Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
będzie dobrze wyglądać polifty też nie mają drewna na tunelu tylko listwy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
`Moeze kiedys, z takich bajerów to najchętniej bym kupił turbotimer, ale narazie musze sie zająć zawieszką, bo z moją coraz gorzej http://www.allegro.pl/show_item.php?item=830497489 bardziej mi o to chodziło i możesz wziąć wersje bez króćca
-
Spoty Katowice i okolice
to drzewno zostaw , a ramke na konsoli walnij w czarny mat z rana
-
Spoty Katowice i okolice
oki kędzior, bo ja z audio to kuleje mocno , ważne żeby turbina ładnie grała ja ide w kime , 3mcie sie a momentu nie podnoś , bo będe miał za trudno Cie objechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ogarniaj ogarniaj , to masz Eske na raty kupioną 220koni w pierwszej racie i teraz Ci przyjdzie z 50
-
Spoty Katowice i okolice
musisz mi pokazać te slniczki , bo chyba kupiłeś silniczki do starych lamp,albo ja głupi jestem
-
[ALL] Zwykły grill, i siatka al'a RS4??
To orginal dla porównania :kox: to nie jest oryginał poszukaj fotek RS4ek na necie
-
Spoty Katowice i okolice
i czar FMIC'a u mnie prysł ;( narezane jak w S4 Killer , a moc 156 kuniuf
-
Spoty Katowice i okolice
no to Stanley nie ma 370 tylko 400Nm
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to Kowi jeszcze to sobie kup http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html;msg1225468#msg1225468 chyba że masz jakiś inny pomysł
-
Spoty Katowice i okolice
cześć Cipki co tam po hamowni ? ja pare minut temu dopiero wróciłem :gwizdanie: fajny spocik , nie ma co a auto było hamowane na poluzowanym wtrysku , także myśle że kuni i niutków jest ciut więcej z dokręconym Kędzior , mogłeś sie drugi raz shamować na normalnym filtrze
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha , ku***a mać dowcipniś hehehehe :polew: no co przyznaj że jak zakręciłem to ci pomogło dzięki ide spać bo jutro dłuuugi dzień i za***iście wcześnie sie zaczyna
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha , k**wa mać dowcipniś
-
Spoty Katowice i okolice
miszka, tabela miażdży :polew: Miszka ma 150
-
Spoty Katowice i okolice
to przecież żona ją może zaprowadzić na TV , a Ty zostań z nami
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie , jak będe miał dwa pomiary to przy jednym założymy znaczek , a przy drugim ściągniemy będziemy mieli pewność czy dodaje mocy
-
Spoty Katowice i okolice
wole nie igrać z mocą Krola
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu , prosze Cie ,hamuj sie ... ...jutro z nami
-
Spoty Katowice i okolice
no to wezme żabe, Kędzior i pierdzielniemy Ci flame'y na boku :>
-
Spoty Katowice i okolice
ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking? a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie to moze byc na tym parkingu, luzik co do kół to mozemy jutro rozwazyc temat wlasnie, autem zrobilem 20 kkm od lipca a nie wiem czy mam lewarek ja moge wziąć żabe będzie na szybko
-
Spoty Katowice i okolice
ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking? a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________no zobacz guru , kolejny przykład :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co ? poprostu moge zostać zastępcą prezesa bo myśle tak samo jak on
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ciekawe jak inaczej by miało Twoje auto przegląd przejść z tymi tylnymi lampami
-
Spoty Katowice i okolice
taaa, krolu , myślisz że bym kase którą moge na mody wydać bym wydawał na grzyby :polew: