Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Poszukuje dobrego forum audi A3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Może ktoś z was zna adres dobrego forum o tematyce Audi A3.

Z góry dziękuje.

Opublikowano

a3club.pl :th:

Opublikowano

Jest jednio ale jego poziom jest tragiczny.

Opublikowano

Jest jednio ale jego poziom jest tragiczny.

Nie wiem o którym mówisz, ale przy naszym forum każde inne wydaje się tragiczne. :naughty::wink4:

Opublikowano
http://a3-club.net/forum/ to też jest w miare dobre
Opublikowano

http://a3-club.net/forum/ to też jest w miare dobre

Ooo, właśnie o to mi chodziło. Tamtego to nie znam. :decayed:

Opublikowano

a3club.pl :th:

buahahahahaha kolejne forum murzyna , polecam też A2club , A5club , A6club , A8club :polew: :polew: :polew: :polew:

a co do porządnego klubu A3 to tylko A3-club.net tak jak napisał Kowi :wink4:

Opublikowano
buahahahahaha kolejne forum murzyna , polecam też A2club , A5club , A6club , A8club :polew: :polew: :polew: :polew:

a co do porządnego klubu A3 to tylko A3-club.net tak jak napisał Kowi :wink4:

Uzytkownikow: 5 :kox:

Opublikowano
  • Autor

A istnieje możliwość stworzenia dodatkowego działu dla modelu A3

Opublikowano

Nie sadze.. :naughty:

Opublikowano

A istnieje możliwość stworzenia dodatkowego działu dla modelu A3

Czego pytanie dotyczy w sprawie a3 i w czym masz problem ????

Opublikowano

a co do porządnego klubu A3 to tylko A3-club.net tak jak napisał Kowi :wink4:

Tamtemu forum troche brakuje żeby je nazwać porządnym.

Opublikowano

Czego pytanie dotyczy w sprawie a3 i w czym masz problem ????

dokładnie, bo ja już ponad rok jeżdżę A3 a siedzę tu cały czas :polew: dużo rzeczy jest podobnych w A3 i A4 więc może forum A3 Ci nie potrzebne :cool1:

Opublikowano

jeżeli A3 to tylko i wyłącznie a3-club.net

Jestem tam od 3 lat i nie dam złego słowa powiedzieć ani na ludzi, których tam znam (a przez 3 lata troche się zebrało) ani na techniczne sprawy jezeli dobrze zapytasz a wczesniej radze troche poszukac bo informacji technicznych jest tam baaaardzo duzo... :)

Opublikowano

Ja tam załapałem sie na grupowe chipowanko :naughty:

Opublikowano

Witam.

Może ktoś z was zna adres dobrego forum o tematyce Audi A3.

Z góry dziękuje.

nie ma lepszego forum niz to, siedz tutaj

ja nawet z racji tego bede zmieniał spowrotem samochód na A4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam audi A3 z silnikiem 2.0 TDI.

Po zapaleniu samochodu, silnik nie równo pracuje, widoczne są na obrotomierz minimalne drgania wskazówki. Taka sytuacja powtarza się tylko wtedy gdy odpalam zimny silnik, po rozgrzaniu silnik pracuje równo.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, proszę o pomoc.

Opublikowano

tylko po zapaleniu ?

czy nieraz np na swiatlach tez ?

Opublikowano

Mam audi A3 z silnikiem 2.0 TDI.

Po zapaleniu samochodu, silnik nie równo pracuje, widoczne są na obrotomierz minimalne drgania wskazówki. Taka sytuacja powtarza się tylko wtedy gdy odpalam zimny silnik, po rozgrzaniu silnik pracuje równo.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, proszę o pomoc.

j atak miałem jak wymieniłem przepływke na nową armeńską :decayed: auto jeździło gorzej niż na mojej 10cio letniej niby padniętej :rolleyes: trzeba by :vaglogi: no i pisać w odpowiednim temacie :kox:
Opublikowano
  • Autor

tylko po zapaleniu ?

czy nieraz np na swiatlach tez ?

Przy rozruchu na zimnym silniku, jak i na krótkich postojach np. (światła)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.