Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. R510 ... WTF ?? w którym miejscu masz taki numer?? i poza tym nie ma takich długich ... a ten 028 to pewnie jakaś śrubka czy coś [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:08_________________________________________________ poprostu jo wpadom nach Katowitze
  2. tak to landryn , a jak trwoga to guru
  3. panienki [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:00_________________________________________________ no ale coś tam musi niestkać skoro sie włącza poduszka , obadamy jutro
  4. 038130107J injection pump / AHH cena 2200 Ojro ale jest też : 038130107JX injection pump / AHH cena 1100Ojro ale nie jest to numer zaczynający sie na 460 ..
  5. w AHH INJECTION PUMP ma numer 038 130 107 J :gwizdanie: skąd masz ten numer ? może to jest telefon komórkowy do warsztatu ?
  6. nie było AHH w 97 :gwizdanie: w 99 chyba były dopiero także co Ty w końcu masz ? po numerach sie nie da szukać
  7. jeżeli to jest INJECTION PUMP to w 1.9 wszystkich jest taka sama :gwizdanie: a AHH w ogóle nie ma
  8. www.vagcat.com , ale musisz sie zarejestrować także Ci sprawdze
  9. może wystarczy przeczyścić styki <myśli> bo potem będziesz chciał wyjąć fotel i lipton też kiedyś nie wiedziałem wszystkiego ... zresztą .... dalej nie wiem
  10. co by to nie znaczyło , ale jak bez różnicy to jutro chyba zaczne rezać [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 23:23_________________________________________________a czy te rezystorki i diody prostownicze moża zamontować w te lub we wte ? czy jest zaznaczony kierunek w jakim mają być umieszczone ? bo z rysunku mniemam że jest różnica , ale czy da sie rozpoznać po tych rez. i diodach przód i tył i ostatnie pytanie o diode D9 , bo wypisana jest P600J a na zdjęciu widać , że wygląda tak samo jak diody D2,4,5,6 :gwizdanie:
  11. no 3m sie Rudi M (czemu to M ? )
  12. dziura na gumie przy kolektorze ssącym To chciałem napisać ale stwierdziłem ze nie bede sie posługiwac takim fachowym jezykiem :tongue4: jakbyś mi tak napisał to bym tylko głową pokiwał a dzięki focie przynajmniej mam jakiś pogląd a też masz taką gume
  13. to gdzie foty ni mo , cza było być
  14. Landryn, do nas na spot tydzień temu kolega przyjechał białym sedanem na czarnych 18kach i z czarnym dachem i skręconym gwincie wyglądało mega :kox:
  15. to co to znowu żeś fotelem sie bawił ? ustaw se go raz a pożądnie może Ci to zlutować ??
  16. kliknij se cytuj i se skopiuj
  17. zobacz czy masz amory , czy tylko sprężyny [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:31_________________________________________________Guru dawaj fele i auto , porezam
  18. o 13-14 , wpadaj jak nie masz co robić
  19. dziura na gumie przy kolektorze ssącym
  20. masz coś do mnie ?? [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 21:47_________________________________________________Mirek, wygląda za***iście , zaraz Ci wymodze kółka jak chcesz
  21. no spocik sie udał jak zwykle jestem coraz bliżej doprowadzenia Krola auta do serii :gwizdanie: znalazłem dziś brakujące 0,6Bar jutro rezamy i powinien na piątek już być niezły wyjadacz mam jeszcze nadzieje że wkońcu stara ekipa sie przełamnie i zacznie przyjeżdżać we wtorki
  22. dzięki lukaszr , w takim razie od jutra działam
  23. siema panowie posłuchajcie sobie ,ja umarłem jak to usyszałem :polew: http://www.youtube.com/watch?v=fML8Fb_7wmA&feature=related

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.