katowice i okolice
ja jestem za tym żeby przełożyć na przyszłą sobote , a jak nie to chociaż zamiast wtorkowego spotu czasnąć grilla , bo też ma być mega pogoda [br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 11:44_________________________________________________http://pogoda.onet.pl/1,962,38,miasto.html ;(
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie oglądałem aktualną pogode na dzisiaj i nie wiem czy nie lepiej przenieść tego grilla na za tydzień bo dziś ma padać cały dzień. jak Wy to widzicie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka, ja dopiero teraz jestem , skrzynia w drodze powrotnej ozdrowiała jak to mówią , audi sie nie psuje :> ... ... a jak sie zepsuje to sie samo naprawia , potencjometr gazu tak samo mi sie naprawił