Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
małe tarcze ma, pewnie 2,0 tdi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: przy felgach 21" każde tarcze wydają sie małe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś dla Mirka
-
Spoty Katowice i okolice
Skąd wiedziałeś to jesteś gupi mogłeś z kodu odczytać ile masz koni a nie na piechote liczyć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
albo Ci w dowodzie napisali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to idź se do kuchni po wuszt
-
Spoty Katowice i okolice
to mnożyć też nie umiesz ? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaaa-kooo-chaaa-naaaa paaa-raaa :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ściągaj ze Śląskich :gwizdanie: przymiotniki piszemy z małej... Pie*doli mnie to wiem, jesteś jak A.Lepper Nie po prostu mnie na studiach nie uczyli takich pierdół bardzo możliwe , bo to było w gimnazjum omawiane :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
Spoty Katowice i okolice
no jutro mam odebrać a co do trasy to w takim razie nie pomoge
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myyyyyy?? skąd ten pomysł ?
-
Spoty Katowice i okolice
rano czy wieczorem ? bo ja jade do jakiejść milówki może , ale to po południu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
typu : "na górze róże na dole fiołki , chodź sie dupić" :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze , najwolniejsze auto bo wszyscy już dawno powracali
-
Spoty Katowice i okolice
co tak slabo bo stanley nie przekracza 3tyś obr/min
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego nie popierdul sobie perwszy przecież bad didilia był :>
-
Złudzenia optyczne....
16cie :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
zacznij już odkładać ,żebyś sie z ręką w nocniku nie obudził kiedyś i właduj BRD , a jak BRD to by wypadało i pompki AL i masz wtedy :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
żałuj
-
Spoty Katowice i okolice
dobre Stanley ale to nie ma znaczenia na ilu obrotach jeździsz tylko jak mocno przyspieszasz bo turbo Ci łąduje od samego dołu 1,3bara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
parapet rulez
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
a nie masz wsadzonej do góry nogami tej środkowej kratki ?? :gwizdanie: a co do felg to nie będe oryginalny : GLEBA i będzie zajo
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
nie wiem czy najlepszy jak potem turbo za 5 stów do czyszczenia trzeba oddać przy 60kph na 5biegu jest ile obrotów ? 1200?
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
a najlepsi są Ci co sprzedają fury : PANIE 4,3 po mieście pali :polew:
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
-może nie umieją dzielić :gwizdanie: jak nie ma fisa to trzeba na piechote liczyć , a fis i tak przekłamuje :gwizdanie: -dystrybutory przekłamują i wlewamy mniej paliwa niż pokazują (kiedyś wlałem ponad 65litrów ) -do tego i tak większość ludzi "butuje auto", a powstaje co chwile temat o zapieczonych kierownicach w turbinie (to kaj ten but) ,także but butowi nie równy :> -mi pali około 7-9l przy normalniej jeździ dynamcznej , bo przy 230kph to wiadomo że jest wir w baku i napewno nie pali wtedy 12litrów :polew: