Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. fajnie że sie zacząłeś udzielać po moim PW jak chcesz coś kupić to masz specjalny dział kupie lub sprzedam. kabel do Vaga ja mam, nie wiem czy będe jutro na spocie ale będe napewno w Sobote na grillu [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 14:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_przelacznik_zespolony_tempomat_modul_kompletny_zestaw_i_inne-t91230.0.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9168076 byłem dziś oglądać i tak: 1. komis o dupe rozczaś na zadupiu (jak dla mnie) i mały i dużo aut (raczej średnich) 2. koleś z d*py , nic nie wiedział o aucie , nie ma książki , kupił auto w jakimś komisie w dojczach , ale zupełnie nic nie wiedział o aucie ani nic nie robił. 3. Auto +1.8TQ , czysto chodziło jak na moje mega ucho +wnętrze (czarna podsufitka , czarne plastiki , 4el szyby , skóro-welur , kiera S4 , podświetlane osłonki przeciwsłoneczne ;] ) +prawe lusterko symetryczne +18ki z dobrymi oponami i jak na moje oko jakieś większe hamulce +kluczyk scyzoryk +wszystkie szyby poza przednią 99 , na przedniej nie było daty -maska sprzedlifta , -naprawiane prawe nadkole (brzydkopomalowane ) -skorodowany trójkącik przy tylnym oknie -wyprysk na listwie tylnej klapy -lampy FK bez xenonu -znalazłem jakiś luźny kabel zakończony jakąś nieznaną mi wtyczką (wisiał niepodpięty) -przy przedniej szybie jakoś dziwnie szły listwy wzdłuż drzwi -malowany przedni zderzak -białe wieśniackie tarcze na zegary , obklejone chrom-folią listwy ozdobne. -nie odpalił od strzała , może słaby aku od stania w komisie reasumując , trzeba podjechać na stacje diagnostyczną , zvagować i musisz sam podjąć decyzje. chociaż środek bajeczny jakby wymienić tarcze i listwy [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 15:59_________________________________________________Vin auta WAUZZZ8DZYA080310
  2. no jeszcze sporo
  3. siema człowieki, sorki Pucek , ale jeszcze nie byłem obejrzeć tego auta , bo cały czas pada, a nie chce oglądać auta w deszczu
  4. oryginalny w salonie audi zamówić Ci ?? bo dziś i tak jade do audi zamawiać termostat dla Stanleya
  5. keżor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    pierwszy mod jaki Cie czeka to ściągnąć z przodu znaczek S4 , z tyłu też i najlepiej jeszcze te TDI i będzie ładna tylnia klapa , z tańszych modów jeszcze polecam boczne kierunkowskazy i ramki klubowe w środku ringi na zegary. i na początek starczy , potem oczywiście jakaś fela 17cie wzwyż i będzie kozak
  6. hehe , ja też dziękuje wszystkim spotowiczą , no parka z dziewczynką koks , poprostu lubią parkować obok audi ramki mam w bagażniku i nie ukrywam że chciałbym je sprzedać jak najszybciej bo mi strasznie drżą razem z basem :polew:
  7. do wszystkich co przyjeżdżają na spoty , jak pada to uciekamy na zielony parking podziemny pod REAL'em 200m od GO-sportu także nie mówić że pada tylko przyjeżdżać
  8. j atak miałem jak wymieniłem przepływke na nową armeńską auto jeździło gorzej niż na mojej 10cio letniej niby padniętej trzeba by no i pisać w odpowiednim temacie
  9. pewno migacz :gwizdanie:
  10. spoko , to niech przyjedzie tata Guregora Pucek, to kiedy ja mam jechać oglądać to auto ?? no ja też mam kawałek do tej dąbrowy czy kaj to tam jest [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 00:25_________________________________________________ jak miał rejestracje SO to znam :gwizdanie: fajny koleś a z czasem wszyscy fajni przejdą tutaj
  11. to sam mam jechać ?? to przyjedź pod go sport i dalej pojadymy moim nie chce mi sie samemu jechać do dąbrowy
  12. hmmmm, troche wyglądają jak kołpaki , trzeba by je obaczyć na żywo
  13. moge sie przejechać a to kiedy chcesz jechać ?? a autko troche rarytasik , bo ma 4x el. szybki i skóro-welurowe zice dziwi mnie jedynie ten grill i maska z przed liftu (czyli na 100% była zmieniana ) czyli raczej jakiś tam dzwonek był :gwizdanie:
  14. ja mam ramki 25 kpl będą dostępne na spotach wtorkowych , piątkowych i sobotnich
  15. właściciele golfów , omeg , tigr , calibr zacierają ręce na te atrapki :gwizdanie:
  16. siema Pany , Wpisywać sie prosze na liste na grill http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowice_i_okolice_info_1_post-t85081.360.html
  17. to super a tak w ogóle to będzie można na spocie zakupić ramki pod rejestracje , a na sobotnim spoto-grilu także naklejki bo mam już zamówione
  18. może to wina kół, zapodaj sobie minimum 17ki z oponą 225/45 z ET 35 twardość samochodu zmienia sie baaaaardzo znacznie w porównaniu do seryjnych 195/65/15 , wiem bo jeżdże na obu kompletach lato/zima i powiem tyle że te 15ki to sie boje że mi zlecą z felgi jak chce mocniej skręcić na 17kach jest jak gokart , na ale mam też zawias -60/-40 chociaż dwa sezony temu miałem felgi z S4 z ET45 i oponą 225/45 i seryjnym zawieszeniu. auto jeździło OK , ale nie super, założyłem wtedy dystanse do przodu 15 i do tyłu 20 i zrobiło sie miodzio na następny sezon już obniżyłem fure i zapodałem 18ki z 225/40 i ET35 i był Meeeeega koks w zakrętach , ale za mało komfortu i za szerokie felgi jednak bo 9" , no i w tm sezonie latam na 17kach tak jak napisałem na początku
  19. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/item698943949_lampy_reflektory_audi_a4_b5_95_98_dayline_chrom.html zbliżone do Ori B8 a tak poważnie , to z cięciem błotników nie ma dużo roboty a efekt poliftowych lamp niczym nie zastąpisz
  20. na tym ostatnim ogłoszeniu to nie są sonary a zespolone FK także pożądne drogie lampki , nie tani zaminnik, dlatego możliwe że koleś je założył, bo chciał mieć czarne lampy mnie też leżą w domu dwie takie Tofik, jak chcesz sie przekonać czy masz 140kuni to polecam kreske ze mną ja mam 145 , to powinniśmy iść w miare równo
  21. a wolałbyś żeby był przekręcone na to Twoje 200cie?? wiadać że koleś uczciwy z tego co mówisz to i może przebieg autentyczny także jak jest ok to bym brał
  22. buahahahahaha kolejne forum murzyna , polecam też A2club , A5club , A6club , A8club :polew: :polew:a co do porządnego klubu A3 to tylko A3-club.net tak jak napisał Kowi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.