Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. Tam może być fajne ale ciemno jak w d...e u murzyna pewnie :gwizdanie: to dobrze, bo jak niebiescy wpadną , to gasimy światła i nas ni mo
  2. na płyte lotniska da sie wjechać jak coś siema z rańca
  3. nie, ja sie ucze :polew:
  4. a rozrząd sie co 90 000 wymienia i sprawdź książke serwisową na ostatniej stronie , bo był u nas koleś na spocie co miał servisowane A6 z 99r w ASO ,a książka wydrukowana w 2001 :gwizdanie:
  5. poszukaj dziury w oponie, albo w feldze jak jedziesz na oponie bez powietrza to ździerasz ścianki od wewnątrz, także raczej opona już na śmietnik z którego roku opona ? może ze straości nie trzyma powietrza ... PS. źle nazwany temat
  6. felgi nie mają znaczenia prędzej znaczenie ma średnica całego koła z oponą i nie sądze żeby to miało takie znaczenie jak w Q , skoro tylne koła są po prostu ciągnięte za autem
  7. nie no , ja mam dziś roboty troche jutro uczelnia :gwizdanie:
  8. ja mam za 15 minut obiad, także jak ktoś po mnie przyjedzie z Q to moge jechać
  9. mnie mniejsza rysa nie przeszła przeglądu a boku opony sie nie naprawia , także opona do wymiany na nową lub dobrą używke :gwizdanie:
  10. jak nie masz Q to nie ma znaczenia jakie opony na jakiej osi , byle na jednej były takie same
  11. powtórka jak najbardziej to kędzior wpadaj po mnie
  12. w 10 letnim dieslu 170 tysięcy ale to myślisz że ktoś robił średnio 47km dziennie :gwizdanie: ?? masz książke serwisową ?? bo Ci ktoś wała pocisnął głośniki z tego zdjęcia ochydne a tak to kolor fajny i silnik wrzuć więcej fotek
  13. no ja odebrałem bracika i upalaliśmy klijo po mieście do po 1szej Kędzior Quattro Rulez jestem Twoim dłużnikiem :notworthy: w swoim też se wyrezam Q
  14. o otwieraniu z pilota to pytaj Skydivera , on ma kontakty do Pilotów
  15. ja mam filmy , ale nie będe wrzucał bo widać na niektórych tablice :gwizdanie:
  16. keżor odpowiedział(a) na Pakosław temat w 1.9TDI
    zakręć wszystko na filtrze, poluzuj dopływy paliwa na wtryskach (17płaska) i przekręć kluczyk aż sie pojawi ropa na wtryskach i szybko zgaś. następnie zakręć nakrętki i odpal, może odrobine dłużej pokręcić to nie poddawaj sie , odpali na pewno.
  17. keżor odpowiedział(a) na rogal_79 temat w 1.9TDI
    10 nasadowa i działasz , jest przykręcony od góry i od dołu , troche rypania jest ale sie da zrobić . gdzie jest N75 mam nadzieje wiesz , żebyś se naprzykład syreny z alarmu nie odkręcił
  18. o kur... już myślałem że napisałeś ciacho :wallbash: jedna literka a tyle strachu :polew: :polew:
  19. Powiedział Krolu będąc dalej bez żadnej dupeczki no bo zmienia jak rękawiczki to żadnej nie ma na stałe :gwizdanie:
  20. jakby bezpiecznik dupnął to by stronami nie świeciły. co do Twoich lamp to nie wiem czy wiesz, ale wczoraj Ci świeciły postojówki te na łukach a nie ten pasek na dole
  21. Miszka, a co to za koleżanka? bo ja też dostałem zaproszenie na impreze urodzinową koleżanki z tychów to może razem pobaunsujemy
  22. żeby dodać bombke, trzeba mieć własną choinke łańcuszek kur.a
  23. eSą eSą , i nawet mogłem nią pojeździć :gwizdanie: lata jak szalona :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.