Treść opublikowana przez keżor
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
a tu część dla ludzi co nie mają w TDI przewodu idącego do kompa: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=830497489 a tu link do sprzedawcy , jeżeli aukcja pójdzie do archiwum http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=259443 część to zamiennik przepustnicy EGR ja właśnie zakupiłem tą cześć tylko jeszcze trzeba dokupić kolektor z AWX'a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek , a wiesz co mówią panny jak zobaczą wielką pałke ?
-
Spoty Katowice i okolice
10 minut i lecisz do dom
-
Spoty Katowice i okolice
bo o 16.05 zawsze do Ciebie dzwoni Twoja i pyta gdzie sie szlajasz ? :polew: już tylko 20 minut
-
Spoty Katowice i okolice
za 29 minut Kanar jedzie do domu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi ile chcesz za kółka ?
-
Spoty Katowice i okolice
Tyś jest wyższy to może L , bo ja sobie M biore i jest OK , ale jeszcze podaj którą bo jest nie wąski wybór a co do imienia to nie pamiętam , wiem że jedna była justyna no i Ania
-
Spoty Katowice i okolice
udowodnić , że "Twoja" ? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 12:50_________________________________________________chce ktoś coś OD Jarko ? bo zamawiam Ramki i sobie koszulke , także by wszystko przyszło do mnie i by była taniej przesyłka, decydować sie bo jutro chce kase przelać : koszulki http://www.a4-klub.pl/smf/koszulki-b117.0/ bluza http://www.a4-klub.pl/smf/bluzy_i_polary-b120.0/
-
[B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
tylko F1ki potem długo nic, następnie G i C , reszta kicha jak dla mnie lepiej se kup coś zeżreć zamiast kupować brzydkie felgi za małe pieniądze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj Pucek , ja sie bawiłem wczoraj bez Alko i sie dało także nie pier..l tylko se zapisz Środa klub czekolada no do jutra , już sie nie moge doczekać , choć najbardziej bym chciałem żeby Krolu wjechał na rolki
-
Spoty Katowice i okolice
hehe i tak mi sie udało zasnąć po tym esemesie i wstałem po 11tej :> a co do wycieczki to OK, ta "twoja" pyta przy 180 na średnicówce: -ile miałeś wypadków -żadnego -a to już sie nie boje :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek musisz, za tydzień z nami wpaść na Chorzów tyle d*p że cho cho no dupeczki były koksik , a fotek nie wrzuce bo mnie Krolu zabije , albo mi turbo wykręci jak nie będe widział
-
Spoty Katowice i okolice
o 9:45 ale o 8 mnie obudziła siostra jak na zajęcia szla :polew: :polew: a do mnie jakiś tłuk o 8 rano smsa wysłał :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak sie krolu zgodzi , albo będzie Offline to wrzuce
-
Spoty Katowice i okolice
siemka, Krolu o której wstałeś ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka panowie , Wczoraj dowedziałem sie skąd sie wzeieła ksywa Krola to jest skrót od Król Parkietu mam fotki na dowód ale Krolu mnie zabije jak je wrzuce :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no nie wiem , ja przed chwilą jechałem z chorzowa i większość dróg jest OK
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jestem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi , ja dziś wychaczyłem kolektor AWX za 80zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=835041865 po prostu lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na autostrade wjeżdżał , już zapomniałeś ?
-
Strefa Śmiechu
samobój wszechczasów to masz w 7.42 w tym filmiku co już go ktoś wrzucił wcześniej http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10975
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jak sie nie uda naprawić to pisze sie na szybke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
było oszukiwać ? mogłeś przecież błąd vagiem wykasować i poduszka by sama zgasła niestety nie wiem jak pomóc , jaki Ty masz licznik ? bo jak kupisz nowy , a tego sie nie da naprawić to bym wziął szybke masz na 4 zegary i 6 kwadracików po środku ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lepiej , wkładam NOS i mam kilka pytań
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka, ma ktoś numer do nadwornego gazownika Darka ?