Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
musiałeś źle zrozumieć, miało być nie ważne czy masz wypasione B5 czy wypasione B8 :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no robie co moge żeby tu było co czytać :gwizdanie: a brać nie będe połowy , bo to wtedy nic nie kopie, a tylko łeb boli :polew:
-
[B5 ADR] Lampy przednie
parami sprzedaje sie jeszcze spodnie , okulary i papużki nie rozłączki nieuki w tej hurtowni pracują no ale jak ja kupowałem lampki to też miałem okazje za około 800zł kupić nówki valeo , ale nie miałem tyle kasiory i wychaczylem używki valeo duuuuuużo taniej
-
[ALL B5] Komplety zderzaków
do tysiaka sportowe zderzaki ? za komplet?? to tylko to http://www.allegro.pl/item818890637_komplet_zderzakow_audi_a4_b5_zderzak.html :kox:a jak chcesz pożądne i ładne zderzaki to tu http://www.allegro.pl/item821687985_zderzak_przedni_audi_s4_95_2000r_okazja.html ori zderzak z S4 wykonany z ABSu
-
Spoty Katowice i okolice
no to nara pany ja tu jeszcze sam ze sobą pospamuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________cześć Keżor, co słychać?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________a cześć Keżor , wszystko OK. a u Ciebie ? słyszałem że grubo rezasz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:39_________________________________________________a no coś tam rezam , żeby mnie Krolu nie objechał :> a Ty też coś słyszałem działasz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________a no takie tam , sam wiesz wtryski itp. no i jakoś auto hulo [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________ :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
mam info że Krolu teraz chleje piwo pod sklepem nocnym z kolegami
-
Spoty Katowice i okolice
automat drogi święty mikołaju , prosze o http://www.allegro.pl/item839926559_turbo_gt22_kolektor_dolot_downpipe_do_tdi.html Krolu kupujesz?? kurde ja bym to chapnął ale nie mam hajsu
-
Spoty Katowice i okolice
policz kropki i sobie poszukaj ile jakich kropek ma 1be
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze grill jakiś kup
-
Spoty Katowice i okolice
bierz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________tylko ja na katowickich będę miał nie zespolone światła ;( to są depo , bo Kędzior dryndnął ... za tą cene można mieć nowe depo
-
[B6 AMB] Zamiana kół
http://www.a4-klub.pl/smf/youtube_filmy_warte_obejrzenia-t57823.0.html;msg1222967#msg1222967 mam nadzieje że filmik nr.2 w tym poście coś pomoże
-
Spoty Katowice i okolice
to nie ma znaczenia :gwizdanie: jest pstryczek , oby koleś nie wiedział bo jak to anglik to podniesie cene zadzwoń i nich dorzuci silniczki i kostki z paroma centymetrami kabli
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=843764339 brać kurde póki są i dzwonić, może wtyczki dorzuci i silniczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo tak nieszczelne auto :polew: spoko , też mam nieszczelne przy 220 łeb urywa też tak masz??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo tak nieszczelne auto :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie interesuj sie to tylko potem nie dzwoń żebym Ci pomógł przy montażu cholera, to nici ze swap'a ...
-
Spoty Katowice i okolice
siema z rana jakie tajle -> czy ja o czymś nie wiem nie interesuj sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara pany ide spać
-
Spoty Katowice i okolice
ja poległem na tym pierońskim dodawaniu :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________ide spać , nara mam nadzieje że jutro mi tajle przyjdą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie ryłem 2h :>jutro jest Kabaret Moralnego Niepokoju w GCK w Katowicach pod wieczór jak ktoś sie chce pośmiać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to pewnie reszta z niego jeb..a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie kumam - kto?co ? kabaret , na żywo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a w ogóle to byłem dziś na łowcach.B w Gliwicach :polew: fajnie sie napierdal...li z Knurowa :polew: niby Miasto, a słoma w butach Knurów , miasto knurów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek http://www.a4-klub.pl/smf/all_felgi_mercedes_18-t106302.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale Twój młody mnie zmiażdżył podszedł , przytulił sie i sam od siebie powiedział : Kocham Cie Tato. normalnie Mega koks aż myślałem że sie wzrusze , naszczęście jestem twardy ps. 7odpowiedzi