Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
jerona , widze trzech Stanleyów :> więcej nie pije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ide w kime, nara pany- Spoty Katowice i okolice
no jo sie melduja :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie śmieje z nich , ale nie oglądałem , chociaż mendy puścili to akurat jak włączyłem TV- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ostatnio na polsacie była premiera, pierwszy raz w TV ... Kevin :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mogłeś sie mnie zapytać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szwagry nie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe , wiedziałem że to oglądasz zanim to napisałeś :> ciekawe od kogo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chciałem sobie kolejne piwko otworzyć ,ale widze że chyba wszyscy powoli spać idą , także chyba odpuszcze :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.joemonster.org/filmy/21348/Wielki_Mix_Youtube by k**wa or not to be- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pije carlsbergi no musze uważać , bo kabluje folksdojcz :polew: Ani się mnie wypytuje :gwizdanie: powiedz, że tylko sie całowali ale bez zobowiązań trzymaliśmy sie tylko za ręce , ale przez chwile tylko- [ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
2ka fajna ale też zależy jak robisz furke , biało czarna, DUB , seria ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaa..., lepiej się przyznaj ile razy pisałeś to zdanie :> raz ale 20minut :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no musze uważać , bo kabluje folksdojcz :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
polecam architekture , największy wybór koleżanka koleżanka- Spoty Katowice i okolice
bałem się nawet karpia zjeść, a i dostałem od teściowej skarpetki ale żyjesz także nie ma źle co Ci nie zabije to Cie wzmocni , pamiętaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jo właśnie wrócił Somes to koleżanka ze studiów pykło 10 stronek , ale 1600 pykło dopiero po spocie także pijemy w nowy rok już- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to odliczamy : 10- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszce 20 postów , nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też ide przyszykować mój sweterek spod choinki także widzimy sie na spocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
swięta k**wa , a ja mom na obiad pizze :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie moge Troche spóźnić bo jeszcze na obiad czekam a poza tym będe tym powolnym pudłem jechać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taki ze straszakiem stojący? nie, z ostrą amunicją- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty coś się tak wkręcił zawsze marzyłem o pracy jako starter w biegu na 100 metrów - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE