Treść opublikowana przez keżor
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
ale ta lampa co wrzycił Ba$ior musi mieć Bixenon , bo gdzie by ulicha były długie światła ??
-
Spoty Katowice i okolice
wstołech :> teraz Twój grill S4 będzie na czarnym jeździł dopóki moje nie ożyje :gwizdanie: to weź Ty po mnie wpadnij jak będziesz jechał następnym razem co Q to Q Krolu, Widziałeś wczoraj kto był w spiżu ? Qri
-
Spoty Katowice i okolice
myśle że szybko pójdą na forum
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbym sprzedał moje wtryski to coś w okolicach 700-800zł myśle że jakoś bym skrecił a reszte po nowym roku. Tylko cieżko chyba sprzedać wtryski od AFN-a w AFNie masz wtryski 0.205 w 1Z AFF AHU masz 0.195 także chętni sie znajdą , a 3-4 stówki za dobre wtryski weźmiesz na pewno , chętni też sie znajdą to kombinuj i zarezerwuje je dla Ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
a nie dasz rady wykołować chociaż części kasy ?? myśle że jakiś rabacik bym Ci dał jako spotowiczowi wolałbym to puścić znajomemu
-
Spoty Katowice i okolice
mam nadzieje że w 2010 już będzie śmigać
-
Spoty Katowice i okolice
Skromne cele: najszybszy diesel w Polsce, rezacz roku 2010 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no z moim kanałem troche lipa jest bo nie widzi mi sie mojego wypychać z garażu , a innej opcji nie ma :/ a co do czujnika to możesz podjechać kiedy chcesz, bo to można bez kanału zrobić co do soboty to raczej odpadam jeżeli chodzi o opole . ale jeszcze potwierdze
-
Spoty Katowice i okolice
spoko Victor, daj mi dwa tygodnie i zjeżdżam ale tak poważnie to co masz do roboty ? bo może sie obędzie bez kanału ? [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:07_________________________________________________ A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić na Gliwicach same geje się panoszą :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
do jakiego sklepu ? bo chętnie bym zobaczył ten skecz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 ADR] Prace porządkowe pod maską - freshcie
mam nadzieje że użyłeś farby żaroodpornej bo nigdzie nie widze opisu farby- Spoty Katowice i okolice
jest już po 22 to wrzuce fajną nute na dobra noc- Spoty Katowice i okolice
miszka , to były buty odłożone dla Rasiaka , i teraz chłop nie będzie miał w czym chodzić :polew:- Spoty Katowice i okolice
Miszka dzięki ,ale nie , bo sie jeszcze ADR zdupcy i będe miał dwa razy większe koszty a potrzebuje takie tajle że A4 odpada :gwizdanie: może leon Kanar i Krolu dzięki , ale teraz chyba nie będe jeździł na spoty tylko dzinnie coś dłubał , żeby w miare szybko auto odzyskało siły :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:37_________________________________________________ o ryjówka widziałem w piątek na żywo , prezentuje sie fajnie , koła Mega koks- Spoty Katowice i okolice
tylko że potrzebuje auto wsumie przecież nie będe na spoty busem pylać no ale jak poskładam to będzie rzeź niewiniątek- Spoty Katowice i okolice
padło , teraz musze wydobyć z d*py strony kilka tałków , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ... mam nadzieje- Spoty Katowice i okolice
Kurde Pany , SOOORy że nie dojechałem , ale auto jeszcze dwa tygodnie conajmniej nie będzie na chodzie ;( ;( ;( i że zatrzymałem Krola tylko dla Siebie , ale chłopak chciał mi pomóc , za co wielkie ukłony :notworthy: mam nadzieje że uda sie naprawić to moje padło bo sie chyba z nim rozwiode- Spoty Katowice i okolice
ja dziś biore kompa, ale Akjam , chyba Ci sie nie da wpiąć tak starego vaga :gwizdanie: musiałbyś zajechać do Gliwic jak będzie Dark Krolu , czemu jesteś ONLINE ?? masz być u mnie za 5 minut :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Napisze tak francuza bym nie chciał bo nie zależy mi aż tak bardzo na komforcie przynajmniej na razie :gwizdanie: Ale prawda jest taka że co do komfortu jazdy żadne auta nie maja startu z autami francuskimi klasy sredniej i wyższej :gwizdanie: np. Vel Satis , 607, C6 ... zaraz przygarnę kropka , albo jakiś inny gratis :gwizdanie: A właśnie o jakie aluzje Ci chodzi powiem Ci, że jak ojciec sprowadza te Laguny to faktycznie tam jest wygodnie i pełno bajerów... :gwizdanie: jak ktoś lubi łodzie to C6 jak znalazł ja tam wole F1- Spoty Katowice i okolice
Krolu , widziałeś ? Miszka był i sie nie odezwał :gwizdanie: czyżby żona znalazła jego tajną kryjówke gdzie ma neta ??- Spoty Katowice i okolice
tzn. ??? bo kędziorowy ma za mało niutów ale ja już go vagowałem i wie jakie były błędy :gwizdanie: nic więcje nie można zrobić... no tu coś zdupimy , co by miał na co kase wydawać jak na moc nie może :polew:- Spoty Katowice i okolice
tzn. ??? bo kędziorowy ma za mało niutów- Spoty Katowice i okolice
ja wezme kompa i kabel- Spoty Katowice i okolice
stare to , z dwa tygodnie ma - [B5 ADR] Prace porządkowe pod maską - freshcie