Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. no ja też sie raz zagapiłem , bo nie zauważyłem że ten ciot tym SC jedzie 80kph w czasie wyprzedzania po autostradzie i było lekkie hamowanko a co do jazdy to akurat cały czas Ty mnie poganiałeś
  2. no sporo ludzi było a ze spota na spot mam nadzieje że będzie więcej a teraz ide w kime bo jestem mega padnięty :gwizdanie:
  3. no , a w wtorek był Maxito1981 bliźniaczą do Twojej audicą i myślałem przez chwile że to Ty
  4. w dwuszeregu zbiórka i odlicz :gwizdanie: wrócili wszyscy z gliwic ??
  5. nikt jeszcze nie wrócił ?? ja już wracam z piwka spocik dziś (wczoraj) był nawet udany dzięki i do następnego
  6. zastanawia mnie co chciałeś osiągnąć przez te "krzywe" kadry , ale auto bardzo ładne a temat do przeniesienia do działu Inne audi
  7. ja sie nawet dzień wcześniej niż zwykle wykąpałem, żeby być lżejszym :polew: nie możecie mnie zdyskwalifikować , to jest moje wyposażenie seryjne , tak już kupiłem
  8. 17.50 na tym parkingu gdzie tiry stoją :> pasi?
  9. ja zawsze jade jak mi pasuje , ale możemy sie umówić na tym parkingu przy autostradzie na wysokości rudy , jeżeli Ci pasuje alebo jeszcze kaj indziej pewnie Krolu , może Wolfy z nami polecą :gwizdanie: ale z góry mówie że Marta nie jedzie , bo idzie na http://old.demotywatory.pl/uploads/1249213570_by_naczkens.jpg do chorzowskiego :gwizdanie:
  10. nie jeżdże w czwartek o 19tej na spoty tego Clubu o którym nie rozmawiamy a o 22 są nielegale , ale Ciiiii :gwizdanie:
  11. w klasie drag wygram , bo jako jedyny będe startował a co do 13 to ciekawe ile osób pojedzie w kasku
  12. no fakt nie patrzyłem na daty , to Muskel powinien napisać kolejny post a nie edytować jak padły już dwie odpowiedzi ale często spotykam właśnie takie odpowiedzi ja zauważyłem wcześniej i troche to drażni , ale zwracam honor
  13. nie wiem o co Ci chodzi
  14. Muskel1 wrzucił tą czcionke do ściągnięcia , po czym piszesz że to jest grafika nie czcionka. Nie znosze jak ktoś odpowiada na na pytanie jako któryśtam a odnosi sie tylko do pierwszego posta i nie szanuje wysiłku kolegów :thumbdown: to samo tyczy sie Ciebie :gwizdanie:
  15. ale jak sie będziesz delikatnie z gazem obchodził to mniej spali
  16. Siemka Krakusy , gdzie to macie takie tabliczki powieszone ?
  17. no jo sie melduja tylko wywale pare zbędnych rzeczy :>
  18. oceniałem na Spocie, bardzo ładny , mimo że avant tylko trzeba porazać troche w silniku
  19. w tych postach jeszcze tylko brakuje odpowiedniego pisma JuSh , nO WeeeJźŚ PrZesTaŃ ale fajnie ShE w OgOOlE cOś PiSheCiE PS. fajnie było wczoraj na ściganiu motory szalały na jedny kole , uciekały przed policją , przyjechało CL 63 AMG i Ferrari F430 jak dobrze pamiętam ogólnie śmiesznie
  20. jeżeli chodzi o takie klimaty to ja lubie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=DjdkL_A5ZVE
  21. :slina: jak ma tam AWX'a to jak będzie sprzedawać to biore :slina:
  22. chyba ,że jedziesz bez pasażerki :polew:
  23. wyciągnij automat i wsdź jakąś skrzynie dla facetów a lampek narazie nie mam , bo chce je malować na czarno także ich nie sprzedaje , ale będe sprzedawał zespolone czarne FK kiedyś
  24. to wpadnij po 20tej pewnie i tak koło 20,30 pojadymy na strefe
  25. to postaraj sie żeby kuzynek sie przybujał na spot chętnie bym obaczył jak by to wyszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.