Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. boś nie widział to nie pierd... dojechałem na centymetry do głównej drogi przed sam autobus ... na nówkach (2008r) dunlopach 3D :gwizdanie:
  2. wiem że sie pomylił ale fajnie jakby takie szło dostać
  3. http://www.moto.allegro.pl/item849258621_hid_xenony_h1_h3_h4_h7_xenon_4_3k_6k_8k_slim_e01.html somes kumej barwy 43 000 K :polew:
  4. ad.1 bo masz ad.2 mnie uratował wczoraj dupe i troche kasy :gwizdanie: ad.3 jeździj z dziołchą ad.4 to masz coś nie tak ja mam max 9 przy mega zapier... ad.5 podciągniesz moc to Ci pyknie 230 (sorki Stanley że sie kłóciłem , a poleciałem ostanio ponad 230 na zegarach )
  5. Photoshop 7 wzwyż plus Google image
  6. czy to wygląda jak ori suszarka ?
  7. ide na kolacje , Mirek weź zamknij na 10 minut :>
  8. http://www.martinssonracing.se/ tu jest troche faktów odnośnie tego audi 80
  9. A-rek , Uwielbiam ten Film dawno go już nie widziałem
  10. na wszystkie choroby najlepsze są okłady z młodych piersi , także Pucek , przejrzyj Phone i do dzieła
  11. ze swoim autem :gwizdanie:
  12. z wtroku na środe ma być minus wch.j stopni , także powodzenia przy odpalaniu auta z dupniętym kątem :gwizdanie: ja przy -2 ostatnio kręciłem dobre 40sekund
  13. oj Guru , Krolu wszystko zrobił, była kontra, ale mocy ciut brakło i nie wyciągnął auta z poślizgu teraz już sie to nie powtórzy , bo z dnia na dzień auto jest coraz mocniejsze
  14. :good: Somes czasem tez jest nie ważne ile piszesz a ważne jak piszesz :gwizdanie: i w tym momencie sie powinien Guru pod ziemie ze wstydu zapaść
  15. pewnie turbo z AWX , co byś nie musiał programu zmieniać ??
  16. świecące zaworki :>
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/tip_do_18t_b5_b6_mam_3_sztuki_kto_pierwszy_ten_lepszy-t107350.0.html coś chyba dla Pucka
  18. a gdzie Ty tu chipa widzisz??
  19. siema, chce ktoś kompletne wtryski 0.216 ?? 1100zł , trzeba sie szybko zdecydować , może jeszcze są :gwizdanie: wtryski kompletne z AFN (0.205) są warte od 300-400zł także można sobie odjąć. nie sprzedaje swoich , ale Teslic ma załatwić
  20. tyle sie o Tobie wczoraj dowiedziałem , że ja oczywiście tylko z darmowych programów korzystam typu Paint a tak poważnie to PS CS3 , ale zaczynałem od 7ki
  21. i potem sie dziwić , że co tydzień pyka 100 stron
  22. w tym 1000 bezsensownych
  23. zrób 011 w BS , otwórz mache , łapa pod gruche z turbo i partrza jak sie sztanga rusza :gwizdanie: wtedy zobaczysz czy kierownice zapieczone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.