Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to sie ucz , ja Cisne spać nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe , kłopoty ze spaniem ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nara Diman
-
Spoty Katowice i okolice
pfu , ta A4ka to BRE nie BLB i ma turbo od BRD nara Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :> ja chce miec 200 co ty na to ile cza dac :gwizdanie: http://www.dynosoft.pl/projekty/audi-a4 tu masz BLB z dynosoftu na 209 koni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cisza jest za***ista
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak właśnie czułem , że pyknie 1700 i sie ludzie rozejdą do łóżek :gwizdanie: ale ja zostane i sam pykne do 1800 :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>
-
Spoty Katowice i okolice
zimą spoty są na dole pod realem (dawnym geantem) parking zielony [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:32_________________________________________________ przy czym ? to przygotuje narzędzia
-
Spoty Katowice i okolice
a leci Albin i wiewiórki ?? Kanar , wpadnij do mnie na warsztat , naprawimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie śmiejcie z przejażdżki z Poźkiem , ale Talib do teraz chodzi na terapie , a od pierwszego zlotu już chyba ze 3 lata mineły :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wspominałeś jak w Wiśle w połowie byłem w pokoju a w drugiej połowie na balkonie teraz mi się przypomina, że haftowałem na takie zgiejowane, zielone B5 :gwizdanie: :gwizdanie: nie wiem czyje kaziu wichura on mioł srebne
-
[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?
z tych allegrowych to te ostatnie OZety z Mesia są gitesik ale fakt , najlepiej 18" wzwyż
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja jeszcze nie ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam :gwizdanie: lej w gacie kiler
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pije tylko na Zlotach tj. 2 razy w roku 2 razy to jest:raz od letniego do zimowego , a drugi raz od zimowego do letniego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu ja Ci streszcze : :bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
naprawiam to co jest , nie będe sie kopał z koniem (tatą) ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiej roboty? ja mam urlop ale Ty masz zawał jak są żniwa :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja czytam jak byś czytał to byś nic nie pisał ,bo sie nie da ... próbowałem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czy ktoś jeszcze czyta ten wątek, czy tylko piszecie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem nalać sobie szklankę wody chyba żeś do Krynicy pojechał po tą wode
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam , jo jest ale wertuje allegro w poszukiwaniu silnika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w piątek było 1600 a w niedzelle już 1682 a Krolu na basenie
-
Spoty Katowice i okolice
;( nooo , już mam dość batali o kase ze starszym i chyba sie poddam i naprawimy to co jest i będe sie musiał kulać tym 160konnym AFNem :>
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa, strasznie :gwizdanie: nie no tęskniliśmy , przynajmniej coś sie działo , a teraz to posłucha jak ch*j