Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ja wczoraj w katowicach na dobrego urobku widziałem prosiaka GT
  2. za drogie
  3. ja mam statyw, a konkurs na najładniejszą fotke jest do dziś :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________dobra, ja spadam , bo trza coś jeszcze wchamać , piwka ładuje do bagażnika
  4. na carefour w parku chorzowskim masz bezdotyk, za pare zł umyjesz ja swoje umyłem za 7zł a wiesz jak moje wyglądało PS. dostaniesz dwa swoje piwa jak przyjedziesz :polew:
  5. jedź z nami [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________ miałem tel poza zasięgiem bo byłem na kabarecie
  6. to 22.20-30 SCC :> kto sie pisze dziś ?
  7. wszystkiego Pitek , czyli nie zmieniasz zawiasu ?
  8. dziś jakoś po 22drugiej ustawka bo Wolf i Rafał robią do 22giej , ja i Krolu będziemy na pewno , jak coś to macie do mnie numer ?? jak nie to pisać to pocisne PW chociaż moge mieć ciężko bo teraz będe rezał przy autku , a na 18tą jade do gliwic na pare godzin także możemy sie wstępnie umówić pod SCC (na Parkingu na przeciw Shella) o 22.20-30
  9. nie, jego jest bity to odpada :> to może rafał , on też ma za***isty kolor
  10. siema Miszha , idziesz jutro robić fotki z nami ?
  11. tu każdy jest normalny a w ogóle to jako że też nigdzie narazie nie ide to też sie pożegnam
  12. fajne gdyby nie ten koleś ze szczotką
  13. co Ty gadasz, przecież do 1.8T by ON nie wlał :gwizdanie:
  14. to polecam węgiel :polew:
  15. wyścig pucek vs somes http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania
  16. dzięki za pendrive nagram Ci te filmy wkońcu i jak zdjęcia ? wyszło cokolwiek ? jutro ja czaskam i zobaczycie jak powinny wyglądać artistik gefotene
  17. i podobno moczy sie w nocy
  18. a tak w ogóle to shrek to nie jest golf tylko corsa A było mówione o tym kilka stron wcześniej ja z chęcią objade w piątek i somesa i pucka także to rozwiąże konflikt ja sie dziś ściagałem z Mercedesem ML nowym i kurde , ładnie zadup.ał
  19. no CB to podstawa :> ja bym kasy na rezanie nie miał gdyby nie CB Kędzior załóż normalny filtr i będzie hulać , stożek to zuo
  20. no to jedziem
  21. faktycznie pomogłeś jak cholera :polew: napisałeś że NIE podobają ci sie lampy , które Wojt23 chce założyć do auta , a wojt jeszcze Ci za to podziękował , przeczytajcie jeszcze raz poprzednie posty i radziu naucz sie cytować to nie będzie potem takich szopek :polew:
  22. aleś czujny Max też bym pojechał, ale to 3 osoby by sie przydały to byśmy zdjęcia w ruchu porobili
  23. teraz?mam auto brudne :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.