Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. Cis, na wycięciu kata można jeszcze zarobić , a są prawie same plusy , bo jedyny minus to to , że troszku bardziej zanieczyszcza ale nie nasza wina że nowy kat w ASO kosztuje 2800zł
  2. mosz lepsze parametry niż AJM za***iście AJM ma w serii 280Nm
  3. Rozwaliło mnie jak napisał, że S8 ma beznadziejne wnętrze pewnie chodziło mu o drzewno ale do 8ki wsumie pasuje Pitera co do tej lutownicy to baaardzo precyzyjną jak na moje oko taką z jednym chudym pręcikiem
  4. kutfa , porąbało was z tym gadaniem , jak baby z magli ale nadrobiłem ;] wczoraj wróciłem ze spotu o 24 do dom , bo jeszcze pojechałem na czwartkowe wyścigi i spotkałem znajomych a potem jechaliśmy z tamtąd przez katowice na Kebab i ścigałem sie "troche" z Civiciem TypeR na zakrętach go miałem na prostej gorzej , ale nie było źle , aż koleś mnie pochwalił i powiedział że auto mi zapiertalala ale też przejechaliśmy przez jeden przejazd złoty siedem a zawsze tam przejeżdżam 20gr bo nierówno ogólnie jak ktoś chce to zapraszam o 22 pod go sport w katowicach w czwartki, ja tam mam zamiar sie pojawiać oczywiście to już jest po spocie ełu i spot będzie ze ścigantami z kato pozdro
  5. podupiło was z tymi linkami, nic tylko sie cieszyć, że ludzi giną , gratuluje k**wa poczucia humoru ... [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:50_________________________________________________ma ktoś pożyczyć jakąś małą precyzyjną lutownice ??
  6. i jeszcze kutfa na obiad golonko , oby nie z tego motocyklisty a innych linków nie zamierzam otwierać
  7. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    troche nie tak , wystarczy spojrzeć na wykończenie lamp Depo (chrom na brzegach postrzępiony :gwizdanie: ) i rodzaj plastiku (chociażby uszy) ale depo jest najlepszym zamiennikiem , ja wole kilku letnie valeo
  8. wkleiłeś dwa razy to samo , ale kurdwa swoją drogą mógłbyś pisać że wklejasz coś mocniejszego , nie lubie oglądać motocyklistów przy obiedzie :gwizdanie:
  9. no znowu nie jest ona taka wielka
  10. założyłem se gumki na springi zobaczymy czy coś dadzą :gwizdanie:
  11. ten z tej corvetty zmienia na większe , to odkupuje od niego :polew:
  12. u Króla wróciła moc za 4,5zł by Fagumit u Victora zgasła kontrolka poduszek by VagCom u Wolfa podnieśliśmy lampe by Torx u Gracjana w Skuterze podnieśliśmy moc do 120KM by Turbo z AFNa :polew: a ja sobie kupiłem gumy do sprężyn i zobacze ile dają koni
  13. siema Ludki chyba będzie turbo z AWXa do sprzedania , w dobrym stanie , dostępne logi , w przystępnej cenie królu??
  14. A pokaz nam jakas przykladowa fote.. http://www.allegro.pl/item710304669_audi_a4_b5_8d_nowa_dokladka_zderzaka_przod.html
  15. Keżor a ta biała niunia miała tablice zaczynające sie na DB bo taką właśnie widzałem dziś w Siemianowicach i wyglądała ekstra, rzuca sie w oczy nie pamiętam, ale z przodu lampki Devil eyes czarne wytrzymałość 6Bar
  16. no spoko , obaczymy , porównamy z moją , zamienimy itp [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:20_________________________________________________wczoraj kolega B6 w avancie na tych czarnych kołach pytał gdzie robić program, polecam ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/grupowy_chip_w_compsport_szukam_chetnych-t87768.0.html
  17. byście do wszystkich ze śląska PW rozesłali to byście z 30 aut uzbierali :gwizdanie: wczoraj był jeden kolega pierwszy raz na spocie w katowicach i mówił że ma w planach chipa i już dzwonił do jakiejś firmy , poleciłem mu Compotów , także jak sie odezwie na śląskich (bo nie wiem jaką ma ksywe) to go tu podeśle
  18. czyli Ci sie nie podoba ??
  19. i ani kph więcej AFN + T od AWX + FMIC + Soft 145@326
  20. te wszystkie graty kosztują po jakieś 5gr także moge zrobić dwa , tylko wiesz że taniej byś miał w ASO :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:27_________________________________________________ no dzięki , chyba już wszystko wiem . jutro zaczynam modzić :>
  21. najlepiej zrób to z kimś kto już to robił, ja wsadziłem do pieca i jedną mi sie udało rozkleić a jedną ugotowałem na mięko :gwizdanie:można też rozklejać po kawałku opalarką i masz pewność że nie stopisz lampy
  22. no ja też zaraz zdupiam , z rana lece do jakiegoś sklepu elektronicznego i może mi sie zaczną ściemniać ledy
  23. no i słyszałem , że Królu celuje w takie turbo
  24. będziesz je woził w bagażniku , ale będzie większe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.