Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. no ładny kotlet już zapomniałem że miałem ten temat założony :polew:co do auta to założyłem czarny gryll od eSki i większą gleba na gwincie :> no i pewna modyfikacja silnika , ale to pochwale sie po piątkowej wizycie na hamowni gdzie kolega ten felunek zakupił?? masz go moze jeszcze?? bo chetnie bym sie zamienił z dopłata na ori audi 17` z oponkami 225/45 i dystansami h&r to pokaż te Twoje fele, bo wsumie szukam czegoś co będzie pasować w ciemnym kolorze , bo te napewno nie :gwizdanie:
  2. dzie ? jak ja dziś 30minut spędziłem w aucie
  3. jest już jakiś termin ? jak nie to zapiszcie sobie ten : http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
  6. siema, zapraszam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new nie gadać tylko działać daleko nie macie
  8. ja jestem za, trzeba założyć osobny temat i myśle że bez problemu zbierze sie grupa taka jak ostatnio , o ile nie większa i wtedy każdy da po 2dychy i mamy 1000 na dzieciaki tylko ktoś by musiał dziś na spotkanie organizacyjne podjechać i załatwić naszemu klubowi miejscówke :gwizdanie:
  9. ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył to jade z Tobą , ida myć fure :> ok, foty będzie robi moja siora - pseudo fotograf to porobimy sobie zdjęcia w ruchu w tunelu w kato może ?
  10. ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył to jade z Tobą , ida myć fure :>
  11. a ta zaczepiona dwójka powinna iść na policje z tym filmikiem i powinni babce wjeb.ć taki mandat żeby sie nauczyła kultury
  12. no ładny kotlet już zapomniałem że miałem ten temat założony :polew:co do auta to założyłem czarny gryll od eSki i większą gleba na gwincie :> no i pewna modyfikacja silnika , ale to pochwale sie po piątkowej wizycie na hamowni
  13. no Cisza straszna w temacie ja wczoraj sobie popiłem i dziś może se auto umyje :polew: a co tam u was w ostatni łikend listopada ?
  14. nie mam , jakbym miał to pewnie bym wystawił go w dziale sprzedam :gwizdanie: w czasie robienia zdjęć miała jakieś 20 także tylko sie cieszyć że młodo wygląda
  15. chyba znalazłem jeszcze jedną fotke skubańca
  16. hehe , żebym sie z Tobą nie poganiał jak równy z równym :polew: ale na coś takiego po złożeniu wtrysków 216 sie pisze :gwizdanie: bardzo lubie szybko jeździć po mieście :gwizdanie: tylko trzeba kamerzystów na miejsca pasażerów załatwić
  17. mógłbyś coś przybliżyć
  18. nic mnie to nie obchodzi
  19. listwa na klapie krzywo naklejona i brzydko sie prezentuje , tandetne nakładki na lusterke za to Navi koks
  20. siemka, no do rumuni to ja sie pisze na spota :>
  21. grantowy , w dieslu i na kołpakach :gwizdanie: znacie kogoś z taką furą ?? :polew:dobra ide
  22. dobra, dopiłem piwko , to ide spać , jutro trza wstać 3mcie sie i planujcie mody
  23. taki se dupnijcie :kox:
  24. krolu juz sie opil i poszedl spac hehehe i to oparami od nas [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________ no to ładnie dajesz w palnik
  25. http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania laski lecą na kopłaki chyba sobie zmienie na zimówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.