Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ja ? nooo , dziś był kiepski wybór koło cmentarza :polew: a o co chodzi?
  2. to może sobie obniż ten jeden tył , żebyś miał równo ??
  3. i czemu sie tu nic nie dzieje ? wszyscy pewnie wzmacniają auta na jutro :>
  4. taa
  5. no ja jak przystało na jesień jeszcze jeżdże na letnich kapciorach :gwizdanie:
  6. zobaczymy jutro ważniejsze od tego czy auto gwizda jest czy kierowca ...
  7. mówiłem że sprzęgło nie wytrzyma ?
  8. to już idź ;] szwagier hehe ja nie jestem czasem zięciem dla Ciebie? bo ja nie wiem jak to jest... ze siebie sie śmieje
  9. u mnie już jest 1xx :kox: :kox: a co wykres se przeskalowałeś ?? nie, turbo padło i ma 19 kuni
  10. do 3ciej to myśmy akurat byli a nie rezać wpadnij kiedyś do mnie na warsztat to też porezamy Twojego
  11. to już idź ;] szwagier hehe
  12. Krolu , a tranzit ? albo weź swojego w Clio też jest 75 kuni :polew:
  13. no to ja biore clijówe
  14. stivi łonder
  15. a o której i kiedy tam śmigacie?? no ja z krolem i Stanleyem lecimy na 9 rano . Ja i Krolu na pewno zastajemy aż do końca spota dobra to jak wstanę to zadzwonię do was a będzie to około 13-14 to podjedziecie do mnie oki
  16. a o której i kiedy tam śmigacie?? no ja z krolem i Stanleyem lecimy na 9 rano . Ja i Krolu na pewno zastajemy aż do końca spota
  17. jak to jest ta furka z avatara to masz obniżone o 60 wiem bo mam tak samo
  18. a na hamownie też nie podjedziesz ?
  19. wymyśl coś na ten bok co go nie widać na fotkach , żeby zaczął lśnić jak reszta
  20. a widziałeś serie ?? teraz jest jakieś -30 na oko
  21. o Miszka , siema jedziesz dziś na ełu ? bo ja sie może wybiore , bo Gracjan chce żebym go przewiózł
  22. to czyj masz ??a w ogóle to bier jutro potrzebne narzędzia prosze ( ) i ustawisz mi kąt , bo odpala mi jak żuk na korbe
  23. no to żeś sie teraz wygadał :polew:
  24. coś długo jedzie , chyba nie pojechał prosto do domu
  25. łooo , ostatnia minuta , gotowi , do startu ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.