Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
no ja też sie raz zagapiłem , bo nie zauważyłem że ten ciot tym SC jedzie 80kph w czasie wyprzedzania po autostradzie i było lekkie hamowanko a co do jazdy to akurat cały czas Ty mnie poganiałeś
-
Spoty Katowice i okolice
no sporo ludzi było a ze spota na spot mam nadzieje że będzie więcej a teraz ide w kime bo jestem mega padnięty :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no , a w wtorek był Maxito1981 bliźniaczą do Twojej audicą i myślałem przez chwile że to Ty
-
Spoty Katowice i okolice
w dwuszeregu zbiórka i odlicz :gwizdanie: wrócili wszyscy z gliwic ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nikt jeszcze nie wrócił ?? ja już wracam z piwka spocik dziś (wczoraj) był nawet udany dzięki i do następnego
-
[Audi] 80 B4 by rafalaudi1 - nowe zdjęcia na dole strony
zastanawia mnie co chciałeś osiągnąć przez te "krzywe" kadry , ale auto bardzo ładne a temat do przeniesienia do działu Inne audi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie nawet dzień wcześniej niż zwykle wykąpałem, żeby być lżejszym :polew: nie możecie mnie zdyskwalifikować , to jest moje wyposażenie seryjne , tak już kupiłem
-
Spoty Katowice i okolice
17.50 na tym parkingu gdzie tiry stoją :> pasi?
-
Spoty Katowice i okolice
ja zawsze jade jak mi pasuje , ale możemy sie umówić na tym parkingu przy autostradzie na wysokości rudy , jeżeli Ci pasuje alebo jeszcze kaj indziej pewnie Krolu , może Wolfy z nami polecą :gwizdanie: ale z góry mówie że Marta nie jedzie , bo idzie na http://old.demotywatory.pl/uploads/1249213570_by_naczkens.jpg do chorzowskiego :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie jeżdże w czwartek o 19tej na spoty tego Clubu o którym nie rozmawiamy a o 22 są nielegale , ale Ciiiii :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w klasie drag wygram , bo jako jedyny będe startował a co do 13 to ciekawe ile osób pojedzie w kasku
-
Czcionka - jak się nazywa, gdzie ją znaleźć ?
no fakt nie patrzyłem na daty , to Muskel powinien napisać kolejny post a nie edytować jak padły już dwie odpowiedzi ale często spotykam właśnie takie odpowiedzi ja zauważyłem wcześniej i troche to drażni , ale zwracam honor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem o co Ci chodzi
-
Czcionka - jak się nazywa, gdzie ją znaleźć ?
Muskel1 wrzucił tą czcionke do ściągnięcia , po czym piszesz że to jest grafika nie czcionka. Nie znosze jak ktoś odpowiada na na pytanie jako któryśtam a odnosi sie tylko do pierwszego posta i nie szanuje wysiłku kolegów :thumbdown: to samo tyczy sie Ciebie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale jak sie będziesz delikatnie z gazem obchodził to mniej spali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Krakusy , gdzie to macie takie tabliczki powieszone ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jo sie melduja tylko wywale pare zbędnych rzeczy :>
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
oceniałem na Spocie, bardzo ładny , mimo że avant tylko trzeba porazać troche w silniku
-
Spoty Katowice i okolice
w tych postach jeszcze tylko brakuje odpowiedniego pisma JuSh , nO WeeeJźŚ PrZesTaŃ ale fajnie ShE w OgOOlE cOś PiSheCiE PS. fajnie było wczoraj na ściganiu motory szalały na jedny kole , uciekały przed policją , przyjechało CL 63 AMG i Ferrari F430 jak dobrze pamiętam ogólnie śmiesznie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
jeżeli chodzi o takie klimaty to ja lubie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=DjdkL_A5ZVE
-
[AFN+] Keżorowóz
:slina: jak ma tam AWX'a to jak będzie sprzedawać to biore :slina:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba ,że jedziesz bez pasażerki :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyciągnij automat i wsdź jakąś skrzynie dla facetów a lampek narazie nie mam , bo chce je malować na czarno także ich nie sprzedaje , ale będe sprzedawał zespolone czarne FK kiedyś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wpadnij po 20tej pewnie i tak koło 20,30 pojadymy na strefe
-
[AFN+] Keżorowóz
to postaraj sie żeby kuzynek sie przybujał na spot chętnie bym obaczył jak by to wyszło