Treść opublikowana przez keżor
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Twoja nisko stoi , ta z obrazka Hawaja nisko leży
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
was porąbało alkoholiki godzine mnie nie było i już chyba z 10stron. ide spać , jutro poczyam , chociaż pewnie leciał post za postem i nawet nie patrzeliście co piszecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wymieniałem ostatnio przegub , troche roboty jest , ale do zrobienia
-
Spoty Katowice i okolice
dużo ludzi mi pisało na gadu że pewnie przyjadą ale nie na 100% i nie chcą być na liście żeby potem nie było jak nie dadzą rady , także możliwe że w sobote będzie jeszcze więcej autek niż ostatnio
-
Spoty Katowice i okolice
Prezes sie odezwał w temacie i teraz sie ludzie boją odzywać pisać ludzie, Spot w sobote coraz bliżej
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
na wstępie, za***ista fura wiem bo tak moja wyglądała baaardzo dawno temu zapraszam na spot http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_kazdy_wtorek_1900_gosport-t85081.285.html pooceniamy z bliska lampki z przodu wyglądają super, bo mam takie w domu niepotrzebnie tylko ściągałeś zderzak do wymiany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman, to wejdź w wątek http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_kazdy_wtorek_1900_gosport-t85081.285.html no i pisałem już kilka razy w tym temacie , że robie grilla, także zaproszeni są wszyscy i fajnie jakbym wiedział do dzisiejszego wieczora lub jutra rana ile osób mniej więcej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, przyjeżdża ktoś w sobote do kato ?? to bym se zapisał i zamówił bułeczki w piekarni :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wydawało mi sie że na spocie mówiłeś , że kupiłeś ja będe chyba kupował na oponytanio.pl , myślicie że warto?? trzeba wpłacić kase na konto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex, gdzie kupowałeś oponki ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nigdy nie żartuje z takich rzeczy
-
Spoty Katowice i okolice
no to sie ciesze że udało mi sie zaoszczędzić Twoje 200zł dobra ludki , ide spać , 3mcie sie , widzimy sie w Sobote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś dla Gliwiczaninów http://images44.fotosik.pl/167/cb32ab7133bec776.jpg http://images48.fotosik.pl/167/64e1c0c49aa767c4.jpg 3mcie sie , też ide w kime
-
Spoty Katowice i okolice
to jak Ty średnicówką na Witosa wracałeś ? a co do kabelków to żaden kłopot ważne że świecą
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_slaskich_spotow-t36699.0.html;msg1008842#msg1008842 już można oglądać
-
Spoty Katowice i okolice
hehe, było nas więcej niż ostatnio w Gliwicach zaraz wrzuce fotki to każdy oceni czy dużo czy mało
-
Spoty Katowice i okolice
no to ja sie zbieram już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w piątek znalazł mi dwa wyje..ne wahacze i przegub w sobote wydałem 600zł i niestety na opone brakło , a pech taki że przegląd mam ważny do owego piątku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie, mam pytanko :gwizdanie: moge pojechać na przegląd na kole zapasowym ? bo mam jedną opone pękniętą (tak stwierdził koleś na przeglądzie) i teraz nie wiem czy jak pojade na zapasie to czy sie nie doczepi ... inny wzór opony i 2" mniej :gwizdanie: albo czy moge pojechać na dwóch zimówkach 15" i dwóch letnich 17" ?
-
Spoty Katowice i okolice
pisać mi tu zaraz , kto kiedy przyjeżdża
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaa , do teraz sie dowiaduje co robiłem jak puściliśmy z dwóch aut mega glośno muze i sobie siadłem z wolfem na bagażniku przy samej tubie i se gadaliśmy albo jak sie rzuciłem na Anie od Krola na pożegnanie (chociaż w to nie wierze )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może być alkohol, ale ja już nie pije za dużo narozrabiałem ostatnio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak macie być we wtorek , albo w sobote to bądźcie w sobote będzie wypaśnie
-
Spoty Katowice i okolice
naklejki ogólnie sie nakleja gdzie kto ma rysy ale naklejaj gdzie chcesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory, zagadaj do Baltazara on jest z TG to może By Cie wziął jutro