Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. siema, potrzebuje rozkodować schemat modułu oparty na układzie czasowym NE555 do świateł S6 oto schemat : http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm jest on po niemiecku ale nie to jest najtrudniejsze, wystarczy spojrzeć na te fotki po lewej i już widać że to co jest wypisane, jakby sie nie pokrywa z tym na zdjęciach. no i w tabelce są wypisane np. Diody prostownicze D1,3,7,8 i mamy tam włożyć diody o oznaczeniu 1N4001-7 ... ale jak sie poszuka po necie tych diód to 1N4001 , 1N4002 , 1N4003 .... 1N4007 jest każda inna. jedna ma 1A/100V inna 1A/1000V ( a może jest tak wypisane bo po prostu trzeba włożyć diode 1A , a woltaż jest obojętny?? bo to samo jest przy diodach D2,4,5,6 tylko tam każda ma na początku 3A... jaki mam użyć kondensator ?? bo wypisane są C1, C2 100nF , a jak sie spojrzy na schemat to widać że na kondensatorach jest napisane 0,1uF , 63v , to sam o jest napisane gdy klikniemy w tabelce na słowo conrad i wyszukamy numer artykułu w wyszukiwarce po lewej... i jeszcze co do rezystorów , to podobno w R2 jest błąd i ma tam być 10k ( tak napisał arturro_A6 z A6-klubu ) jeszcze zastanawiam sie nad tranzystorem , wypisany jest BC337 , ale to sie jakoś chyba dzieli na BC337/16 i BC337/25 ??
  2. będe , bo kabel jest Gracjana , a kompa biore bo coś teslic chciał porobić a siedzieć będe do ostatniego spotowicza pewnie
  3. rudi , poćwicz cytowanie , swoją wypowiedź pisz za ostatnią klamrą
  4. przypominam o Wtorkowym tj. jutrzejszym spocie
  5. Hhahahah zrobiłem z kolego Kanara Tylko właśnie ten Kanar to też nie za dobrze się kojarzy :gwizdanie: i co z tego ? chyba że częściej śmigasz Mercem http://demotywatory.pl/69614
  6. nie byłem dziś w audi , ale pewnie jest już do odbioru , postaram sie na jutrzejszy spot przywieźć i możemy kiedyś zrobić spot u mnie na kanale , bo już 3 auta mają termostat do wymiany
  7. a czemu z przodu i z tyłu są różne tablice?? bo z tego co jest w pierwszym poście widać że wcześniej miałeś z przodu i z tyłu
  8. Majki o tym wspominał Majki chyba wspominał o wyścigach 23 w Bytomiu z tego co kojarze :gwizdanie: pamiętam że sie pokrywało z kamieniem śląskim
  9. no ja też mam 8x17" et35 oponke 225/45 glebe z przodu -60 i czasami tylko przy mocniejszych skrętach jak sie jakaś nierówność napatoczy to obciera , a tak to jest luzik , sprawdź stan amorków :gwizdanie:
  10. no ja tyż zdupiam :gwizdanie: 3mcie sie
  11. a ja dziś widziałem w katowicach na swojej ulicy (traktorzystów) przy której mieszkam czarne B6 avant z ramkami klubowymi jak kolego to przeczytasz to zapraszam na spoty bo szczerze to nie kojarze furki
  12. napisz do Hugo spoko koleś , zmieni Ci bez problemu a co do koloru to powiedz że to też źle wygląda :> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1877.0.html
  13. a w avantach były ?? kolor kurfa , nie kupujesz nowego auta , ważne żeby było sprawne technicznie a co do skrzyni to właśnie w ATJ były 6ki
  14. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9482982 ten jest fajniutki i zobacz gdzie go sprzedają
  15. Pucek, co Ci nie pasi w tej A4 ?? pewnie avant tak jak Krolu zauważył i pewnie drzewno albo grill kamejjjjj [br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 23:19_________________________________________________chyba jest na gwincie * Regulacja zawieszenia no i na wypasie * Zderzaki w kolorze nadwozia :polew:
  16. hehe, luzik , to nie moja zasługa , że sie grill udał ,tylko tych co byli
  17. siema, kurde, nie moge chodzić po tym paintballu , takie mom zakwasy
  18. Puc , najnowsze info o tej A4 , jest przeznaczona na rynek Angielski , także była przekładka
  19. M@rk co jakiś czas coś napisz , żebyśmy se mogli na avatar popatrzeć
  20. niestety nie jechałem nim. nie zainteresowałbym sie nim bo to benzynówka, ale środek ma MEGA wypas , a z zewnątrz do przeżycia ;] , zostaje jeszcze sprawa tego jak bardzo był bity , bo może sie wdupił w dzika czy cuś ale chopek który tam był rozłożył mnie na łopatki jak cały czas gadał , nie musi pan go kupować jak sie panu nie podoba , ja w nim nic nie robiłem, takiego przywiozłem , ale jak mu powiedziałem że koleś sobie przełożył podsufitke z S4 to kurfa pado : taaa to sobie właściciel na zamówienie załatwiał w audi ( a przecież nic o aucie nie wie ;] , no i gada że lampy ma wsadzone po 700zł za sztuke , a tak naprawde kosztują 700 za kpl , no i nie jest to xenon a zwykłe żarówy :gwizdanie:
  21. spoko , sklep jest prywatny także oni nie bardzo świętują utarg musi być [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 17:20_________________________________________________KNR , moge Cie na liste chętnych wpiasać?? termos masz zamówiony
  22. sklep jest przy samym domu także nie trzeba sie o nic martwić , kiełbaski można wziąć ze sobą , ale nie takie ilości jak ostatnio bułeczki załatwie , grill jest , drewno jest , nie umrzemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.