Treść opublikowana przez keżor
-
[AFN+] Keżorowóz
no ładny kotlet już zapomniałem że miałem ten temat założony :polew:co do auta to założyłem czarny gryll od eSki i większą gleba na gwincie :> no i pewna modyfikacja silnika , ale to pochwale sie po piątkowej wizycie na hamowni gdzie kolega ten felunek zakupił?? masz go moze jeszcze?? bo chetnie bym sie zamienił z dopłata na ori audi 17` z oponkami 225/45 i dystansami h&r to pokaż te Twoje fele, bo wsumie szukam czegoś co będzie pasować w ciemnym kolorze , bo te napewno nie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzie ? jak ja dziś 30minut spędziłem w aucie
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
jest już jakiś termin ? jak nie to zapiszcie sobie ten : http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema, zapraszam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/wosp_na_wyrazowie_10_stycznia_2010-t105345.0.html;new#new nie gadać tylko działać daleko nie macie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja jestem za, trzeba założyć osobny temat i myśle że bez problemu zbierze sie grupa taka jak ostatnio , o ile nie większa i wtedy każdy da po 2dychy i mamy 1000 na dzieciaki tylko ktoś by musiał dziś na spotkanie organizacyjne podjechać i załatwić naszemu klubowi miejscówke :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył to jade z Tobą , ida myć fure :> ok, foty będzie robi moja siora - pseudo fotograf to porobimy sobie zdjęcia w ruchu w tunelu w kato może ?
-
Spoty Katowice i okolice
ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył to jade z Tobą , ida myć fure :>
-
Strefa Śmiechu
a ta zaczepiona dwójka powinna iść na policje z tym filmikiem i powinni babce wjeb.ć taki mandat żeby sie nauczyła kultury
-
[AFN+] Keżorowóz
no ładny kotlet już zapomniałem że miałem ten temat założony :polew:co do auta to założyłem czarny gryll od eSki i większą gleba na gwincie :> no i pewna modyfikacja silnika , ale to pochwale sie po piątkowej wizycie na hamowni
-
Spoty Katowice i okolice
no Cisza straszna w temacie ja wczoraj sobie popiłem i dziś może se auto umyje :polew: a co tam u was w ostatni łikend listopada ?
-
[AFN+] Keżorowóz
nie mam , jakbym miał to pewnie bym wystawił go w dziale sprzedam :gwizdanie: w czasie robienia zdjęć miała jakieś 20 także tylko sie cieszyć że młodo wygląda
-
[ALL B5] Blenda
chyba znalazłem jeszcze jedną fotke skubańca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe , żebym sie z Tobą nie poganiał jak równy z równym :polew: ale na coś takiego po złożeniu wtrysków 216 sie pisze :gwizdanie: bardzo lubie szybko jeździć po mieście :gwizdanie: tylko trzeba kamerzystów na miejsca pasażerów załatwić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mógłbyś coś przybliżyć
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
nic mnie to nie obchodzi
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
listwa na klapie krzywo naklejona i brzydko sie prezentuje , tandetne nakładki na lusterke za to Navi koks
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, no do rumuni to ja sie pisze na spota :>
-
Spoty Katowice i okolice
grantowy , w dieslu i na kołpakach :gwizdanie: znacie kogoś z taką furą ?? :polew:dobra ide
-
Spoty Katowice i okolice
dobra, dopiłem piwko , to ide spać , jutro trza wstać 3mcie sie i planujcie mody
-
Spoty Katowice i okolice
taki se dupnijcie :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
krolu juz sie opil i poszedl spac hehehe i to oparami od nas [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________ no to ładnie dajesz w palnik
-
Spoty Katowice i okolice
http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania laski lecą na kopłaki chyba sobie zmienie na zimówki