Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. albo ustawmy sie popołudniu , bo teraz chyba sobie na ścianke pójde, chyba ze też chcesz iść ja mogę jechać bo mam sprawne auto :polew: a gdzie to ściganko ;> na ścianke nie na ściganko niedaleko mnie , 15zł wejście , także bier trampki i wpadaj ja ide za jakieś 30minut , także możemy rezać koło 19tej jak Ci pasi , albo jutro z rana.
  2. albo ustawmy sie popołudniu , bo teraz chyba sobie na ścianke pójde, chyba ze też chcesz iść
  3. Krolu , mogymy rezać , to przyjeżdżaj , chociaż zaczynają sie hardcory ma drogach
  4. ale to o kogo Ci konkretnie chodzi ? Mirek był userem z B5 Ciebie to chyba w ogóle nie było
  5. a ty jak byłes modem pamiętasz kto był kim ?? :naughty: :naughty: :naughty: pewnie , a co chcesz wiedzieć ?
  6. ja wiem tylko o PIXI-m i Gregoru z tego tematu jeszcze Majki ale z Ciebie Klubowicz
  7. chyba jeszcze przemyśle ten wyjazd :gwizdanie: albo przejde na szybko jakiś korespondencyjny kurs krav magi
  8. to dobrze , że już mineły te czasy co trzeba było z prezesem na gołe klaty sie ustawiać a co do worów to mam jeden :gwizdanie:
  9. mam nadzieje że nie dostane po ryju za stare czasy :>
  10. siemka Max jesteś już na liscie zlotowej Stanlej zapisuj sie nie pierd..
  11. gratki dla Gregora i Majkiego teraz jesteście tacy fajni jak Guru :polew:
  12. krolu na ślunskich to sie umi pożegnać , ale tu już nie umi ja w każdym razie ide w kime ,3mcie sie , jutro(właściwie to dziś) kolejny nudny dzień dla wszystkich , ale wielki dla Keżorowozu
  13. Reklama m&m's PL 2009 (Commercial)
  14. Wolfy zapisane na Zlot
  15. I to mnie cieszy To kiedy mogę wpaść do monster garage nawet jutro z rana
  16. Rafał87 , do zrobienia bez ściągaczy
  17. ja będe :>[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 18:01_________________________________________________byłem :>
  18. http://img85.imageshack.us/img85/3200/zdjcie000m.jpg :gwizdanie:
  19. ale dzo ma na sprzedaż i świeci jak psu jajca
  20. narazie chyba nie , musze mieć silnik najpierw , bo sie potem okaże że mi będzie brakować :gwizdanie:
  21. je nie biore auta, także sie dostosuje
  22. wiem wiem mam zimowy , ale chciałem tylko sie wyżalić , że mi auto o własnych siłach nie wyjedzie z garażu ;( ;(
  23. a ja mam wlany letni i też jest ok , bo auto cały czas w ogrzewanym garażu stoi
  24. siemka chce :gwizdanie: weź wózek do silnika no czas mija za***iście szybko ja dziś wkońcu ściągnąłem pas przedni i teraz musze silnik wytargać co do dolotu to wiadomo co profi robota to profi robota
  25. myśmy właśnie skończyli rezać z kędziorem normalnie od 16tej non stop :gwizdanie: ja jutro będe na spocie jak po mnie ktoś przyjedzie wiecie , nie chce brudzić furki w taką pogode Somes, ty już chyba we wszystkich tematach na forum wrzuciłeś zdjęcie swojej fury jak by jeszcze ładna była to rozumiem :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.