Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wczoraj w katowicach na dobrego urobku widziałem prosiaka GT
-
Spoty Katowice i okolice
za drogie
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam statyw, a konkurs na najładniejszą fotke jest do dziś :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________dobra, ja spadam , bo trza coś jeszcze wchamać , piwka ładuje do bagażnika
-
Spoty Katowice i okolice
na carefour w parku chorzowskim masz bezdotyk, za pare zł umyjesz ja swoje umyłem za 7zł a wiesz jak moje wyglądało PS. dostaniesz dwa swoje piwa jak przyjedziesz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jedź z nami [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________ miałem tel poza zasięgiem bo byłem na kabarecie
-
Spoty Katowice i okolice
to 22.20-30 SCC :> kto sie pisze dziś ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkiego Pitek , czyli nie zmieniasz zawiasu ?
-
Spoty Katowice i okolice
dziś jakoś po 22drugiej ustawka bo Wolf i Rafał robią do 22giej , ja i Krolu będziemy na pewno , jak coś to macie do mnie numer ?? jak nie to pisać to pocisne PW chociaż moge mieć ciężko bo teraz będe rezał przy autku , a na 18tą jade do gliwic na pare godzin także możemy sie wstępnie umówić pod SCC (na Parkingu na przeciw Shella) o 22.20-30
-
Spoty Katowice i okolice
nie, jego jest bity to odpada :> to może rafał , on też ma za***isty kolor
-
Spoty Katowice i okolice
siema Miszha , idziesz jutro robić fotki z nami ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu każdy jest normalny a w ogóle to jako że też nigdzie narazie nie ide to też sie pożegnam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajne gdyby nie ten koleś ze szczotką
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Ty gadasz, przecież do 1.8T by ON nie wlał :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to polecam węgiel :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wrzucaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyścig pucek vs somes http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki za pendrive nagram Ci te filmy wkońcu i jak zdjęcia ? wyszło cokolwiek ? jutro ja czaskam i zobaczycie jak powinny wyglądać artistik gefotene
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i podobno moczy sie w nocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak w ogóle to shrek to nie jest golf tylko corsa A było mówione o tym kilka stron wcześniej ja z chęcią objade w piątek i somesa i pucka także to rozwiąże konflikt ja sie dziś ściagałem z Mercedesem ML nowym i kurde , ładnie zadup.ał
-
Spoty Katowice i okolice
no CB to podstawa :> ja bym kasy na rezanie nie miał gdyby nie CB Kędzior załóż normalny filtr i będzie hulać , stożek to zuo
-
Spoty Katowice i okolice
no to jedziem
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
faktycznie pomogłeś jak cholera :polew: napisałeś że NIE podobają ci sie lampy , które Wojt23 chce założyć do auta , a wojt jeszcze Ci za to podziękował , przeczytajcie jeszcze raz poprzednie posty i radziu naucz sie cytować to nie będzie potem takich szopek :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
aleś czujny Max też bym pojechał, ale to 3 osoby by sie przydały to byśmy zdjęcia w ruchu porobili
-
Spoty Katowice i okolice
teraz?mam auto brudne :/