Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. a tu część dla ludzi co nie mają w TDI przewodu idącego do kompa: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=830497489 a tu link do sprzedawcy , jeżeli aukcja pójdzie do archiwum http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=259443 część to zamiennik przepustnicy EGR ja właśnie zakupiłem tą cześć tylko jeszcze trzeba dokupić kolektor z AWX'a
  2. Pitek , a wiesz co mówią panny jak zobaczą wielką pałke ?
  3. 10 minut i lecisz do dom
  4. bo o 16.05 zawsze do Ciebie dzwoni Twoja i pyta gdzie sie szlajasz ? :polew: już tylko 20 minut
  5. za 29 minut Kanar jedzie do domu
  6. Kowi ile chcesz za kółka ?
  7. Tyś jest wyższy to może L , bo ja sobie M biore i jest OK , ale jeszcze podaj którą bo jest nie wąski wybór a co do imienia to nie pamiętam , wiem że jedna była justyna no i Ania
  8. udowodnić , że "Twoja" ? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 12:50_________________________________________________chce ktoś coś OD Jarko ? bo zamawiam Ramki i sobie koszulke , także by wszystko przyszło do mnie i by była taniej przesyłka, decydować sie bo jutro chce kase przelać : koszulki http://www.a4-klub.pl/smf/koszulki-b117.0/ bluza http://www.a4-klub.pl/smf/bluzy_i_polary-b120.0/
  9. tylko F1ki potem długo nic, następnie G i C , reszta kicha jak dla mnie lepiej se kup coś zeżreć zamiast kupować brzydkie felgi za małe pieniądze
  10. oj Pucek , ja sie bawiłem wczoraj bez Alko i sie dało także nie pier..l tylko se zapisz Środa klub czekolada no do jutra , już sie nie moge doczekać , choć najbardziej bym chciałem żeby Krolu wjechał na rolki
  11. hehe i tak mi sie udało zasnąć po tym esemesie i wstałem po 11tej :> a co do wycieczki to OK, ta "twoja" pyta przy 180 na średnicówce: -ile miałeś wypadków -żadnego -a to już sie nie boje :polew:
  12. Pucek musisz, za tydzień z nami wpaść na Chorzów tyle d*p że cho cho no dupeczki były koksik , a fotek nie wrzuce bo mnie Krolu zabije , albo mi turbo wykręci jak nie będe widział
  13. o 9:45 ale o 8 mnie obudziła siostra jak na zajęcia szla :polew: :polew: a do mnie jakiś tłuk o 8 rano smsa wysłał :gwizdanie:
  14. jak sie krolu zgodzi , albo będzie Offline to wrzuce
  15. siemka, Krolu o której wstałeś ?
  16. siemka panowie , Wczoraj dowedziałem sie skąd sie wzeieła ksywa Krola to jest skrót od Król Parkietu mam fotki na dowód ale Krolu mnie zabije jak je wrzuce :polew:
  17. no nie wiem , ja przed chwilą jechałem z chorzowa i większość dróg jest OK
  18. Kowi , ja dziś wychaczyłem kolektor AWX za 80zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=835041865 po prostu lepiej
  19. na autostrade wjeżdżał , już zapomniałeś ?
  20. samobój wszechczasów to masz w 7.42 w tym filmiku co już go ktoś wrzucił wcześniej http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10975
  21. to jak sie nie uda naprawić to pisze sie na szybke
  22. było oszukiwać ? mogłeś przecież błąd vagiem wykasować i poduszka by sama zgasła niestety nie wiem jak pomóc , jaki Ty masz licznik ? bo jak kupisz nowy , a tego sie nie da naprawić to bym wziął szybke masz na 4 zegary i 6 kwadracików po środku ?
  23. lepiej , wkładam NOS i mam kilka pytań
  24. siemka, ma ktoś numer do nadwornego gazownika Darka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.