Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo ustawmy sie popołudniu , bo teraz chyba sobie na ścianke pójde, chyba ze też chcesz iść ja mogę jechać bo mam sprawne auto :polew: a gdzie to ściganko ;> na ścianke nie na ściganko niedaleko mnie , 15zł wejście , także bier trampki i wpadaj ja ide za jakieś 30minut , także możemy rezać koło 19tej jak Ci pasi , albo jutro z rana.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo ustawmy sie popołudniu , bo teraz chyba sobie na ścianke pójde, chyba ze też chcesz iść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu , mogymy rezać , to przyjeżdżaj , chociaż zaczynają sie hardcory ma drogach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale to o kogo Ci konkretnie chodzi ? Mirek był userem z B5 Ciebie to chyba w ogóle nie było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty jak byłes modem pamiętasz kto był kim ?? :naughty: :naughty: :naughty: pewnie , a co chcesz wiedzieć ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wiem tylko o PIXI-m i Gregoru z tego tematu jeszcze Majki ale z Ciebie Klubowicz
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
chyba jeszcze przemyśle ten wyjazd :gwizdanie: albo przejde na szybko jakiś korespondencyjny kurs krav magi
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
to dobrze , że już mineły te czasy co trzeba było z prezesem na gołe klaty sie ustawiać a co do worów to mam jeden :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
mam nadzieje że nie dostane po ryju za stare czasy :>
-
Spoty Katowice i okolice
siemka Max jesteś już na liscie zlotowej Stanlej zapisuj sie nie pierd..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gratki dla Gregora i Majkiego teraz jesteście tacy fajni jak Guru :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
krolu na ślunskich to sie umi pożegnać , ale tu już nie umi ja w każdym razie ide w kime ,3mcie sie , jutro(właściwie to dziś) kolejny nudny dzień dla wszystkich , ale wielki dla Keżorowozu
-
Spoty Katowice i okolice
Reklama m&m's PL 2009 (Commercial)
-
Spoty Katowice i okolice
Wolfy zapisane na Zlot
-
Spoty Katowice i okolice
I to mnie cieszy To kiedy mogę wpaść do monster garage nawet jutro z rana
-
Spoty Katowice i okolice
Rafał87 , do zrobienia bez ściągaczy
-
Spoty Katowice i okolice
ja będe :>[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 18:01_________________________________________________byłem :>
-
Spoty Katowice i okolice
http://img85.imageshack.us/img85/3200/zdjcie000m.jpg :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale dzo ma na sprzedaż i świeci jak psu jajca
-
Spoty Katowice i okolice
narazie chyba nie , musze mieć silnik najpierw , bo sie potem okaże że mi będzie brakować :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
je nie biore auta, także sie dostosuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem wiem mam zimowy , ale chciałem tylko sie wyżalić , że mi auto o własnych siłach nie wyjedzie z garażu ;( ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja mam wlany letni i też jest ok , bo auto cały czas w ogrzewanym garażu stoi
-
Spoty Katowice i okolice
siemka chce :gwizdanie: weź wózek do silnika no czas mija za***iście szybko ja dziś wkońcu ściągnąłem pas przedni i teraz musze silnik wytargać co do dolotu to wiadomo co profi robota to profi robota
-
Spoty Katowice i okolice
myśmy właśnie skończyli rezać z kędziorem normalnie od 16tej non stop :gwizdanie: ja jutro będe na spocie jak po mnie ktoś przyjedzie wiecie , nie chce brudzić furki w taką pogode Somes, ty już chyba we wszystkich tematach na forum wrzuciłeś zdjęcie swojej fury jak by jeszcze ładna była to rozumiem :polew: