Treść opublikowana przez keżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja i Gracjan tyż :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
działka już przygotowana na cacy także jeszcze pare detali i jedziem z Koksem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
udal sie kupowałem je od kumpla , ale mam je na aucie , nie na allegro tak z S6 5 stów :gwizdanie:
-
Znaleziony w necie tuning A6
to już i tak jest totalna masakra :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
wprawa robi swoje ja wymieniłem już lampy z przodu na zespolone w 8 autach i też już to robie z zamkniętymi oczami ale ja u siebie wymieniałem turbine pierwszy raz w życiu , o niektórych śrubach dowiedziałem sie w czasie demontażu także opisałem jak ja to robiłem , jeżeli zrobiłeś to inaczej to możesz opisać to , może faktycznie za dużo rzeczy wymieniłem/poodkręcałem , ale lubie mieć wszystko w aucie cacy , także jak czytam , że przy wymianie turbo wymienić tą tą i tą uszczelke to sie nie zastanawiam
-
Spoty Katowice i okolice
gracjan , wpadaj wcześniej jest jeszcze masa do skoszenia trzeba drewno porąbać itp ;P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam pytanko Rudi , czy przeglądałaś jakikolwiek inny temat na tym forum poza spotami śląskimi i moja A4?? bo temat o grilu jest podwieszony w dziale śląskim a ja mam w podpisie link do tego tematu. a pÓźno jestem , bo dziś czwartek i byłem na spocie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety d*pa zbita z naklejkami i ramkami Sławeq nie wysłał naklejek , a Kerczi miał stłuczke i nie dotarł do Katowic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
napewno starczy dla tych co są na liście :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a taki żarcik, bo sie wszyscy przechwalają kto późnij poszedł spać mam kolejną niespodzianke na spota w sobote :> mam nadzieje tylko że nie braknie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja dopiero teraz ide spać :> dobranoc :polew:
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
ja też ostatnio szedłem od świateł za jakąś tuningowaną bmw 5 ale byłą zrobiona bardzo przyzwoicie stałęm za nią na światłach i podpuszczałem nie wiem jaki miał silnik ale jak ruszał to poszedł dym spod kół ,pomajtał d*pą i poleciał cały czas równiutko szliśmy a kiedyś sie ścigałem na mokrym z 3 litrowym 3000GT (diód ma pełno w ch..) i na parkingu pod silesią dojechał jakąś minute po mnie (akurat też tam jechał ) podchodzi i pyta sie co tam mam za silnik , a ja mu zwykłe 1.9tdi , a on : no ale pewnie quattro
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
ja za kpl uszczelek zapłaciłem jakieś sto-pare złotych kolektora wydechowego nie trzeba wyjmować , ale jest tak skręcony z turbiną i jest tak ciężkie dojście do jednej śruby , że łatwiej go odkręcić i po kłopocie, a czytałem gdzieś , że zawsze trzeba wymieniać uszczelki dolotowego oczywiście nie trzeba zdejmować no i najważniejsze żeby wymienić uszczelke w spływie oleju z turbiny !!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale Wy wszyscy chodzicie wcześnie spać :gwizdanie:
-
Znaleziony w necie tuning A6
tri-xenon rulez
-
Spoty Katowice i okolice
to jutro , albo w piątek na zwykłych spotach można zrobić
-
Spoty Katowice i okolice
a jesteś na liście ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi ile chcesz za te lampki ?? i czy to są ori xenony ?
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
jak dla mnie mega kox
-
Spoty Katowice i okolice
oj Ada , Chorwacja nie zając ale na poważnie, to ciesze sie że chociaż odpisałaś w temacie napewno będzie jeszcze okazja sie poznać. także jedź i baw sie dobrze to extra :> co to za dzieciaki ? mam przygotować kocyki , grzechotki , czy jakieś playboy'e żeby sie nie nudziły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek , zauważyłem to jak już było dużo chętnych i nawet pisałem w temacie czy by nie zmienić terminu ale tylko Diman podjął temat i napisał że mu 18tego też nie pasi także został 11. no i to jest pierwszy spot nastawiony na nowe twarze pewnie jeszcze nie jeden grill sie odbędzie, mam dużą działke i jak narazie sie z nią nic nie będzie działo , chyba że po spocie będe sie musiał wynieść z miasta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
grill jest u mnie na działce , tamten spot był z eu , teraz będzie wypas
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cześć dziewczyy , patrzcie jaka sie biba szykuje i prawie wszyscy nowi :> http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.135.html
-
Spoty Katowice i okolice
no to extra , poznasz mnie z ludźmi , bo mieszkam na zadolu od niedawna w domu gdzie kiedyś była myjnia (może kojażysz )wpisałem was tak na liste , bo nie napisałaś jak chłopak ma na imie , no i lista jest według ilości aut
-
Śmierć w AUDI
jak na moje oko to jest B6 w sedanie, teraz trzeba będzie uważać na allegro , bo za jakiś czas go wyklepią , odmalują i ktoś go kupi