Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z tego co widze to Miron otworzył 1000ną strone :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka wszystkim, ma ktoś coś do srebrnych audic?? to niech stanie ze mną na kresce i wszystkie miały po 14lat :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no właśnie , jaka patologia?? widzisz tu gdzieś Krolu patologie??
-
Spoty Katowice i okolice
Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow Jestem za. Wszystkich Was bym objeżdzał chyba ja i Krolu byśmy was pykali , bo nic nie ważymy :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
cześć Panienki , jak tam po spocie, w Maku jest mega śmiesznie fajna był gra w auta : "a co macie w P.2" :laghing2: :laghing2: zdjęcia wrzuce później jak pousuwam blachy lece w miasto , 3mcie sie ramy to wiecie co.. PS. Krolu latał z VAGiem , a później wszystkie auta odpaliły :notworthy: PS2. NajtRajderMegaPałerSuperEkstraWypaKoksMiszczKierownicy Krolu pokazał wczoraj na zakręcie śmierci jak sie lata mocnym ałdi :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew: to ja też jakieś przywioze :buahaha:
-
Spoty Katowice i okolice
cześć Dziewczyny możliwe , ale pewnie Marta kerowała ja bym obstawiał końcówki drążków kierowniczych , miałem podobnie wymieniłem jeden i przeszło do zobaczenia na spocie [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 14:54_________________________________________________aaaa, wezme ramki dziś ..... jak nie zapomne :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kup ten z 1j0906627 jest dokładnie taki sam, ale troche różni sie wtyczka , da sie łatwo przerobić , a w ASO ten zaworek kosztuje coś 160zł , ja taki miałem na aucie i było ok
-
Spoty Katowice i okolice
może Ci sie nie udać
-
Spoty Katowice i okolice
mało powiedziane dogonił, 12 postów więcej ma spamer jeden
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
siemka, prawie cały weekend mnie nie było na forum, głównie przez to że mam w domu liveboxa z wifi i mi w pokoju który jest oddalony o jakieś 10metrów od tego liveboxa nie łapie net na lapatopie... oczywiście nadrobiłem zaległości w czytaniu i zapgrejdowałem pierwszy post , żeby sie potem maxito nie wykręcał ja oglądałem ostrza chwały na TVN , przynajmniej więcej emocji i nie było pewności kto wygra :polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
tak sie właśnie zastanawiałem kaj lecisz :gwizdanie: ale kto bogatemu zabroni jechać na 1000lecie przez chorzów- Spoty Katowice i okolice
siema, no spocik bardzo ok autek sporo a tymczasem ide spać , bo o 8ej musze być w Gliwicach narka- Spoty Katowice i okolice
dobra panowie , ja lece , do zo na spocie PS. auto po naprawie jeździ jeszcze szybciej niż jeździło :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
jeszcze chyba jest Siano , ale on pewnie założył już zimówki i teraz mu szkoda na nich jeździć jak jest sucho , bo coś nie przyjeżdża- Spoty Katowice i okolice
siema panienki , możemy zrobić grubsze wyścigi , diesel vs benzin to będziecie mieć pozamiatane .. miszka i Wolf- Spoty Katowice i okolice
taaa, jak to mawiają studenci , kawa i spać :>- Spoty Katowice i okolice
o 22 to pewnie będziemy w maku siedzieć ja też spadam spać bo trza rano do tych głupich Gliwic jechać narka wszystkim- Spoty Katowice i okolice
dołączam sie do powitań już tylko 2 posty- Spoty Katowice i okolice
Keżor nie wysyłaj, bezsensownych postów :gwizdanie: już wyedytowałem- Spoty Katowice i okolice
, przynajmniej na technicznym jeszcze wygrywam- Spoty Katowice i okolice
dobra , szybko piszemy zanim sie krolu odezwie , bo wygrywa ze mną 4 postami , teraz już trzema :>- Spoty Katowice i okolice
chcesz stawiać nie ma problemu ja moge poczekać kolejne 100 stron za kolejne 100stron też mój post będzie pierwszy , ale moge stawiać , chyba że Gliwice przyjadą , to nie chce :polew: - Spoty Katowice i okolice