Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ale ta lampa co wrzycił Ba$ior musi mieć Bixenon , bo gdzie by ulicha były długie światła ??
  2. wstołech :> teraz Twój grill S4 będzie na czarnym jeździł dopóki moje nie ożyje :gwizdanie: to weź Ty po mnie wpadnij jak będziesz jechał następnym razem co Q to Q Krolu, Widziałeś wczoraj kto był w spiżu ? Qri
  3. myśle że szybko pójdą na forum
  4. Jakbym sprzedał moje wtryski to coś w okolicach 700-800zł myśle że jakoś bym skrecił a reszte po nowym roku. Tylko cieżko chyba sprzedać wtryski od AFN-a w AFNie masz wtryski 0.205 w 1Z AFF AHU masz 0.195 także chętni sie znajdą , a 3-4 stówki za dobre wtryski weźmiesz na pewno , chętni też sie znajdą to kombinuj i zarezerwuje je dla Ciebie
  5. a nie dasz rady wykołować chociaż części kasy ?? myśle że jakiś rabacik bym Ci dał jako spotowiczowi wolałbym to puścić znajomemu
  6. mam nadzieje że w 2010 już będzie śmigać
  7. Skromne cele: najszybszy diesel w Polsce, rezacz roku 2010 :gwizdanie:
  8. no z moim kanałem troche lipa jest bo nie widzi mi sie mojego wypychać z garażu , a innej opcji nie ma :/ a co do czujnika to możesz podjechać kiedy chcesz, bo to można bez kanału zrobić co do soboty to raczej odpadam jeżeli chodzi o opole . ale jeszcze potwierdze
  9. spoko Victor, daj mi dwa tygodnie i zjeżdżam ale tak poważnie to co masz do roboty ? bo może sie obędzie bez kanału ? [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:07_________________________________________________ A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić na Gliwicach same geje się panoszą :gwizdanie: :polew:
  10. do jakiego sklepu ? bo chętnie bym zobaczył ten skecz :polew:
  11. mam nadzieje że użyłeś farby żaroodpornej bo nigdzie nie widze opisu farby
  12. jest już po 22 to wrzuce fajną nute na dobra noc
  13. miszka , to były buty odłożone dla Rasiaka , i teraz chłop nie będzie miał w czym chodzić :polew:
  14. Miszka dzięki ,ale nie , bo sie jeszcze ADR zdupcy i będe miał dwa razy większe koszty a potrzebuje takie tajle że A4 odpada :gwizdanie: może leon Kanar i Krolu dzięki , ale teraz chyba nie będe jeździł na spoty tylko dzinnie coś dłubał , żeby w miare szybko auto odzyskało siły :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:37_________________________________________________ o ryjówka widziałem w piątek na żywo , prezentuje sie fajnie , koła Mega koks
  15. tylko że potrzebuje auto wsumie przecież nie będe na spoty busem pylać no ale jak poskładam to będzie rzeź niewiniątek
  16. padło , teraz musze wydobyć z d*py strony kilka tałków , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ... mam nadzieje
  17. Kurde Pany , SOOORy że nie dojechałem , ale auto jeszcze dwa tygodnie conajmniej nie będzie na chodzie ;( ;( ;( i że zatrzymałem Krola tylko dla Siebie , ale chłopak chciał mi pomóc , za co wielkie ukłony :notworthy: mam nadzieje że uda sie naprawić to moje padło bo sie chyba z nim rozwiode
  18. ja dziś biore kompa, ale Akjam , chyba Ci sie nie da wpiąć tak starego vaga :gwizdanie: musiałbyś zajechać do Gliwic jak będzie Dark Krolu , czemu jesteś ONLINE ?? masz być u mnie za 5 minut :gwizdanie:
  19. Napisze tak francuza bym nie chciał bo nie zależy mi aż tak bardzo na komforcie przynajmniej na razie :gwizdanie: Ale prawda jest taka że co do komfortu jazdy żadne auta nie maja startu z autami francuskimi klasy sredniej i wyższej :gwizdanie: np. Vel Satis , 607, C6 ... zaraz przygarnę kropka , albo jakiś inny gratis :gwizdanie: A właśnie o jakie aluzje Ci chodzi powiem Ci, że jak ojciec sprowadza te Laguny to faktycznie tam jest wygodnie i pełno bajerów... :gwizdanie: jak ktoś lubi łodzie to C6 jak znalazł ja tam wole F1
  20. Krolu , widziałeś ? Miszka był i sie nie odezwał :gwizdanie: czyżby żona znalazła jego tajną kryjówke gdzie ma neta ??
  21. tzn. ??? bo kędziorowy ma za mało niutów ale ja już go vagowałem i wie jakie były błędy :gwizdanie: nic więcje nie można zrobić... no tu coś zdupimy , co by miał na co kase wydawać jak na moc nie może :polew:
  22. tzn. ??? bo kędziorowy ma za mało niutów
  23. ja wezme kompa i kabel
  24. stare to , z dwa tygodnie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.