Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. to sie ucz , ja Cisne spać nara
  2. hehe , kłopoty ze spaniem ?
  3. pfu , ta A4ka to BRE nie BLB i ma turbo od BRD nara Kanar
  4. no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :> ja chce miec 200 co ty na to ile cza dac :gwizdanie: http://www.dynosoft.pl/projekty/audi-a4 tu masz BLB z dynosoftu na 209 koni
  5. tak właśnie czułem , że pyknie 1700 i sie ludzie rozejdą do łóżek :gwizdanie: ale ja zostane i sam pykne do 1800 :polew:
  6. no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>
  7. zimą spoty są na dole pod realem (dawnym geantem) parking zielony [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:32_________________________________________________ przy czym ? to przygotuje narzędzia
  8. a leci Albin i wiewiórki ?? Kanar , wpadnij do mnie na warsztat , naprawimy
  9. sie śmiejcie z przejażdżki z Poźkiem , ale Talib do teraz chodzi na terapie , a od pierwszego zlotu już chyba ze 3 lata mineły :gwizdanie:
  10. wspominałeś jak w Wiśle w połowie byłem w pokoju a w drugiej połowie na balkonie teraz mi się przypomina, że haftowałem na takie zgiejowane, zielone B5 :gwizdanie: :gwizdanie: nie wiem czyje kaziu wichura on mioł srebne
  11. z tych allegrowych to te ostatnie OZety z Mesia są gitesik ale fakt , najlepiej 18" wzwyż
  12. A ja jeszcze nie ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam :gwizdanie: lej w gacie kiler
  13. ja pije tylko na Zlotach tj. 2 razy w roku 2 razy to jest:raz od letniego do zimowego , a drugi raz od zimowego do letniego
  14. Krolu ja Ci streszcze : :bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla::bla:
  15. naprawiam to co jest , nie będe sie kopał z koniem (tatą) ;(
  16. jakiej roboty? ja mam urlop ale Ty masz zawał jak są żniwa :polew:
  17. ja czytam jak byś czytał to byś nic nie pisał ,bo sie nie da ... próbowałem :polew:
  18. czy ktoś jeszcze czyta ten wątek, czy tylko piszecie ?
  19. Byłem nalać sobie szklankę wody chyba żeś do Krynicy pojechał po tą wode
  20. Akjam , jo jest ale wertuje allegro w poszukiwaniu silnika
  21. w piątek było 1600 a w niedzelle już 1682 a Krolu na basenie
  22. ;( nooo , już mam dość batali o kase ze starszym i chyba sie poddam i naprawimy to co jest i będe sie musiał kulać tym 160konnym AFNem :>
  23. taaaa, strasznie :gwizdanie: nie no tęskniliśmy , przynajmniej coś sie działo , a teraz to posłucha jak ch*j

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.