Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
wujek a ty gdzie sie włuczysz sam nie pociągnę tego wątku na katowicach widzisz aż ziomale z gliwic na strony nabijają najlebsze że na pierwsza setka pękła :banan2: widze widze, nadrabiając posty , dobre pięć razy natknąłem sie na Twój post jak idziesz w kime ale jednak uzależnienie robi swoje
-
Spoty Katowice i okolice
a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :nabijasie: :seksiasty:
-
Spoty Katowice i okolice
siema kutfa, ładnie was wzieło na niedzielne pogaduchy miałem 97strone i zanim kliknąłem odśwież to pomyślałem że trzeba będzie rzucić jakimś odliczaniem do setnej strony , a tu d*p 104 to widze że z Gliwic będzie sporawo ludzi we wtorek. Rozeznam sie wśród browarów, może nas tyskie zasponsoruje i w każdy wtorek piwko dla każdego to na spotach będzie około 130aut
-
Spoty Katowice i okolice
no myślałem że padło , bo nie widziałem nieszczelności na wężach , a auto zupełnie nie jechało , na szczęście okazało sie, że tylko sie poluzowało
-
Spoty Katowice i okolice
jestem jestem. no dopieka mi audi ostatnio po całości :gwizdanie: najpierw głowica , potem trza było zrobić rozrząd , a w piątek mi turbo padło, wczoraj jak pogrzebałem to okazało sie że sie zrobiła nieszczelność , odziwko nie w dolocie tylko między turbiną a kolektorem poodkręcały sie dwie z trzech nakrętek ale jak jak zastosowałem podkładki sprężynujące no nieważne , auto już śmiga. Oby jak najdłużej , a teraz jeszcze tylko czeka wymiana oleju + filtrów i klocki z przodu :gwizdanie: a jak sie z tym uporam to conajmniej tydzień nie będe ładował żadnej kasy w auto co do zaproszeń na spoty to postaram sie powysyłać , ale nie wiem czy dam rade dziś , bo mam troche roboty. Gracjan jest clubowiczem niestety , ale mam nadzieje że w końcu ludki sie opamiętają i przejdą do pożądnego klubu ale nic na siłe
-
Spoty Katowice i okolice
Dokladnie chodzi mi o taka wtyczke zaznaczona w koleczku a hidy sa maja dwa pieski ktore wchodza w gniazdo h7 i nie wiem jak uruchomic hidy. Jak hidy nie bede pasowal to sie powiesze jak masz wtyczke do ori przetwornicy to muszisz podpiąć albo ori przetwornice i ori żarniki (400zł/1przetwornica , żarnik jakieś 200zł ) albo przerobić wtyczke i walnąć hidy (jakieś 280zł /kpl HIDów)a w ogóle to jak nie urok to sraczka ;( jako że dawno mi sie nic nie spierdtralalaliło to auto przyspiesza mi jak ta laweta co wiozła moje auto :/ mam nadzieje że to tylko nieszczelność bo chyba poważnie sprzedam w piz.u to audi i se kupie tate :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:16_________________________________________________a co u was? :>
-
Spoty Katowice i okolice
a dokładniej ? a masz między wtyczką , a żarnikiem wpiętą przetwornice ? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
spotujemy , ale ja sie troche spóźnie , bo musze do żor jechać na chwile, niestety tak sie złożyło niefartownie
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomki , ja bede jak zawsze. luzik , max , pamiętaj jak nawet nie pisze na forum to i tak wpadam na spoty uzależnienie takie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja slyszalem, ze pojechal do Idnii po "Tata" zgadłeś, ale nie jade do indii , bo otworzyli nam salon taty w okolycy
-
Spoty Katowice i okolice
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10157557 auto kumpla
-
Spoty Katowice i okolice
siemka . zawory , głowice, wałki , szklanki i inne ja narazie odpadam z wyjazdów , wymienie we wtorek rozrząd , olej i filtry , to moge gdzieś wyskoczyć, a tak to to tylko muskam gaz co by kolejnej głowicy nie trzeba było zakładać
-
Spoty Katowice i okolice
z wyjazdami to jest dobry pomysł nawet nie trzeba jechać "każdy swoim" , to zawsze taniej wyjdzie
-
Spoty Katowice i okolice
siemka wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
Auto już śmiga , głowica, wałek , szklanki , dwa zawory itp.... ważne że już żyje dzięki wielkie dla Wesołego , polecam wszystkm jego warsztat :notworthy: Miszka kup jej ładną bielizne , prezent dla niej i dla Ciebie jednocześnie
-
Spoty Katowice i okolice
stanley , nie chodzi o odjecie mocy , ale o zdrowy soft moc moze zostanie taka sama . ja dziś odpadam ze spota
-
Spoty Katowice i okolice
stanley , Ty nie masz zapasu , ty masz cały czas dmuchane turbo :gwizdanie: przy 1600obr/min masz doładowanie 1.4bar a to duuuużo za dużo zobaczymy jak to będzie z tym silnikiem , jutro koło południa ma być diagnoza i zobaczymy co sie będzie najbardziej opłacać robić a w ogóle co dziś nic nie spamujecie? przerwa po wczoraj czy co?
