Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. musiałeś źle zrozumieć, miało być nie ważne czy masz wypasione B5 czy wypasione B8 :polew:
  2. no robie co moge żeby tu było co czytać :gwizdanie: a brać nie będe połowy , bo to wtedy nic nie kopie, a tylko łeb boli :polew:
  3. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    parami sprzedaje sie jeszcze spodnie , okulary i papużki nie rozłączki nieuki w tej hurtowni pracują no ale jak ja kupowałem lampki to też miałem okazje za około 800zł kupić nówki valeo , ale nie miałem tyle kasiory i wychaczylem używki valeo duuuuuużo taniej
  4. do tysiaka sportowe zderzaki ? za komplet?? to tylko to http://www.allegro.pl/item818890637_komplet_zderzakow_audi_a4_b5_zderzak.html :kox:a jak chcesz pożądne i ładne zderzaki to tu http://www.allegro.pl/item821687985_zderzak_przedni_audi_s4_95_2000r_okazja.html ori zderzak z S4 wykonany z ABSu
  5. no to nara pany ja tu jeszcze sam ze sobą pospamuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________cześć Keżor, co słychać?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________a cześć Keżor , wszystko OK. a u Ciebie ? słyszałem że grubo rezasz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:39_________________________________________________a no coś tam rezam , żeby mnie Krolu nie objechał :> a Ty też coś słyszałem działasz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________a no takie tam , sam wiesz wtryski itp. no i jakoś auto hulo [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________ :polew: :polew:
  6. mam info że Krolu teraz chleje piwo pod sklepem nocnym z kolegami
  7. automat drogi święty mikołaju , prosze o http://www.allegro.pl/item839926559_turbo_gt22_kolektor_dolot_downpipe_do_tdi.html Krolu kupujesz?? kurde ja bym to chapnął ale nie mam hajsu
  8. policz kropki i sobie poszukaj ile jakich kropek ma 1be
  9. jeszcze grill jakiś kup
  10. bierz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________tylko ja na katowickich będę miał nie zespolone światła ;( to są depo , bo Kędzior dryndnął ... za tą cene można mieć nowe depo
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/youtube_filmy_warte_obejrzenia-t57823.0.html;msg1222967#msg1222967 mam nadzieje że filmik nr.2 w tym poście coś pomoże
  12. to nie ma znaczenia :gwizdanie: jest pstryczek , oby koleś nie wiedział bo jak to anglik to podniesie cene zadzwoń i nich dorzuci silniczki i kostki z paroma centymetrami kabli
  13. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=843764339 brać kurde póki są i dzwonić, może wtyczki dorzuci i silniczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. albo tak nieszczelne auto :polew: spoko , też mam nieszczelne przy 220 łeb urywa też tak masz??
  15. albo tak nieszczelne auto :polew:
  16. nie interesuj sie to tylko potem nie dzwoń żebym Ci pomógł przy montażu cholera, to nici ze swap'a ...
  17. siema z rana jakie tajle -> czy ja o czymś nie wiem nie interesuj sie
  18. ja poległem na tym pierońskim dodawaniu :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________ide spać , nara mam nadzieje że jutro mi tajle przyjdą
  19. ja sie ryłem 2h :>jutro jest Kabaret Moralnego Niepokoju w GCK w Katowicach pod wieczór jak ktoś sie chce pośmiać
  20. to pewnie reszta z niego jeb..a
  21. nie kumam - kto?co ? kabaret , na żywo
  22. a w ogóle to byłem dziś na łowcach.B w Gliwicach :polew: fajnie sie napierdal...li z Knurowa :polew: niby Miasto, a słoma w butach Knurów , miasto knurów
  23. pucek http://www.a4-klub.pl/smf/all_felgi_mercedes_18-t106302.0.html
  24. ale Twój młody mnie zmiażdżył podszedł , przytulił sie i sam od siebie powiedział : Kocham Cie Tato. normalnie Mega koks aż myślałem że sie wzrusze , naszczęście jestem twardy ps. 7odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.