Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema panowie, wkońcu odpaliłem net na lapku :> mam nadzieje że Gliwice wpadną do mnie na grilla w sobote prosze dopisywać sie do listy :gwizdanie: a może w ogóle zrobić "dimanowy" grill u mnie tylko że mógłby Diman nie wyrobić, także ja też postaram sie jakieś Piwka załatwić :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
a ja wczoraj wieczorem na dolinie 3stawów widziałem A4 B5 Avant , ciemny kolor-chyba czarny rejestracja SK... naklejka po lewej stronie na tylnej klapie . czemu kolega nie wpada na spoty ??
-
Spoty Katowice i okolice
lista chętnych jest na sobote, we wtorek jest zwykły spot bez listy i napisałem do administracji , żeby robili tu pożądek , bo to jest temat SPOTÓW KATOWICKICH A4 KLUB POLSKA , ale niektórzy nie potrafią tego zrozumieć , to po skasowaniu ich posta może sie otrząsną i zaczną pisać na temat dzień spotów jest zmieniony na wtorek i przyjeżdżać mogą wszyscy , ale są to spoty A4-Klub.pl :gwizdanie: Pisać kto chętny na Sobote
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Wolfowa fajnie żeś se konto założyła no to szkoda że was nie będzie , impreza napewno bardzo ucierpi ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja na magnes trzymała przy licznikowych 240 , bo tyle jechałem z anteną. Z tym, że mam na klapie ją a nie ma dachu. no w avancie by było ciężko zamontować magnesówke na klape
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema, dzięki za spocik wczoraj , był udany antena na magnes na S4 wytrzymała do 2.1 z tego co ja zanotowałem i nie spadła jak kogoś interesuje to zmieniłem termin spotów w katowicach , także serdecznie zapraszam do przyjazdu tak jak sie zapowiadaliście
-
Chiptunning w Holandii
zrobisz program w holandii i będziesz potem tam latał na korekty ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak miałem wczoraj przed domem
-
[ALL B5] Zakupy z USA - przedni kierunkowskaz z dodatkiem pomarańczy
lepiej kup sobie zespolone amerykańskie lepszy efekt :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie wiem , trza podjechać do mechaniora i niech Ci wymienią ten olej kosztuje pare złotych ja rok temu wymieniłem
-
Audi A4 B5 2,6 benzyna (150KM) vs Audi A4 B7 2,0 TDI (140KM)
jak B7 to zdrowa seria to raczej dostaniesz w dupsko :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
już poprawiony pierwszy post
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman, to może Majki miał pusto w aucie tak jak ja miałem 2tygodnie temu na strefie
-
Spoty Katowice i okolice
co racja to racja, ale tak naprawde ekipa od kilku lat zjeżdża sie w czwartki o tej samej godzinie w tym samym miejscu , a ja jakoś wpadam i w czwartek i w piątek na spoty (czyli sie da). No i w czwartki są po 22 wyścigi
-
Spoty Katowice i okolice
mam już naklejki
-
Spoty Katowice i okolice
czyli wszystkim pasuje ? 1.czwartek (piątek odpada, bo są Gliwickie) 2.19.00 (może wcześniej? chociaż to dzień roboczy) 3.Go-Sport (zawsze można skoczyć na dolinke na grilla ) niedługo będe miał gadżety to będą dostępne na spotach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kogo to moje oczy widzą Siema Raffi
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich . myśle że po pierwszym spocie przyszedł czas na regularne cotygodniowe spoty teraz mam pytanie , czy robimy je w czwartki , tak jak kiedyś były ? czy przenosimy na inny dzień ? i co z miejscem ? robimy spoty pod Go-sportem czy może na dolince ? oczywiście dalej w Soboty można robić spotkania grillowe u mnie na placu
-
[ALL B5] Czy widzial ktoś zderzak S4 z laminatu np na allegro ?
http://www.allegro.pl/item669150230_golf_3_zderzak_przedni_s4.html :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no Baltazar , świetne fotki , zwłaszcza druga ja swoje wrzuce jak wróce do domu , ale za dużo nie zdąrzyłem zrobić , bo mi sie dość szybko schrzaniła stabilizacja obrazu
-
Spoty Katowice i okolice
no ja już doszedł do siebie... prawie ja myśle , że to nie jest moja zasługa że sie udało ,tylko wszystkich którzy przyjechali wielkie gratki dla uczestników. i myśle że możemy częściej robić takie imprezki na tej działce , przynajmniej póki jest pogoda ale ja już nie pije :gwizdanie: PS. Wolf miałeś przyjechać na rowerze i czekałem na Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
napewno po 22 musi byc cicho jak makiem zasiał (sąsiad...) ale może być dlużej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
można brać pieski wezme swoje pitbula i będzie zabawnie taki żarcik , ale Psy można brać
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Moze ma ktos fotke z takim grillem??Wrzuciłby by po kolezensku ciekawy jesyem jak by to wygladało. Nie ma problemu Tu masz chyba wszystkie możliwości jeżeli chodzi o grill : http://forums.thecarlounge.com/zerothread?cmd=print&id=2098318 no faktycznie wszystkie możliwości są, nawet nie wiedziałem że jest takie cudo : :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe, oby tylko wszyscy przyjechali :gwizdanie: