Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
Cis, na wycięciu kata można jeszcze zarobić , a są prawie same plusy , bo jedyny minus to to , że troszku bardziej zanieczyszcza ale nie nasza wina że nowy kat w ASO kosztuje 2800zł
-
Spoty Katowice i okolice
mosz lepsze parametry niż AJM za***iście AJM ma w serii 280Nm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozwaliło mnie jak napisał, że S8 ma beznadziejne wnętrze pewnie chodziło mu o drzewno ale do 8ki wsumie pasuje Pitera co do tej lutownicy to baaardzo precyzyjną jak na moje oko taką z jednym chudym pręcikiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kutfa , porąbało was z tym gadaniem , jak baby z magli ale nadrobiłem ;] wczoraj wróciłem ze spotu o 24 do dom , bo jeszcze pojechałem na czwartkowe wyścigi i spotkałem znajomych a potem jechaliśmy z tamtąd przez katowice na Kebab i ścigałem sie "troche" z Civiciem TypeR na zakrętach go miałem na prostej gorzej , ale nie było źle , aż koleś mnie pochwalił i powiedział że auto mi zapiertalala ale też przejechaliśmy przez jeden przejazd złoty siedem a zawsze tam przejeżdżam 20gr bo nierówno ogólnie jak ktoś chce to zapraszam o 22 pod go sport w katowicach w czwartki, ja tam mam zamiar sie pojawiać oczywiście to już jest po spocie ełu i spot będzie ze ścigantami z kato pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podupiło was z tymi linkami, nic tylko sie cieszyć, że ludzi giną , gratuluje k**wa poczucia humoru ... [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:50_________________________________________________ma ktoś pożyczyć jakąś małą precyzyjną lutownice ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jeszcze kutfa na obiad golonko , oby nie z tego motocyklisty a innych linków nie zamierzam otwierać
-
[B5 ADR] Lampy przednie
troche nie tak , wystarczy spojrzeć na wykończenie lamp Depo (chrom na brzegach postrzępiony :gwizdanie: ) i rodzaj plastiku (chociażby uszy) ale depo jest najlepszym zamiennikiem , ja wole kilku letnie valeo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wkleiłeś dwa razy to samo , ale kurdwa swoją drogą mógłbyś pisać że wklejasz coś mocniejszego , nie lubie oglądać motocyklistów przy obiedzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no znowu nie jest ona taka wielka
-
Spoty Katowice i okolice
założyłem se gumki na springi zobaczymy czy coś dadzą :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten z tej corvetty zmienia na większe , to odkupuje od niego :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
u Króla wróciła moc za 4,5zł by Fagumit u Victora zgasła kontrolka poduszek by VagCom u Wolfa podnieśliśmy lampe by Torx u Gracjana w Skuterze podnieśliśmy moc do 120KM by Turbo z AFNa :polew: a ja sobie kupiłem gumy do sprężyn i zobacze ile dają koni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Ludki chyba będzie turbo z AWXa do sprzedania , w dobrym stanie , dostępne logi , w przystępnej cenie królu??
-
[ALL B5] Dokładki do zderzaków S4 do B5
A pokaz nam jakas przykladowa fote.. http://www.allegro.pl/item710304669_audi_a4_b5_8d_nowa_dokladka_zderzaka_przod.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor a ta biała niunia miała tablice zaczynające sie na DB bo taką właśnie widzałem dziś w Siemianowicach i wyglądała ekstra, rzuca sie w oczy nie pamiętam, ale z przodu lampki Devil eyes czarne wytrzymałość 6Bar
-
Spoty Katowice i okolice
no spoko , obaczymy , porównamy z moją , zamienimy itp [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:20_________________________________________________wczoraj kolega B6 w avancie na tych czarnych kołach pytał gdzie robić program, polecam ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/grupowy_chip_w_compsport_szukam_chetnych-t87768.0.html
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
byście do wszystkich ze śląska PW rozesłali to byście z 30 aut uzbierali :gwizdanie: wczoraj był jeden kolega pierwszy raz na spocie w katowicach i mówił że ma w planach chipa i już dzwonił do jakiejś firmy , poleciłem mu Compotów , także jak sie odezwie na śląskich (bo nie wiem jaką ma ksywe) to go tu podeśle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli Ci sie nie podoba ??
-
[B5 AFN] V-Max AFN + 216 + program
i ani kph więcej AFN + T od AWX + FMIC + Soft 145@326
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moja wizja :>
-
Potrzebny ktoś kto rozkoduje mi ten niemiecki schemat
te wszystkie graty kosztują po jakieś 5gr także moge zrobić dwa , tylko wiesz że taniej byś miał w ASO :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:27_________________________________________________ no dzięki , chyba już wszystko wiem . jutro zaczynam modzić :>
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
najlepiej zrób to z kimś kto już to robił, ja wsadziłem do pieca i jedną mi sie udało rozkleić a jedną ugotowałem na mięko :gwizdanie:można też rozklejać po kawałku opalarką i masz pewność że nie stopisz lampy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja też zaraz zdupiam , z rana lece do jakiegoś sklepu elektronicznego i może mi sie zaczną ściemniać ledy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i słyszałem , że Królu celuje w takie turbo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będziesz je woził w bagażniku , ale będzie większe