Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu , co chciałeś bo dzwoniłeś , a ja nie miałem telefonu przy sobie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tyż mnie zastanawia jak można pomylić gorola z góralem Pucek, bier tego z Q
-
Spoty Katowice i okolice
bedzie okej , ja mam założone sportowe zawieszenie z 1.6 i nie narzekam
-
Spoty Katowice i okolice
pogieło was z tymi kalendarzykami ? dwa dla tego dwa dla tego, a odebrałem dziś 4 pakiety do Twojego nie podejdzie ale do mojego tak :> tylko daj namiary
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie z rana moskal , ale nie takie sobie wymarzyłem już je widziałem ale one mają zdupy troche pomalowane pół na pół , a ja chce jak Nosb bo ta ruchoma część w tych Twoich jest niepomalowana a to dziwnie wygląda. co do dzisiaj to nie wiem , wpadłbym , ale ma padać :gwizdanie: jak będzie sucho to przyjade. Miszka , to fajnie pogoniłeś Ule po mieście a chciałem Ci dać kalendarzyk , a właśnie .. jade po kalendarzyki , bo Kerczi jest w Kato
-
[ALL B5] ADR+FK Black 6000k+8.5"235/45/17 - nowe foty w 1-szym poscie
teraz zauważyłem podpis i widze , że potestowane boczne strefy zgniotu mam nadzieje że wszyscy cali , bo groźnie to wygląda. no i szkoda paździocha bo sie fajnie prezentował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema, ja też będe na grilu , ale czemu on będzie na strefie , a nie przy arenie ?
-
Spoty Katowice i okolice
wszystko zależy od soczewki , ale ogyrinalne lampy z valeo mają taką regulacje i jak masz taką okazje to bierz, podejdą na pewno. a jeszce sie spytaj czy Ci koleś nie dorzuci wtyczek , silniczków i żeby miały wszystkie klapki jak coś to przywieź na spot to ocenie Miszka, co sie szlajałeś dziś po pl.wolności ?
-
Spoty Katowice i okolice
to jest odwieczna zagadka, po co takim ludzią ramki klubowe jak nie wpadają na spoty , a na drodze jak im sie machnie to nie wiedzą o co cho Krolu , nie siej propagandy i idź myć paździocha
-
OSTRZEŻENIE przed motoryzacyjnym sklepem internetowym z Gliwic !!!
hmmm, ja od kilku zmian oleju kupuje u niego komplet filtrów , ma bardzo przystępne ceny na filtry Mann'a . Ale zawsze odbieram osobiście i nigdy sie nie zawiodłem , także różnie to bywa jak widać
-
Spoty Katowice i okolice
ja tyż sie melduja na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiedz mi co to za vin , i czy dla Ciebie ? bo mam podobną sytuacje jak Miron, że moge sprawdzić ,ale nie chce nadużywać znajomości , bo widać że koleś sie mega boi sprawdzać bo wie może robote stracić [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 16:48_________________________________________________ rtocki ma chyba dwie naklejki na aucie ale on jest z małopolskiego z tego co kojarze :gwizdanie: ciekawe któż to
-
Spoty Katowice i okolice
chyba będe musiał włazić na forum z komórki , bo potem mnie omijają takie atrakcje ale chyba sie wezme wybiore koło 19tej , może jeszcze kogoś spotkam
-
[B5 AFN] Czerwony Wladca Pierscieni
zbieraj na lampy auto może być , fajny ten mod z usunięciem anteny
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka z wieczora, skonwertowałem już filmiki do formatu avi , ale windows MM mi nie czyta dalej tych plików, virtualdub nie działa , ściągnąłem jeszcze jakieś las vegas movies i d*pa zbita a chce połączyć te filmiki jakoś sensownie bo tak to lipa troche ma ktoś jakiś pomysł ??
-
Spoty Katowice i okolice
tiaaaa, koleś mi wisi te felgi od kwietnia , zanosi sie na sąd powoli no spoko , ale to daj znać wcześniej żebym sie zdążył zrobić na bóstwo ma , ale nie pamięta hasła :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ewidentnie ktoś chce żebyś przeszedł na ełu
-
Spoty Katowice i okolice
to dobrze że dodałeś bo już chciałem troche poflirtować :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman taka jest różnica pomiędzy zwykłą żarówką a diodą w miejscu świateł do jazdy dziennej ( DRL ) Jak to dioda w miejsce świateł drogowych?? Jak to świeci na drodze. Mnie też denerwuje czasem te żółte światło na długich światłach. Miron ma bixenon plus dzienne także długie ma na soczewce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeden filmik z wczoraj zajmuje 505MB :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego multum tak skaszanionych samochodów ma rejestracje ze Śląska rejestracja z katowic ale sprzedaje je w wałbrzychu całe szczęście że nie miałem go okazji widzieć w mojej okolicy bo bym chyba spowodował jakiś wypadek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a pamiętaj , że ja jeszcze wkładam wtryski , a Somes Turbo , także będziemy mieć pod 180kucy [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:28_________________________________________________i 1300kg :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć dziewczyny ja zaraz ide do garażu szukać jakiś usterek w swoim padle :gwizdanie: bo nie może być, że mnie 1.8T objeżdża