Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
kolejny piękny dzień na rezanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie zostały 2 sztuki ramek z poprzedniej partii , oddam za darmo bo są porysowane troche także jak ktoś chce to powiedzieć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nad czym tak myślisz Miszka? kerą lampe wybrać do saloonu
-
Spoty Katowice i okolice
w jakim sensie ? w masie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od tego jes klawisz zgłoś do moderatora :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
już, miałem restart neostrady :/
-
Spoty Katowice i okolice
ale 30 000 wcale nie świci mocniej niż 6000 wręcz przeciwnie 5000 jest max a potem już światło świci coraz gorzej ale efekt jest [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:17_________________________________________________http://cgi.ebay.com/30000K-H1-H3-H3C-H4-H7-H8-H9-H10-HID-Xenon-Kit-2-Bulbs_W0QQitemZ130348894640QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item1e596649b0
-
Spoty Katowice i okolice
na autostradzie był koks ludzie zjeżdżali bo myśleli że radiowóz na sygnale jedzie ja chyba też we wtorek przyjade busem bo mi jeszcze piwka z ostatniego zostały
-
Spoty Katowice i okolice
no :> miałem przez pare dni takie specjalnie w stanach zamawiałem bo w polsce to tylko do 12 mają ;] ale w stanach można wychaczyć nawet 30 000 także nie wiem czy se nie zamówie do lansu jak znalazł purpurka
-
Spoty Katowice i okolice
http://images27.fotosik.pl/131/c1b49fb08fd5c1d8.jpg http://images32.fotosik.pl/88/e834c4a583707475.jpg http://images23.fotosik.pl/130/ac51268df80253dd.jpg tu macie pożądny kolor HIDów 14 tysi a nie jakieś popierdóły po 4300 a co do otwarcia 300 to nie chce nic mówić ale chyba sie Rafał deklarował :gwizdanie: ale Bad też może być , bo mam z nim do pogadania przyszła mi dziś przejściówka i jest wypolerowana na lustro i będzie łyso wyglądać trzeba czasnąć tą rułke za silnikiem z kwasiaka
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
nie ma to jak sobie z rana wejść w murzynka i sobie pojeździć :polew: a co do auta to do planów dopisz chip , bo felga z S4 waży 13kg i auto troche zwolni na nich :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
ale niech zrobi sie sucho a tym czasem ide spać
-
Spoty Katowice i okolice
no były w kato wyścigi ,ale to we wrześniu teraz wyniki odkopałem trzeba sie kiedyś ustawić z gregorym i jego czasomierzaczem i sobie pomierzyć czasy :gwizdanie: tylko dorezam reszte kuni
-
Spoty Katowice i okolice
a w ogóle to znalazłem wyniki z SCP na 1/4mili http://img524.yfrog.com/img524/5210/lista2p.jpg na seryjnych wtryskach , ale zobaczcie jaką mi pojemmność wpisali nr872 ale bym sobie teraz czas zmierzył
-
Spoty Katowice i okolice
zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie:
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
jeżeli mają tą samą szerokość to tak :gwizdanie:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
jak w tym zakupie grupowym będzie dooobra cena to może ja też sobie kupie wkońcu kiedyś sie przesiąde do B7
-
Spoty Katowice i okolice
Maxito :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od tego kolesia to bym te http://moto.allegro.pl/item840373584_17_mercedes_avangarde_5x112_germany_zima.html czarne widział u siebie razem z czarnym dachem i maską
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dystans do przodu 12-15 , do tyłu koło 20-22 i jest koksik
-
Spoty Katowice i okolice
dziewczyna Vol.1 ?? ja to chyba mam gdzieś na kasecie jeszcze :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam z 1.8 T avanta :> ale do Ciebie nie spasuje, lepiej go oddaj rafałowi87
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
guru , pierd...sz głupoty , po co wymieniać cały komplet wahaczy jak jeden jest zły ...chyba że Ty wymieniasz cały kpl. za 900zł to inna bajka , bo ja preferuje tylko ori i lemfordery i jak różne wahacze mogą mieć inne mocowania i nie pasować do siebie ??
- Spoty Katowice i okolice