Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. jakbyś wiedział co robiłem w tym tygodniu :gwizdanie: ale kryzys dopadł wszystkich równo :polew:
  2. jeszcze w aucie jest stary silnik jak nie zbiore kasy to będzie lipa i będe musiał naprawiać to co jest :gwizdanie:
  3. sweter tyż prezent :gwizdanie:
  4. to chyba 7Jx16H2 :gwizdanie: a jak rozstaw śrub pasuje to kup pierścienie centrujące , podjedź z felgą do sklepu jak nie masz suwmiarki i Ci dobiorą
  5. ja już po :gwizdanie: Keżor - AWX wlazł pod choinkę? kurde, za mały chojok chyba
  6. a tu wszyscy jedzą jeszcze czy co :> ?
  7. avensis waży chyba z 2 tony , bo ma 150kuni , a nie wiem czy bym 1.6 objechał :gwizdanie:a to że Twój ma 3.2 to jeszcze nic nie znaczy , bo ma "cieżarówkową" skrzynie i pewnie mniej mocy kosztem momentu , ale moge sie mylić [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:18_________________________________________________http://www.moto-portal.pl/glowna/Techniczne/Toyota/Avensis/5113 czyli po prostu nie jedzie :gwizdanie: bo waży mnie więcej tyle co moje A4 :gwizdanie:
  8. uważaj żebym ja Ducato nie przyjechał no to możemy na kresce stanąć
  9. nawet fajne , ale cycki lepsze :gwizdanie: nie no jest wypasik
  10. dostałeś mojego smsa ?? A ja życzę Wam "wyrezanych" Świąt Ty idż lepiej po przedłużacz i podłącz wkońcu lampki w pokoju :>
  11. no nic, chciałem tego uniknąć ale chyba wezme avensisa i sie możecie pochować :gwizdanie:
  12. tu są jakieś moje VT na srebrym aucie , także może coś Ci podpasi
  13. ja bym przyjechał , tylko nie mam czym , ale jak Mnie S4 KROLU weźmie to jade
  14. ja też życze wszystkim Wesołych Świąt PS. Uwielbiam życzenia Ctrl+C , Ctrl+V ,ciekawe ilu z was wymyśliło samemu te życzenia bo np. te od Krzy0 dostałem już w kilku SMS'ach :gwizdanie:
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_131ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html może to pomoże
  16. ale mycie fury nie zalicza sie do rezania :polew:
  17. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 12:59_________________________________________________ no to jadymy z choinką
  18. Wesołych Świąt
  19. poprawnie
  20. Słabo szukałeś dalej http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14240.0.html;highlight=forach :gwizdanie: to nawet ja wiem że to już było :>
  21. ja wypatrzyłem 14cie :gwizdanie:
  22. no jo mo niewesołe , bo niedość że na święta przyjeżdża siostra :/ to jeszcze mi auto nie jeździ
  23. Kędzior , nie właź na forum w takim stanie a co do miejsc to zaraz sie skończą , wejdź tu i napisz PW do Jarko , że chcesz jechać http://www.a4-klub.pl/smf/vii_ogolnopolski_zlot_i_iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html
  24. dla mnie ma ona olbrzymią wartość...powiedziałbym wręcz, że jest bezcenna :kox: ja mam do oddania koszulke , smycz , kalendarzyki , kalendarz ktoś chętny ? :>
  25. poczekaj aż Ci w końcu bana jebną :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:01_________________________________________________ Dowiesz się jak dostaniesz bana Ps. Poziu jaki EVO jaka jazda przecież ty tym jeździć nie potrafisz moja matka lepiej sobie radzi za kółkiem niż ty Poziek umi jeździć nie ma to tamto potrafi bezwypadkowo przejechać przez skrzyżowanie 160kph a miał Stop

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.