Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
siema z rana Krolu , jak dostaniesz filmiki to tak to połącz http://www.vimeo.com/6893831
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
ja już mam dwa komplety
-
Spoty Katowice i okolice
ja już mam od eSki i mi styknie ide w kime, 3mcie sie ramy pany :>
-
Spoty Katowice i okolice
na allegro wystawisz z tą chromowaną ramką to sie ludzie o niego pobiją taki kraj
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.allegro.pl/item830179846_atrapa_a4_lift_99_01r_b_db_stan.html atrapa po lifcie w cenie przedliftowej jak ktoś chętny na taki detal chyba że : http://www.allegro.pl/item798911347_orginal_atrapa_gril_audi_rs4_a4_99_01r.html
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
no te moje to też są parami bo 2xconti SC2 i 2xconti SC3 i fakt, Poziek już zaklepał. ale popytam u znajomego wulkanizatora , bo czasami ma fajne oponki na zbyciu
-
Spoty Katowice i okolice
Nazywaj to jak chcesz ale Elyta jest Elyta i Krola tak łatwo nie oddamy koniec i kropka wsumie po nim jechałeś , czy już jakby jest oddany niby chorzowski pies , no ale ma eSke :>
-
Spoty Katowice i okolice
tu mogą pisać tylko Ci co byli 3+ razy na spotach więc wypad z bezsensowym spamem na gliwickie... Ja na spoty jeździłem jak ty jeszcze nie wiedziałeś że jest takie audi jak A4 także wiesz dziwne, bo ja słyszałem że Cie Krolu do chrztu trzymał
-
Spoty Katowice i okolice
nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior piwko taki o wypad na miasto spotowników [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________ jakie piwko co za piwko ja nic niewie? chyba ze to impreza zamknieta? hehe kiedyś gadaliśmy, że warto by sie wybrać na współną pianę piątek lub sobota, bez naszych wozideł ja zaproponowałem miejsce gdzie każdy ma w miarę blisko, http://www.cityrock.pl/ knajpa niezła, żarcie ok, centrum Kato no faktycznie , każdy ma mniej więcej taką samą droge STANLEY :gwizdanie: ale mnie pasi :>
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
co Ty gadasz, gleba idealna- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no odrobine , i kierunek wywaliłem i znaczek z błotnika i dokładki masz w kolor :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
S4 by Krolu , laski to sie biją żeby mieć przy niej fotke- [B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
a jak d*py lecą na to S4 oto dowód :- Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
ja moge za stówke oddać kpl 225/45/17 w miare dobrym stanie biorę przywieziesz na tor ? ? oki, ale zależy kiedy to będzie , bo wsumie w tygodniu studiuje troche :gwizdanie:- Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
ja moge za stówke oddać kpl 225/45/17 w miare dobrym stanie- Spoty Katowice i okolice
Miszka , dla takiej kasetki to warto mieć kaseciaka- [B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
Krolu pochwal sie wyścigiem bez nazwisk , ale Krolu swoim Di objechał BKE w B7 także można śmiało powiedzieć że Krolu ma sporo więcej niż 75koni , jakieś 78minimum :>- Spoty Katowice i okolice
no ja też spadam , 3mcie sie , Krolu , musimy sie zgadać z tymi filmikami co byś coś zmontował ciekawego :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
niewielka zapomniałeś dodać- Spoty Katowice i okolice
no spocik fajny Krolu , opowiedz jeszcze o wyścigu ze mną- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jak tam Dzo-dzo ? urodziliście coś wczoraj ? :>- Spoty Katowice i okolice
śmieszne z tym zawieszenie , normalnie sie uśmiałeeeeeeeem :gwizdanie: mówicie niżej jeszcze będzie ?? to ok :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:39_________________________________________________ ja od tego gościa kupowałem klucz do gwinta i moge go polecić [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:40_________________________________________________tzn od tego http://moto.allegro.pl/item820335755_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_quattro_s4_4x4.html- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice