Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. nowa strona [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 16:43_________________________________________________błąd w obliczeniach
  2. 62 posty do dead-line'u :>
  3. no niby tak... powiedziałem co miałem do powiedzenia i tyle... nie pozwolę Guru skrzywdzić Guru sie przecież z wszystkimi kłóci także pewnie by se sam poradził :polew:
  4. ja sie nie wypowiadam w tamtym temaci bo " Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
  5. coś czuje że nie pyknie 1600 , ale piwka wezme wkońcu jeszcze są zaległości za 1500 i 1400 z tego co pamiętam
  6. somes http://www.allegro.pl/item846619596_audi_a6_a4_q7_r8_a3_a5_q5_diody_led_dioda_naprawa.html
  7. jeszcze 94wiadomości jak dobrze licze także chyba sie nie uda
  8. to akurat dużo sie nie zmieni :polew:
  9. jeszcze 7 stron i piwko jak dziś pyknie to ja moge stawiać ;] bo mam kilka piwek w doma :>
  10. :polew: ten foch to nie do Ciebie , tylko wyczytałem , że musze jechać na przesiadki :wallbash: :polew:
  11. Keżor dla Ciebie to info na samym dole
  12. nie masz zamiaru jej sprzedawać a myślisz o B7... chyba że planujesz mieć 2 auta :> 3 bo przecież jeszcze ma ducato
  13. to poprosze o ulice to se wklepie w mojego przenośnego erenesa
  14. chciałem k**wa nadrobić ten piepszony ale piszecie takie bzdury , że sobie odpuszcze no będe dziś jeszcze nie wiem czy na spocie , ale będe na pewno siema tak w ogóle
  15. siema Krolu , co szwagra na tort nie zaprosisz ?? co do rezania to ja tam mam luzik i moge rezać :> przeżrć to sie nie przeżarłem , bo nie lubie jeść ale Max to pewnie do Wielkanocy nie będzie z nami do restauracji złote łuki jeździł Stanley , jak jadłeś u Teściowej to pewnie grzybów nie jadłeś co ? Somes , no ja jak już pisałem będe Miszka, wcześniej mieszkałem na brynowie jakieś 4km , a nie chciało mi sie pylać na butach sie piwa napić :gwizdanie:
  16. ja cisne spać , 3cie sie
  17. no ja wpadne jak sie kilka osób zbierze a co do miejsca to pewnie forum odpada bo są święta czyli parking pewnie OFF
  18. nie broniąc wcale Gurego , ale kto tu najebany chodzi od rana jak przyjade na spota to wezme
  19. a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy buhahhaha Keżor, widzę że robimy tak samo Ok następnym razem napisze na ''pasterkę'' a taką "pasterkę" nie ide bo mieszkam na tej dzielni 2 lata i nie miałbym z kim , a na stare śmieci nie chce mi sie busem jechać :gwizdanie:
  20. czyli spot jest dziś :gwizdanie: http://demotywatory.pl/645259/Elita :>
  21. No jak najbardziej zapraszamy hehe, obym bez Twojego zaproszenia nie mógł przyjechać :polew:
  22. a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy
  23. ja moge wpaść do Gliwic
  24. mam Ci żart tłumaczyć ? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.