Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
jakbyś wiedział co robiłem w tym tygodniu :gwizdanie: ale kryzys dopadł wszystkich równo :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze w aucie jest stary silnik jak nie zbiore kasy to będzie lipa i będe musiał naprawiać to co jest :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
sweter tyż prezent :gwizdanie:
-
Zły rozmiar felg
to chyba 7Jx16H2 :gwizdanie: a jak rozstaw śrub pasuje to kup pierścienie centrujące , podjedź z felgą do sklepu jak nie masz suwmiarki i Ci dobiorą
-
Spoty Katowice i okolice
ja już po :gwizdanie: Keżor - AWX wlazł pod choinkę? kurde, za mały chojok chyba
-
Spoty Katowice i okolice
a tu wszyscy jedzą jeszcze czy co :> ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
avensis waży chyba z 2 tony , bo ma 150kuni , a nie wiem czy bym 1.6 objechał :gwizdanie:a to że Twój ma 3.2 to jeszcze nic nie znaczy , bo ma "cieżarówkową" skrzynie i pewnie mniej mocy kosztem momentu , ale moge sie mylić [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:18_________________________________________________http://www.moto-portal.pl/glowna/Techniczne/Toyota/Avensis/5113 czyli po prostu nie jedzie :gwizdanie: bo waży mnie więcej tyle co moje A4 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uważaj żebym ja Ducato nie przyjechał no to możemy na kresce stanąć
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
nawet fajne , ale cycki lepsze :gwizdanie: nie no jest wypasik
-
Spoty Katowice i okolice
dostałeś mojego smsa ?? A ja życzę Wam "wyrezanych" Świąt Ty idż lepiej po przedłużacz i podłącz wkońcu lampki w pokoju :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic, chciałem tego uniknąć ale chyba wezme avensisa i sie możecie pochować :gwizdanie:
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
tu są jakieś moje VT na srebrym aucie , także może coś Ci podpasi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym przyjechał , tylko nie mam czym , ale jak Mnie S4 KROLU weźmie to jade
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
ja też życze wszystkim Wesołych Świąt PS. Uwielbiam życzenia Ctrl+C , Ctrl+V ,ciekawe ilu z was wymyśliło samemu te życzenia bo np. te od Krzy0 dostałem już w kilku SMS'ach :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Czy ktoś demontował lewarek zmiany biegów w a4b5 po lifcie??
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_131ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html może to pomoże
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale mycie fury nie zalicza sie do rezania :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 12:59_________________________________________________ no to jadymy z choinką
-
Spoty Katowice i okolice
Wesołych Świąt
-
Spoty Katowice i okolice
poprawnie
-
Strefa Śmiechu
Słabo szukałeś dalej http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14240.0.html;highlight=forach :gwizdanie: to nawet ja wiem że to już było :>
-
Spoty Katowice i okolice
ja wypatrzyłem 14cie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jo mo niewesołe , bo niedość że na święta przyjeżdża siostra :/ to jeszcze mi auto nie jeździ
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior , nie właź na forum w takim stanie a co do miejsc to zaraz sie skończą , wejdź tu i napisz PW do Jarko , że chcesz jechać http://www.a4-klub.pl/smf/vii_ogolnopolski_zlot_i_iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
dla mnie ma ona olbrzymią wartość...powiedziałbym wręcz, że jest bezcenna :kox: ja mam do oddania koszulke , smycz , kalendarzyki , kalendarz ktoś chętny ? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poczekaj aż Ci w końcu bana jebną :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:01_________________________________________________ Dowiesz się jak dostaniesz bana Ps. Poziu jaki EVO jaka jazda przecież ty tym jeździć nie potrafisz moja matka lepiej sobie radzi za kółkiem niż ty Poziek umi jeździć nie ma to tamto potrafi bezwypadkowo przejechać przez skrzyżowanie 160kph a miał Stop