Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. nie wyglądają te fele jak do audika, troche jak podróba felg od eSki i jak kołpaki http://www.bazarek.pl/produkt/0/456127/kolpaki-opal-16-srebrne-5744.html
  2. tak
  3. chyba przyspieszowni
  4. zakład, że pójdzie więcej niż 220km/h niestety mam 5 biegów przy 220 wrzuciłeś na luz i było mocno z górki ? może masz niewymiarowe koła i Ci licznik zawyża
  5. stanley , Ty masz 6ke skrzynie? bo AJM z 5biegami nie poleci szybciej niż 220 laska koks , szkoda że nie jechałem akurat do ikei bo bym w nią sie wdupił i bym se auto odmalował
  6. hmmm, chodzi Ci o auto czy o was ? ale różnica z pół tony będzie jak nic :gwizdanie: dzie mnie poniosło ? kcesz zawias czy nie :gwizdanie: to grzecznie :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________ no jasne dobrze prawisz tak gadasz , bo u Ciebie to można se magnetyzer wciepnąć i strumienice :polew:
  7. leże przed kompem i mam za daleko klawiature i mi sie nie chce sięgać a poza tym nie mam sie jak odnieść do waszych wypowiedzi jak gadacie o d*pie marynie ja sie chętnie pościgam , jak wtryski wdupce
  8. rafał, ten KW wygląda jak nowy tylko ja z przodu mam po jednej sprężynie :gwizdanie: ciekawe po co dwie ogólnie spot udany , bo postawiłem browar a do domu przywiozłem więcej niż przywiozłem :polew: jesteście ekonomiczni , a gdyby nie Miszka to by żadnego piwa nie ubyło za tydzień wezme rameczki na spot, i moge też wziąć do czewy tylko pisać kto chce, bo to zawsze auto cięższe
  9. no ja tez spadam , piwko ja przywioze takze luzik
  10. w zabrzu jest warsztat u Wesołego , co za wymiane łożysk liczą 40zł
  11. fajna gierka na wyluzowanie sie http://www.milanos.pl/gry.php?id=5283
  12. siema ziomki [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 09:29_________________________________________________ 1.57 da best of da best :laghing2: :laghing2: i od 2.47-2.50 :polew: :polew:
  13. wycięcie kosztuje pare dyszek , a ten ceramiczny środek można ponoć opylić tak , że sie może zwrócić z nawiązką
  14. po wczorajszej imprezie ja już więcej nie pije
  15. u mnie na osiedlu koleś Ci to zrobi , ustawimy sie z nim na wtorek , wymontujemy rure z auta , zawieziemy mu , my sobie na spokojnie zrobimy klocki i potem sobie odbierzemy rurke i zamontujemy
  16. sam nie , ale już umiem także wpadaj z flachą to wymienimy
  17. na moje oko to toledo... po boczkach z drzwi... to mosz krzywe oko
  18. siemka, Stanley i Miszka , ja też sie pisze na wypad na miasto co do mam talenta to ja jestem za afro fryc :drool: spadam chlać do jutra
  19. krolu , daj spokój z tą laską, ona siedzie w BMW
  20. ja mam gwint KW, jest za***iście , bo mam fajną glebe i nigdzie nie przycieram
  21. żan miszka żar , czemuś nie pocisł na gliwice? fajnie było , troche sie spóźniłem , bo jeszcze zakładałem sobie gwint na tył.
  22. no Talibo , wpadaj wkońcu ma spota sie pochwalić furą . i wyciągnij levego i yogiego
  23. ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa to się dowiedz a Ty się upewnij :polew: sie odezwał cwaniura hehe , zamotałem sie nie wiedziałem że można samego siebie cytować i jeszcze sobie samemu odpowiedzieć :polew:
  24. ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa to się dowiedz a Ty się upewnij :polew: sie odezwał cwaniura
  25. siemka. Ja może poleca, ale nic pewnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.