Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ale tu sie dzieje Somes, a mówiłem Ci żebyś troche poważniej podchodził do ostrzeżeń ja popieram lukasr'a bo naprawde ostrzeżenie powinno być dla ludzi którzy nie nadają sie na forum , a niektórzy to nadużywają jako świetną zabawe ch*j ide rezać , niedziela sie powoli kończy :>
  2. akurat Ty z Twoim aktualnym setupem "Brewki +grill kamei" nie powinieneś pisać co sie do kibla nadaje
  3. klin jak chu.j
  4. ja będe za godzine ale nie do Ciebie
  5. a jakby usuneli Twoje posty to by sie wróciło na 40stą , potem skasowali bezsensowne to byś miał 10 stron w wątku
  6. ja jak coś to mam keszeń do dysków na 3,5" :gwizdanie:
  7. AFN'a na samym programie da sie wykręcić na 145koni ja np. chciałem mieć lajtowy program to dostałem 130 AFN w serii mają bonusy , ale największe mają chyba AWX , a potem AJM ja miałem w serii 120koni :gwizdanie:
  8. zgodze sie że piździało ale tylko w drodze do knajpy hehe , bo jak wracaliśmy to mi tam było ciepło
  9. byliśmy , Ja krolu 2xania i kierowca na równicy , zero null śniegu , nawet chyba zasp nie było z tego co sie przyglądałem :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 01:19_________________________________________________ To nie dobrze bo mam zamiar jechać 30 grudnia :gwizdanie: weź se lepiej rower :gwizdanie:
  10. a ja byłem w górach i nie ma śniegu :gwizdanie:
  11. siemka dziołchy , co tak cicho tu ? gdzie pijecie ?
  12. on będzie kolorował tego w ogóle co tak tu cicho ? :gwizdanie:
  13. Kanar poczekaj tak z pół roku to napewno sporo potanieją
  14. hehe , no tak to co lampy do sedana wrzucasz
  15. możesz sobie moje przyłożyć jak chcesz , bo ja mam takie ale bez ledów wyglądają mniej więcej tak samo
  16. zajebisteeeeeee te lampy co egon wrzucił :slina: :slina: nie no żarcik taki :polew: wioch wch*j
  17. Guru tego używa uważaj , Guru był w Japonii
  18. a czemu Tychy , jak Mieszka jest z Kato
  19. wpisali Miszka83 :polew: i myślałeś że to nie o Ciebie chodzi
  20. dla forum to by nie było dobre :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powiedziano 100postów , chcesz przesłuchać swoją wypowiedź
  21. każdy dostał program do zmiany mowy na pismo i już nie musimy klepać , że tak powiem :polew:
  22. żądze
  23. http://images37.fotosik.pl/236/5e882735c56a0088med.jpg Stanley , to jest Twój avatar , a miałeś link do strony fotosika, a miałeś dać z końcówą jpg
  24. ja nie widze , ale jak nie był taki jak u krola to żadna strata :> Krolu , ja nie ide , bo za zimno . jak by był śnieg to jeszcze a tak to po ch.j sie męczyć
  25. nawet fajne , ale zrób coś z mocą żeby Cie klekoty tak łatwo nie objeżdżały 3stop rulez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.