Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. kolejny piękny dzień na rezanie
  2. mnie zostały 2 sztuki ramek z poprzedniej partii , oddam za darmo bo są porysowane troche także jak ktoś chce to powiedzieć :gwizdanie:
  3. Nad czym tak myślisz Miszka? kerą lampe wybrać do saloonu
  4. w jakim sensie ? w masie
  5. od tego jes klawisz zgłoś do moderatora :gwizdanie:
  6. już, miałem restart neostrady :/
  7. ale 30 000 wcale nie świci mocniej niż 6000 wręcz przeciwnie 5000 jest max a potem już światło świci coraz gorzej ale efekt jest [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:17_________________________________________________http://cgi.ebay.com/30000K-H1-H3-H3C-H4-H7-H8-H9-H10-HID-Xenon-Kit-2-Bulbs_W0QQitemZ130348894640QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item1e596649b0
  8. na autostradzie był koks ludzie zjeżdżali bo myśleli że radiowóz na sygnale jedzie ja chyba też we wtorek przyjade busem bo mi jeszcze piwka z ostatniego zostały
  9. no :> miałem przez pare dni takie specjalnie w stanach zamawiałem bo w polsce to tylko do 12 mają ;] ale w stanach można wychaczyć nawet 30 000 także nie wiem czy se nie zamówie do lansu jak znalazł purpurka
  10. http://images27.fotosik.pl/131/c1b49fb08fd5c1d8.jpg http://images32.fotosik.pl/88/e834c4a583707475.jpg http://images23.fotosik.pl/130/ac51268df80253dd.jpg tu macie pożądny kolor HIDów 14 tysi a nie jakieś popierdóły po 4300 a co do otwarcia 300 to nie chce nic mówić ale chyba sie Rafał deklarował :gwizdanie: ale Bad też może być , bo mam z nim do pogadania przyszła mi dziś przejściówka i jest wypolerowana na lustro i będzie łyso wyglądać trzeba czasnąć tą rułke za silnikiem z kwasiaka
  11. nie ma to jak sobie z rana wejść w murzynka i sobie pojeździć :polew: a co do auta to do planów dopisz chip , bo felga z S4 waży 13kg i auto troche zwolni na nich :gwizdanie:
  12. DO
  13. ale niech zrobi sie sucho a tym czasem ide spać
  14. no były w kato wyścigi ,ale to we wrześniu teraz wyniki odkopałem trzeba sie kiedyś ustawić z gregorym i jego czasomierzaczem i sobie pomierzyć czasy :gwizdanie: tylko dorezam reszte kuni
  15. a w ogóle to znalazłem wyniki z SCP na 1/4mili http://img524.yfrog.com/img524/5210/lista2p.jpg na seryjnych wtryskach , ale zobaczcie jaką mi pojemmność wpisali nr872 ale bym sobie teraz czas zmierzył
  16. zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie:
  17. jeżeli mają tą samą szerokość to tak :gwizdanie:
  18. jak w tym zakupie grupowym będzie dooobra cena to może ja też sobie kupie wkońcu kiedyś sie przesiąde do B7
  19. Maxito :gwizdanie:
  20. od tego kolesia to bym te http://moto.allegro.pl/item840373584_17_mercedes_avangarde_5x112_germany_zima.html czarne widział u siebie razem z czarnym dachem i maską
  21. dystans do przodu 12-15 , do tyłu koło 20-22 i jest koksik
  22. dziewczyna Vol.1 ?? ja to chyba mam gdzieś na kasecie jeszcze :polew:
  23. ja mam z 1.8 T avanta :> ale do Ciebie nie spasuje, lepiej go oddaj rafałowi87
  24. guru , pierd...sz głupoty , po co wymieniać cały komplet wahaczy jak jeden jest zły ...chyba że Ty wymieniasz cały kpl. za 900zł to inna bajka , bo ja preferuje tylko ori i lemfordery i jak różne wahacze mogą mieć inne mocowania i nie pasować do siebie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.