Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. nara
  2. hehe chyba seat ibiza hahahaha już czuję że niebędzie mi się chciało jutro wstać hehe;/ no ja na uczelnie jade kurde na 8rano
  3. jak bym wiedział to bym tu z wami nie siedział
  4. no kezor ja jestem za jedziemy tam chociaż czasami wystarczy odwiedzić zwykły sklep YouTube - Broadcast Yourself.
  5. za szóstke w totka to by ibiza do Ciebie przyleciała
  6. nie wchodze na strony z końcówką eu
  7. type R http:// Altea Smart a tu jeszcze kilka z których zapodziały mi sie bazy maluszek , Q7 , civic i logan MPV, to nie wszystkie moje prace :gwizdanie:ale daaaawno sie w to nie bawiłem a tu jeszcze moje najnowsze dzieło
  8. nie dziwie Ci sie , też nie chciałbym mieć najwolniejszego auta w klubie
  9. Dima, chciałeś jechać do Holandii , a może by tak z rozpędu odwiedzić jeszcze Ibizke Amnesia ibiza ( Video oficial ) ♫ ♫ ♫ 1/2
  10. R poszedłem zobaczyć jak w pięknym stylu dostają w dupsko pokazałem to Ani... masz przej..... :gwizdanie: przecież wszyscy wiedzą , że RUCH CHORZÓW to moja ulubiona drużyna piłkarska :notworthy:
  11. R poszedłem zobaczyć jak w pięknym stylu dostają w dupsko
  12. i co kanar, zakładasz takie springi ? ja dziś byłem na meczu ale nie pytajcie kto z kim grał :polew:
  13. ~65 kucy ale na koło
  14. 90 koni 168 Nm :wallbash: ale wystarczyło na mnie no to tylko sie cieszyć powinieneś mieć 116 kuni i 280Nm jak dobrze pamiętam
  15. dzięki PS.najdroższy post
  16. rafał, a możesz przed kupnem dotknąć tą dmuchawe ? bo jak tak to wszystko sie dowiesz po dotknięciu
  17. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    a oryginalne lampy z S4 są z jakiej firmy ? bo są dzielone [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 11:45_________________________________________________są z helli http://www.allegro.pl/item842642287_audi_s4_a4_hella_oryginal.html
  18. [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 11:26_________________________________________________ ja bym wolal zrobic swap'a ma ktoś pożyczyć podwieszacz do silników ??
  19. no to rezamy u kędziora kompresor , a u miszki 4,2 także jutro widze was u siebie z potrzebnymi gratami
  20. ale mało spamujecie ja mam wytłumaczenie , bo szukam po necie części do wzmacniania auta , a Wy ?
  21. nie w doma tylko w domu :polew: może Ty mieszkosz w domu , ale jo mieszkom w doma
  22. no zależy jakie masz warunki w doma
  23. ale cisza co tam słychać ? wszyscy na imprezie ?
  24. słupek obłożony szpachlą kolektor świeci jak psu jajca czekam jeszcze na kilka gratów , a potem grubo rezam a co u was ? :>[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 14:35_________________________________________________ tak to mniej więcej wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.