Stolar

O Stolar

Osiągnięcia Stolar

Reputacja

1. Czy zderzak od eSki pasuje idealnie do B5 czy jeszcze trzeba coś kombinować ?
  2. dzieki wielkie za pomoc a nie wiesz gdzie mozna kupic jakies ładne (nie wiejskie) dokładki do zderzaków i progi w przyzwoitej cenie?
  3. a czy istnieją dokładki w stylu S4 do B5 ?
  4. Witam, od dłuższego czasu poszukuje dokładek do Audi A4 B5 w stylu S-Line lecz nigdzie nie moge znaleźć. Czy można gdzieś dostać kompletne ospojlerowanie chodzi mi o dokładki do zderzaków i progi w rozsądnej cenie? Czy ma ktoś zdjęcia jak to wygląda jeżeli mozna cos takiego zrobić? Z góry dzięki za pomoc.
  5. Właśnie wyczytałem że jednak do mojego radia nie da sie podłączyć zmieniarki to jest ten Chorus 1 który był montowany od 1997r. Jendak mam pytanie czy byłaby możliwość podłączenia RNS-E zamiast tego radia? Czy jest dużo roboty z tym żeby to wcisnąć? Na jakiej zasadzie działa RNS-E?
  6. Posiadam to samo radio i mam podobny problem, ostatnio czytałem ze nie ma możliwości podłączenia zmieniarki do tego radia, czy to prawda?
  7. Witam mam problem odnośnie zmnieniarki. Posiadam zmieniarke Pioneer CDX-P600 i nie mam pojęcia czy da sie w jakiś sposób ją podłączyc do mojego radia- Audi Chorus zwykły kaseciak. Czy jest możliwość podłączenia tej zmieniarki do tego radia, jak nie to czy jest możliwość podłączenia jakiejkolwiek zmieniarki do tego radia. A może lepsza okazałaby się zmiana tego radia na oryginalne Audi tylko na cd. Prosze o pomoc, z góry dzięki!