Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. małe tarcze ma, pewnie 2,0 tdi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: przy felgach 21" każde tarcze wydają sie małe
  2. Skąd wiedziałeś to jesteś gupi mogłeś z kodu odczytać ile masz koni a nie na piechote liczyć :gwizdanie:
  3. albo Ci w dowodzie napisali
  4. to idź se do kuchni po wuszt
  5. to mnożyć też nie umiesz ? :gwizdanie:
  6. zaaa-kooo-chaaa-naaaa paaa-raaa :polew:
  7. Nie ściągaj ze Śląskich :gwizdanie: przymiotniki piszemy z małej... Pie*doli mnie to wiem, jesteś jak A.Lepper Nie po prostu mnie na studiach nie uczyli takich pierdół bardzo możliwe , bo to było w gimnazjum omawiane :polew:
  8. no jutro mam odebrać a co do trasy to w takim razie nie pomoge
  9. Myyyyyy?? skąd ten pomysł ?
  10. rano czy wieczorem ? bo ja jade do jakiejść milówki może , ale to po południu :gwizdanie:
  11. typu : "na górze róże na dole fiołki , chodź sie dupić" :polew:
  12. widze , najwolniejsze auto bo wszyscy już dawno powracali
  13. co tak slabo bo stanley nie przekracza 3tyś obr/min
  14. kolego nie popierdul sobie perwszy przecież bad didilia był :>
  15. 16cie :gwizdanie: :polew:
  16. zacznij już odkładać ,żebyś sie z ręką w nocniku nie obudził kiedyś i właduj BRD , a jak BRD to by wypadało i pompki AL i masz wtedy :kox:
  17. dobre Stanley ale to nie ma znaczenia na ilu obrotach jeździsz tylko jak mocno przyspieszasz bo turbo Ci łąduje od samego dołu 1,3bara
  18. a nie masz wsadzonej do góry nogami tej środkowej kratki ?? :gwizdanie: a co do felg to nie będe oryginalny : GLEBA i będzie zajo
  19. nie wiem czy najlepszy jak potem turbo za 5 stów do czyszczenia trzeba oddać przy 60kph na 5biegu jest ile obrotów ? 1200?
  20. a najlepsi są Ci co sprzedają fury : PANIE 4,3 po mieście pali :polew:
  21. -może nie umieją dzielić :gwizdanie: jak nie ma fisa to trzeba na piechote liczyć , a fis i tak przekłamuje :gwizdanie: -dystrybutory przekłamują i wlewamy mniej paliwa niż pokazują (kiedyś wlałem ponad 65litrów ) -do tego i tak większość ludzi "butuje auto", a powstaje co chwile temat o zapieczonych kierownicach w turbinie (to kaj ten but) ,także but butowi nie równy :> -mi pali około 7-9l przy normalniej jeździ dynamcznej , bo przy 230kph to wiadomo że jest wir w baku i napewno nie pali wtedy 12litrów :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.