Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. z tego co widze to Miron otworzył 1000ną strone :polew:
  2. siemka wszystkim, ma ktoś coś do srebrnych audic?? to niech stanie ze mną na kresce i wszystkie miały po 14lat :gwizdanie:
  3. no właśnie , jaka patologia?? widzisz tu gdzieś Krolu patologie??
  4. Mozna pomyslec. Kumpel mi mowil ze w czechach sa za***iste gokarty a tu blizej to krakow i chyba tarnow Jestem za. Wszystkich Was bym objeżdzał chyba ja i Krolu byśmy was pykali , bo nic nie ważymy :tongue4:
  5. cześć Panienki , jak tam po spocie, w Maku jest mega śmiesznie fajna był gra w auta : "a co macie w P.2" :laghing2: :laghing2: zdjęcia wrzuce później jak pousuwam blachy lece w miasto , 3mcie sie ramy to wiecie co.. PS. Krolu latał z VAGiem , a później wszystkie auta odpaliły :notworthy: PS2. NajtRajderMegaPałerSuperEkstraWypaKoksMiszczKierownicy Krolu pokazał wczoraj na zakręcie śmierci jak sie lata mocnym ałdi :kox:
  6. :polew: :polew: :polew: to ja też jakieś przywioze :buahaha:
  7. cześć Dziewczyny możliwe , ale pewnie Marta kerowała ja bym obstawiał końcówki drążków kierowniczych , miałem podobnie wymieniłem jeden i przeszło do zobaczenia na spocie [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 14:54_________________________________________________aaaa, wezme ramki dziś ..... jak nie zapomne :polew:
  8. kup ten z 1j0906627 jest dokładnie taki sam, ale troche różni sie wtyczka , da sie łatwo przerobić , a w ASO ten zaworek kosztuje coś 160zł , ja taki miałem na aucie i było ok
  9. może Ci sie nie udać
  10. mało powiedziane dogonił, 12 postów więcej ma spamer jeden
  11. siemka, prawie cały weekend mnie nie było na forum, głównie przez to że mam w domu liveboxa z wifi i mi w pokoju który jest oddalony o jakieś 10metrów od tego liveboxa nie łapie net na lapatopie... oczywiście nadrobiłem zaległości w czytaniu i zapgrejdowałem pierwszy post , żeby sie potem maxito nie wykręcał ja oglądałem ostrza chwały na TVN , przynajmniej więcej emocji i nie było pewności kto wygra :polew:
  12. tak sie właśnie zastanawiałem kaj lecisz :gwizdanie: ale kto bogatemu zabroni jechać na 1000lecie przez chorzów
  13. siema, no spocik bardzo ok autek sporo a tymczasem ide spać , bo o 8ej musze być w Gliwicach narka
  14. dobra panowie , ja lece , do zo na spocie PS. auto po naprawie jeździ jeszcze szybciej niż jeździło :gwizdanie:
  15. jeszcze chyba jest Siano , ale on pewnie założył już zimówki i teraz mu szkoda na nich jeździć jak jest sucho , bo coś nie przyjeżdża
  16. siema panienki , możemy zrobić grubsze wyścigi , diesel vs benzin to będziecie mieć pozamiatane .. miszka i Wolf
  17. taaa, jak to mawiają studenci , kawa i spać :>
  18. o 22 to pewnie będziemy w maku siedzieć ja też spadam spać bo trza rano do tych głupich Gliwic jechać narka wszystkim
  19. dołączam sie do powitań już tylko 2 posty
  20. Keżor nie wysyłaj, bezsensownych postów :gwizdanie: już wyedytowałem
  21. , przynajmniej na technicznym jeszcze wygrywam
  22. dobra , szybko piszemy zanim sie krolu odezwie , bo wygrywa ze mną 4 postami , teraz już trzema :>
  23. chcesz stawiać nie ma problemu ja moge poczekać kolejne 100 stron za kolejne 100stron też mój post będzie pierwszy , ale moge stawiać , chyba że Gliwice przyjadą , to nie chce :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.