Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
ja ? nooo , dziś był kiepski wybór koło cmentarza :polew: a o co chodzi?
-
Spoty Katowice i okolice
to może sobie obniż ten jeden tył , żebyś miał równo ??
-
Spoty Katowice i okolice
i czemu sie tu nic nie dzieje ? wszyscy pewnie wzmacniają auta na jutro :>
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
no ja jak przystało na jesień jeszcze jeżdże na letnich kapciorach :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zobaczymy jutro ważniejsze od tego czy auto gwizda jest czy kierowca ...
-
Spoty Katowice i okolice
mówiłem że sprzęgło nie wytrzyma ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to już idź ;] szwagier hehe ja nie jestem czasem zięciem dla Ciebie? bo ja nie wiem jak to jest... ze siebie sie śmieje
-
Spoty Katowice i okolice
u mnie już jest 1xx :kox: :kox: a co wykres se przeskalowałeś ?? nie, turbo padło i ma 19 kuni
-
Spoty Katowice i okolice
do 3ciej to myśmy akurat byli a nie rezać wpadnij kiedyś do mnie na warsztat to też porezamy Twojego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to już idź ;] szwagier hehe
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu , a tranzit ? albo weź swojego w Clio też jest 75 kuni :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no to ja biore clijówe
-
Spoty Katowice i okolice
stivi łonder
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a o której i kiedy tam śmigacie?? no ja z krolem i Stanleyem lecimy na 9 rano . Ja i Krolu na pewno zastajemy aż do końca spota dobra to jak wstanę to zadzwonię do was a będzie to około 13-14 to podjedziecie do mnie oki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a o której i kiedy tam śmigacie?? no ja z krolem i Stanleyem lecimy na 9 rano . Ja i Krolu na pewno zastajemy aż do końca spota
-
[B5 ADR] Moja A4
jak to jest ta furka z avatara to masz obniżone o 60 wiem bo mam tak samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a na hamownie też nie podjedziesz ?
-
[B5 ADP] Czerwony sedanik Michala ;)
wymyśl coś na ten bok co go nie widać na fotkach , żeby zaczął lśnić jak reszta
-
[B5 ADR] Moja A4
a widziałeś serie ?? teraz jest jakieś -30 na oko
-
Spoty Katowice i okolice
o Miszka , siema jedziesz dziś na ełu ? bo ja sie może wybiore , bo Gracjan chce żebym go przewiózł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to czyj masz ??a w ogóle to bier jutro potrzebne narzędzia prosze ( ) i ustawisz mi kąt , bo odpala mi jak żuk na korbe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to żeś sie teraz wygadał :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
coś długo jedzie , chyba nie pojechał prosto do domu
-
Spoty Katowice i okolice
łooo , ostatnia minuta , gotowi , do startu ...