Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
Tam może być fajne ale ciemno jak w d...e u murzyna pewnie :gwizdanie: to dobrze, bo jak niebiescy wpadną , to gasimy światła i nas ni mo
-
Spoty Katowice i okolice
na płyte lotniska da sie wjechać jak coś siema z rańca
-
Spoty Katowice i okolice
nie, ja sie ucze :polew:
-
[B5 AFN] [B5 AFN] My bitch a4
a rozrząd sie co 90 000 wymienia i sprawdź książke serwisową na ostatniej stronie , bo był u nas koleś na spocie co miał servisowane A6 z 99r w ASO ,a książka wydrukowana w 2001 :gwizdanie:
-
Uciekające powietrze z koła.
poszukaj dziury w oponie, albo w feldze jak jedziesz na oponie bez powietrza to ździerasz ścianki od wewnątrz, także raczej opona już na śmietnik z którego roku opona ? może ze straości nie trzyma powietrza ... PS. źle nazwany temat
-
[B6 AVF] dwa różne rozmiary kół
felgi nie mają znaczenia prędzej znaczenie ma średnica całego koła z oponą i nie sądze żeby to miało takie znaczenie jak w Q , skoro tylne koła są po prostu ciągnięte za autem
-
Spoty Katowice i okolice
nie no , ja mam dziś roboty troche jutro uczelnia :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Katowice i okolice
ja mam za 15 minut obiad, także jak ktoś po mnie przyjedzie z Q to moge jechać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może SKOK stefczyka- [ALL] Czy ta opona jest dalej bezpieczna?
mnie mniejsza rysa nie przeszła przeglądu a boku opony sie nie naprawia , także opona do wymiany na nową lub dobrą używke :gwizdanie:- [B6 AVF] dwa różne rozmiary kół
jak nie masz Q to nie ma znaczenia jakie opony na jakiej osi , byle na jednej były takie same- Spoty Katowice i okolice
powtórka jak najbardziej to kędzior wpadaj po mnie- [B5 AFN] [B5 AFN] My bitch a4
w 10 letnim dieslu 170 tysięcy ale to myślisz że ktoś robił średnio 47km dziennie :gwizdanie: ?? masz książke serwisową ?? bo Ci ktoś wała pocisnął głośniki z tego zdjęcia ochydne a tak to kolor fajny i silnik wrzuć więcej fotek- Spoty Katowice i okolice
no ja odebrałem bracika i upalaliśmy klijo po mieście do po 1szej Kędzior Quattro Rulez jestem Twoim dłużnikiem :notworthy: w swoim też se wyrezam Q- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o otwieraniu z pilota to pytaj Skydivera , on ma kontakty do Pilotów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam filmy , ale nie będe wrzucał bo widać na niektórych tablice :gwizdanie:- [B5 AFN] Pomocy - nie odpala
zakręć wszystko na filtrze, poluzuj dopływy paliwa na wtryskach (17płaska) i przekręć kluczyk aż sie pojawi ropa na wtryskach i szybko zgaś. następnie zakręć nakrętki i odpal, może odrobine dłużej pokręcić to nie poddawaj sie , odpali na pewno.- [B6 AVF] N75 jak się dostać
10 nasadowa i działasz , jest przykręcony od góry i od dołu , troche rypania jest ale sie da zrobić . gdzie jest N75 mam nadzieje wiesz , żebyś se naprzykład syreny z alarmu nie odkręcił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o kur... już myślałem że napisałeś ciacho :wallbash: jedna literka a tyle strachu :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiedział Krolu będąc dalej bez żadnej dupeczki no bo zmienia jak rękawiczki to żadnej nie ma na stałe :gwizdanie:- [ALL B5] Brak świateł tylnych
jakby bezpiecznik dupnął to by stronami nie świeciły. co do Twoich lamp to nie wiem czy wiesz, ale wczoraj Ci świeciły postojówki te na łukach a nie ten pasek na dole- Spoty Katowice i okolice
Miszka, a co to za koleżanka? bo ja też dostałem zaproszenie na impreze urodzinową koleżanki z tychów to może razem pobaunsujemy- Multimedialna Świąteczna Choinka A4 Klub
żeby dodać bombke, trzeba mieć własną choinke łańcuszek kur.a- Spoty Katowice i okolice
eSą eSą , i nawet mogłem nią pojeździć :gwizdanie: lata jak szalona :> - Spoty Katowice i okolice