Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nowa strona [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 16:43_________________________________________________błąd w obliczeniach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
62 posty do dead-line'u :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niby tak... powiedziałem co miałem do powiedzenia i tyle... nie pozwolę Guru skrzywdzić Guru sie przecież z wszystkimi kłóci także pewnie by se sam poradził :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie nie wypowiadam w tamtym temaci bo " Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś czuje że nie pyknie 1600 , ale piwka wezme wkońcu jeszcze są zaległości za 1500 i 1400 z tego co pamiętam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes http://www.allegro.pl/item846619596_audi_a6_a4_q7_r8_a3_a5_q5_diody_led_dioda_naprawa.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze 94wiadomości jak dobrze licze także chyba sie nie uda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to akurat dużo sie nie zmieni :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze 7 stron i piwko jak dziś pyknie to ja moge stawiać ;] bo mam kilka piwek w doma :>
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: ten foch to nie do Ciebie , tylko wyczytałem , że musze jechać na przesiadki :wallbash: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor dla Ciebie to info na samym dole
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie masz zamiaru jej sprzedawać a myślisz o B7... chyba że planujesz mieć 2 auta :> 3 bo przecież jeszcze ma ducato
-
Spoty Katowice i okolice
to poprosze o ulice to se wklepie w mojego przenośnego erenesa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chciałem k**wa nadrobić ten piepszony ale piszecie takie bzdury , że sobie odpuszcze no będe dziś jeszcze nie wiem czy na spocie , ale będe na pewno siema tak w ogóle
-
Spoty Katowice i okolice
siema Krolu , co szwagra na tort nie zaprosisz ?? co do rezania to ja tam mam luzik i moge rezać :> przeżrć to sie nie przeżarłem , bo nie lubie jeść ale Max to pewnie do Wielkanocy nie będzie z nami do restauracji złote łuki jeździł Stanley , jak jadłeś u Teściowej to pewnie grzybów nie jadłeś co ? Somes , no ja jak już pisałem będe Miszka, wcześniej mieszkałem na brynowie jakieś 4km , a nie chciało mi sie pylać na butach sie piwa napić :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja cisne spać , 3cie sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja wpadne jak sie kilka osób zbierze a co do miejsca to pewnie forum odpada bo są święta czyli parking pewnie OFF
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie broniąc wcale Gurego , ale kto tu najebany chodzi od rana jak przyjade na spota to wezme
-
Spoty Katowice i okolice
a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy buhahhaha Keżor, widzę że robimy tak samo Ok następnym razem napisze na ''pasterkę'' a taką "pasterkę" nie ide bo mieszkam na tej dzielni 2 lata i nie miałbym z kim , a na stare śmieci nie chce mi sie busem jechać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli spot jest dziś :gwizdanie: http://demotywatory.pl/645259/Elita :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak najbardziej zapraszamy hehe, obym bez Twojego zaproszenia nie mógł przyjechać :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja moge wpaść do Gliwic
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Katowice i okolice
mam Ci żart tłumaczyć ? :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice