Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale tu sie dzieje Somes, a mówiłem Ci żebyś troche poważniej podchodził do ostrzeżeń ja popieram lukasr'a bo naprawde ostrzeżenie powinno być dla ludzi którzy nie nadają sie na forum , a niektórzy to nadużywają jako świetną zabawe ch*j ide rezać , niedziela sie powoli kończy :>
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
akurat Ty z Twoim aktualnym setupem "Brewki +grill kamei" nie powinieneś pisać co sie do kibla nadaje
-
Spoty Katowice i okolice
klin jak chu.j
-
Spoty Katowice i okolice
ja będe za godzine ale nie do Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jakby usuneli Twoje posty to by sie wróciło na 40stą , potem skasowali bezsensowne to byś miał 10 stron w wątku
-
Spoty Katowice i okolice
ja jak coś to mam keszeń do dysków na 3,5" :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
AFN'a na samym programie da sie wykręcić na 145koni ja np. chciałem mieć lajtowy program to dostałem 130 AFN w serii mają bonusy , ale największe mają chyba AWX , a potem AJM ja miałem w serii 120koni :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zgodze sie że piździało ale tylko w drodze do knajpy hehe , bo jak wracaliśmy to mi tam było ciepło
-
Spoty Katowice i okolice
byliśmy , Ja krolu 2xania i kierowca na równicy , zero null śniegu , nawet chyba zasp nie było z tego co sie przyglądałem :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 01:19_________________________________________________ To nie dobrze bo mam zamiar jechać 30 grudnia :gwizdanie: weź se lepiej rower :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a ja byłem w górach i nie ma śniegu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka dziołchy , co tak cicho tu ? gdzie pijecie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
on będzie kolorował tego w ogóle co tak tu cicho ? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar poczekaj tak z pół roku to napewno sporo potanieją
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe , no tak to co lampy do sedana wrzucasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
możesz sobie moje przyłożyć jak chcesz , bo ja mam takie ale bez ledów wyglądają mniej więcej tak samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zajebisteeeeeee te lampy co egon wrzucił :slina: :slina: nie no żarcik taki :polew: wioch wch*j
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru tego używa uważaj , Guru był w Japonii
-
Spoty Katowice i okolice
a czemu Tychy , jak Mieszka jest z Kato
-
Spoty Katowice i okolice
wpisali Miszka83 :polew: i myślałeś że to nie o Ciebie chodzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dla forum to by nie było dobre :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powiedziano 100postów , chcesz przesłuchać swoją wypowiedź
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
każdy dostał program do zmiany mowy na pismo i już nie musimy klepać , że tak powiem :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
http://images37.fotosik.pl/236/5e882735c56a0088med.jpg Stanley , to jest Twój avatar , a miałeś link do strony fotosika, a miałeś dać z końcówą jpg
-
Spoty Katowice i okolice
ja nie widze , ale jak nie był taki jak u krola to żadna strata :> Krolu , ja nie ide , bo za zimno . jak by był śnieg to jeszcze a tak to po ch.j sie męczyć
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
nawet fajne , ale zrób coś z mocą żeby Cie klekoty tak łatwo nie objeżdżały 3stop rulez