Treść opublikowana przez keżor
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
hehe chyba seat ibiza hahahaha już czuję że niebędzie mi się chciało jutro wstać hehe;/ no ja na uczelnie jade kurde na 8rano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak bym wiedział to bym tu z wami nie siedział
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kezor ja jestem za jedziemy tam chociaż czasami wystarczy odwiedzić zwykły sklep YouTube - Broadcast Yourself.
-
Spoty Katowice i okolice
za szóstke w totka to by ibiza do Ciebie przyleciała
-
Spoty Katowice i okolice
nie wchodze na strony z końcówką eu
-
Virtual Tuning - wasze prace
type R http:// Altea Smart a tu jeszcze kilka z których zapodziały mi sie bazy maluszek , Q7 , civic i logan MPV, to nie wszystkie moje prace :gwizdanie:ale daaaawno sie w to nie bawiłem a tu jeszcze moje najnowsze dzieło
-
Spoty Katowice i okolice
nie dziwie Ci sie , też nie chciałbym mieć najwolniejszego auta w klubie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dima, chciałeś jechać do Holandii , a może by tak z rozpędu odwiedzić jeszcze Ibizke Amnesia ibiza ( Video oficial ) ♫ ♫ ♫ 1/2
-
Spoty Katowice i okolice
R poszedłem zobaczyć jak w pięknym stylu dostają w dupsko pokazałem to Ani... masz przej..... :gwizdanie: przecież wszyscy wiedzą , że RUCH CHORZÓW to moja ulubiona drużyna piłkarska :notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
R poszedłem zobaczyć jak w pięknym stylu dostają w dupsko
-
Spoty Katowice i okolice
i co kanar, zakładasz takie springi ? ja dziś byłem na meczu ale nie pytajcie kto z kim grał :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
~65 kucy ale na koło
-
Spoty Katowice i okolice
90 koni 168 Nm :wallbash: ale wystarczyło na mnie no to tylko sie cieszyć powinieneś mieć 116 kuni i 280Nm jak dobrze pamiętam
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
kahn rsx :>
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki PS.najdroższy post
-
Spoty Katowice i okolice
rafał, a możesz przed kupnem dotknąć tą dmuchawe ? bo jak tak to wszystko sie dowiesz po dotknięciu
-
[B5 ADR] Lampy przednie
a oryginalne lampy z S4 są z jakiej firmy ? bo są dzielone [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 11:45_________________________________________________są z helli http://www.allegro.pl/item842642287_audi_s4_a4_hella_oryginal.html
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 11:26_________________________________________________ ja bym wolal zrobic swap'a ma ktoś pożyczyć podwieszacz do silników ??
-
Spoty Katowice i okolice
no to rezamy u kędziora kompresor , a u miszki 4,2 także jutro widze was u siebie z potrzebnymi gratami
-
Spoty Katowice i okolice
ale mało spamujecie ja mam wytłumaczenie , bo szukam po necie części do wzmacniania auta , a Wy ?
-
Spoty Katowice i okolice
nie w doma tylko w domu :polew: może Ty mieszkosz w domu , ale jo mieszkom w doma
-
Spoty Katowice i okolice
no zależy jakie masz warunki w doma
-
Spoty Katowice i okolice
ale cisza co tam słychać ? wszyscy na imprezie ?
-
Spoty Katowice i okolice
słupek obłożony szpachlą kolektor świeci jak psu jajca czekam jeszcze na kilka gratów , a potem grubo rezam a co u was ? :>[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 14:35_________________________________________________ tak to mniej więcej wygląda