-
Spoty Katowice i okolice
nie wiem co to za ulica, w warsztacie taty Wesołego , także auto jest w dobrych rękach. Stanley z tego co widze to zadeklarowane doładowanie to jest 1.3Bar także podjedź do tego tunera i niech Ci zmieni to doładowanie póki masz jeszcze całe turbo
-
Spoty Katowice i okolice
na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok ;(
-
Spoty Katowice i okolice
auto już jest w zabrzu w warsztacie, dzięki wielkie Krolu i Miszka za pomoc niestety zostały ślady na aucie po lewecie teraz czekam na diagnoze
-
Spoty Katowice i okolice
siemka z rana, widze że sie pięknie rozkręcił temat , stron od zaje....a ale czyta sie miło , nic nie komentuje odnośnie Krola , bo faktycznie widziałem jego kumpli :gwizdanie: a co do ciekawych rzeczy to chyba mi auto umarło i na spoty będe przychodził butami było tak: dołączam sie do ruchu -> wrum wrum wrum -> luka -> szczał sprzęgłem -> pi pi pi pi wrrrrrrrrr -> i nagle Stuk Jeb d*p d*p d*p d*p d*p d*p d*p zjechałem na bok i dalej d*p d*p d*p ;( ;( ja chyba miałem spawany silnik i pewnie spaw puścił ;( a najgorsze jest to , że nie wiem gdzie auto oddać w katowicach , żeby nie wyjechało w jeszcze gorszym stanie niż jest teraz a zaraz pylam na pociąg do Gliwic :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
siema dziwewczyny co tam? widze , że kolega sie mocno pogniewał na nas że nas nie znalazł , szkoda że nie dojechał bo było sporo autek zapraszamy za tydzień , albo do Gliwic , ale tam jak sie pomylisz to nie masz 200metrów podjechać , ale pare kilosów (to dopiero można sie wkurzyc ) zaraz zmieniam opis w pierwszym poście , bo w prognozie mówili że od przyszłego tygodnia ma być już dość chłodno to nie będzie już chyba okazji do podziwiania nieba Stanle co do czipa to 1,4Bar robi swoje (ja mam 1.3Bar na turbinie z AWX'a :gwizdanie: ) Lista spomowiczów jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=85081 [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:05_________________________________________________jak ktoś szuka autka to kumpel sprzedaje http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10157557 , widziałem je i potwierdzam że jest w stanie za***istym, ja polecam
-
Strefa Śmiechu
nie kupiłbym BMW jak tam sie drzwi nie da otworzyć :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siema z rana przypominam wszystkim , że jak jest ładnie tospot jest na parkingu przed Go-sportem, a jak będzie padać to spadamy pod real na parking zielony (jakieś 200m od go-sportu) to niech ktoś weźmie kabel na USB , najlepiej chiński albo polski bo mam do tego stery na kompie
-
Spoty Katowice i okolice
to może wsadziłeś ten termostat w złym miejscu ??