Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. jak Cie objade we wtorek to znaczy że masz zły stożek
  2. Jest w dziale sprzedam turbo z AWX-a za 500 zł :gwizdanie: poczytaj ostatnie posty kolesia, narzekał na turbo , sztanga beton , że mu szeleści i że zmienił na nówke i jest teraz koks [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 19:40_________________________________________________Somes , ja Ci skrzynia klęknie to wkładasz manuala na 6 biegów i masz koks
  3. siemka, i z dzisiejszych modów nici , brakło pare części.. :doh1: ale będe rezał jutro
  4. buahahaha, ja tak mówiłem po zrobieniu programu ,a potem po założeniu turbo
  5. SomeS , w Piątek sie pogonimy co ?
  6. no wrzucaj nowe fotki bo na tych fotkach tył to masakra grill wrzucaj ze znaczkiem obowiązkowo , jest dużo możliwości (wzory , kolory ) felgi widze wzór R8 tylko jeszcze by sie gleba zdała i boczne migacze sobie zmień na jakieś mniej odstające np. : http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18951.html
  7. siemka, dziś idealny dzień na mody
  8. Nuti , pierdzielisz jakby to miało znaczenie czy przyjedziesz tatą , skodą czy rowerem jak przyjeżdżają Katowice w odwiedziny to masz być i nie ma że boli
  9. było zmieniać furke ? dobra ide spać , 250 stronka prawie pykła [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:59_________________________________________________ se chodź i se weź jak chcesz
  10. wiem ,że jest prawie 200 kucy w 2.8 i drożej by Cie wyszło wyrezać te 7 koni niż w 1.8T zrobić 200 take życie auto z turbiną ze zbliżoną mocą , zawsze ma większy moment od wolnossaka
  11. taniej chyba wyrezać 1.8T na 200KM niż 2.8 no 2.7BT to najlepsze rozwiązanie , bo tam zapas mocy już jest w serii , ale to już masz spore koszt utrzymania
  12. nie da to sie wiesz czego gdzie otworzyć don't give up
  13. mnie też to nie śmieszy sobie do zabrza pojedź , tam idzie spotkać ludzi goniących sie z maczetami ... boki zrywać ...
  14. a moc podkręcam na wyścigi wtorkowe Krolu , jeszcze nie wiem o której. Dam Ci znać . ktoś sie chce jeszcze pouczyć grzebać przy dieslu ?
  15. czy wpadasz do monster keżor's garaż jutro jasne a co rezasz ?? zgadnij
  16. czy wpadasz do monster keżor's garaż jutro
  17. jak fotki ? chwal sie
  18. wsumie już prawie półmetek
  19. wpadnij na spota to zobaczysz jak jeździ podrezana 110ka narazie mam 145 kucy , ale może już jutro będzie troszka więcej , także we wtorek pewnie będe przewoził chętnych na mody :>[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________a co do zawieszenia to pakuj gwint przesiadłem sie z zawieszenia -60 -40 na gwint -60 -60 i jest dużo komfortowiej i twadziej i nie przycieram nigdzie :>
  20. No coments :> no coments byłby wtedy , gdybyś nie nacisnął wyślij po co odbijacie piłeczke cały czas , niech jeden ustąpi (Mądrzejszy?)
  21. mnie też , chyba znowu wypije Kędziora piwko za jego zdrowie hehe niech ci wyjdzie na zdrowie keżor hehe ale cos je widze slabo pijesz skoro tak dlugo je masz:P hehe ja dzis w krakowie na zajeciach bylem, jak ci ludzie jezdza to poprostu z nerwow moze czlowieka rozerwac... narazie wypiłem jedno :> chyba to ogólne piwne spotkanie przeniesie sie do parku i ja wezme te Twoje piwka i te moje co były na 2setną strone PS. co nie piszecie że sie dupnąłem w cycacie ? :gwizdanie:
  22. wkońcu żeś coś wyrezał co ma ręce i nogi
  23. Gratki Dzo Dzo , wiadomo już kto jest tatą ? :polew: Siema Nuti czemu nie byłeś 22go na spocie ?
  24. mnie też , chyba znowu wypije Kędziora piwko za jego zdrowie
  25. Jak zawsze najpierw napisze później pomyśli Znasz tam kogoś (poza częstochowską ekipą) że tak na siebie działają? Poza tym to dla dzieci się robi no ale cóż. to może zobacz temat Tymon jest pierwszy który sie wpisał na liste a Ty ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.