Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
nie wyglądają te fele jak do audika, troche jak podróba felg od eSki i jak kołpaki http://www.bazarek.pl/produkt/0/456127/kolpaki-opal-16-srebrne-5744.html
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
chyba przyspieszowni
-
Spoty Katowice i okolice
zakład, że pójdzie więcej niż 220km/h niestety mam 5 biegów przy 220 wrzuciłeś na luz i było mocno z górki ? może masz niewymiarowe koła i Ci licznik zawyża
-
Spoty Katowice i okolice
stanley , Ty masz 6ke skrzynie? bo AJM z 5biegami nie poleci szybciej niż 220 laska koks , szkoda że nie jechałem akurat do ikei bo bym w nią sie wdupił i bym se auto odmalował
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm, chodzi Ci o auto czy o was ? ale różnica z pół tony będzie jak nic :gwizdanie: dzie mnie poniosło ? kcesz zawias czy nie :gwizdanie: to grzecznie :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________ no jasne dobrze prawisz tak gadasz , bo u Ciebie to można se magnetyzer wciepnąć i strumienice :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
leże przed kompem i mam za daleko klawiature i mi sie nie chce sięgać a poza tym nie mam sie jak odnieść do waszych wypowiedzi jak gadacie o d*pie marynie ja sie chętnie pościgam , jak wtryski wdupce
-
Spoty Katowice i okolice
rafał, ten KW wygląda jak nowy tylko ja z przodu mam po jednej sprężynie :gwizdanie: ciekawe po co dwie ogólnie spot udany , bo postawiłem browar a do domu przywiozłem więcej niż przywiozłem :polew: jesteście ekonomiczni , a gdyby nie Miszka to by żadnego piwa nie ubyło za tydzień wezme rameczki na spot, i moge też wziąć do czewy tylko pisać kto chce, bo to zawsze auto cięższe
-
Spoty Katowice i okolice
no ja tez spadam , piwko ja przywioze takze luzik
-
Spoty Katowice i okolice
w zabrzu jest warsztat u Wesołego , co za wymiane łożysk liczą 40zł
-
Spoty Katowice i okolice
fajna gierka na wyluzowanie sie http://www.milanos.pl/gry.php?id=5283
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomki [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 09:29_________________________________________________ 1.57 da best of da best :laghing2: :laghing2: i od 2.47-2.50 :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wycięcie kosztuje pare dyszek , a ten ceramiczny środek można ponoć opylić tak , że sie może zwrócić z nawiązką
-
Spoty Katowice i okolice
po wczorajszej imprezie ja już więcej nie pije
-
Spoty Katowice i okolice
u mnie na osiedlu koleś Ci to zrobi , ustawimy sie z nim na wtorek , wymontujemy rure z auta , zawieziemy mu , my sobie na spokojnie zrobimy klocki i potem sobie odbierzemy rurke i zamontujemy
-
Spoty Katowice i okolice
sam nie , ale już umiem także wpadaj z flachą to wymienimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na moje oko to toledo... po boczkach z drzwi... to mosz krzywe oko
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, Stanley i Miszka , ja też sie pisze na wypad na miasto co do mam talenta to ja jestem za afro fryc :drool: spadam chlać do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu , daj spokój z tą laską, ona siedzie w BMW
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam gwint KW, jest za***iście , bo mam fajną glebe i nigdzie nie przycieram
-
Spoty Katowice i okolice
żan miszka żar , czemuś nie pocisł na gliwice? fajnie było , troche sie spóźniłem , bo jeszcze zakładałem sobie gwint na tył.
-
Spoty Katowice i okolice
no Talibo , wpadaj wkońcu ma spota sie pochwalić furą . i wyciągnij levego i yogiego
-
Spoty Katowice i okolice
ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa to się dowiedz a Ty się upewnij :polew: sie odezwał cwaniura hehe , zamotałem sie nie wiedziałem że można samego siebie cytować i jeszcze sobie samemu odpowiedzieć :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa ja jeszcze nie wiem, ale jest szansa to się dowiedz a Ty się upewnij :polew: sie odezwał cwaniura
-
Spoty Katowice i okolice
siemka. Ja może poleca, ale nic pewnego