Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek, tyś miał podobno na rano :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie: Te nie podskakuj i zmień se emotke w podpisie bo ta pasuje jak ulał nie pasuje bardziej , bo ja nie lubie bananów :>
-
Zderzak przedni CARACTERE - opinie
nie zapomnij pokazać sie z nowym zderzakiem na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki , jak chcesz to Ci też walne :> znów drzesz łacha z nas nie prawda przecież już macie aż 100stron ,a to prawie 150 a to już prawie 200cie
-
Spoty Katowice i okolice
ale tu cicho . ECHOOOO... .... EChhhhhhooooo.... ....Echhhhhhhhho.... ....echooo.... nikt jeszcze z Kato nie wrócił ? bo nas Ci z Kaliforni wyprzedzą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak na zwykły spot przyjechało 40autek to sie we wyrazowie nie pomieścimy :gwizdanie: trzeba pomyśleć nad kelcami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany Problemik !!!!! Miszce zajeb.li wkłady do lusterek !!!! jak ktoś ma jakieś na zbyciu to mu weźcie pod Go-sport
-
Spoty Katowice i okolice
Pany Problemik !!!!! Miszce zajeb.li wkłady do lusterek !!!! jak ktoś ma jakieś na zbyciu to mu weźcie pod Go-sport
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak masz możliwość to wypasik
-
Spoty Katowice i okolice
siema, no ja też musze jeszcze troche przypucować ognie
-
Spoty Katowice i okolice
Rudi , przeczytej jeszcze raz to co napisałem , prosza Cie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
może zakłada sportowe aludekle i lotke Alu z 3przęsłami [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:36_________________________________________________a w ogóle to furke odpicowałem teraz mam dwa pasy i poprowiłem ognie i umyłem fele i w ogóle :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Podjedziemy do was do katowic na 14:30 tak ustaliliśmy jak ma któryś z was CB to przecież wam krzykniemy jak będziemy na wyskości mercedesa i sobie dołączyćie , po co macie jeździć tam i nazot chyba że bardzo chcecie to ok
-
Auto z przyspieszeniem 0-300km/h jak w dobrym motorze.
same falstarty wali tym GTR'em phi widziałem ostatnio białego GTR w katowicach , za***ista maszyna , na początku myślałem że to evo10 (białe plus czarny grill) bo takie jeździ po kato , ale jak zobaczyłem jakie to jest wielkie to szkoda , że jechałem w przeciwnym kierunku bo bym go pewnie spróbował podpuścić
-
Audi A4 w filmach
13ta dzielnia ultimatum jako radiowozy w B13 :>
-
Spoty Katowice i okolice
albo rozkleić i wymienić mechanizm (ja tak zrobiłem z Wolfem w tych lampach co będzie odemnie brał miałem akurat taki mechanizm albo wdupc tam kleju jak będziesz miał dobrze ustawione ale to wtedy jednorazowa regulacja i jak obniżysz fure to może być ciężko przestawić
-
Spoty Katowice i okolice
no nie wiem , nie odpisuje mi , chyba do niego przedzwonie
-
Spoty Katowice i okolice
moje zegary w tym setupie co mam teaz czyli prawie 150koni http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html tu masz reszte [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:41_________________________________________________i zauważ na fotce , że to jest w mieście i przygotowywałem sie do skrętu w lewo :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
z rana Miszka , tu nie chodzi o to że auto nie pójdzie więcej ... mój by sie i do 240 rozpędził tak myśle , ale przy 220 mnie osobiście sie skończyła skrzynia http://images50.fotosik.pl/146/c76689714f903f3d.jpg auto sie już nie rozpędzało , a było jeszcze troche z górki a AJM z tego co wiem ma tą samą skrzynie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
... żonie
-
nowe monety 2zł :)
no ja też mam spory albumik z 2kami , mam chyba wszystkie do 2004go , a potem jakoś sie trafiło audi i przestałem kupować monety
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
siemka, myśle że możecie sobie do listy dopisać na niedziele 1. maxito 1981 2. keżor 3. stanley 4. diman 5. czester1800 6. rafal87 7. pucek2509 8. piterra 9. miszka82 10. miron78 11. Wodzuniu 12. gregory 13. rudi m 14. marek (ziom stanleya) 15. _oko1234 16. proton2 17.egon0407 18. KRÓL KROL 19. baq_didila 20. kto nastepny??? REZERWOWI MOŻE 1. A-rek 2. Guregoru
-
Spoty Katowice i okolice
chyba ja , bo miał do mnie wpaść to robić , ale sie nie odzywa to chyba zrobił
-
Spoty Katowice i okolice
no siema , kope lat jedźcie z nami i jeszcze Gracjana zabierz