Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przeszedłem na pl to przestałem być lubiany przez admina, i zaczął sie do wszystkiedo dopierda..ć i wkońcu mi dał range moderowanego , bo w podpisie miałem Bat Klub ... (tak jak tu mam) a to nie łamało regulaminu. ale to nie temat do takich rozmów :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema, panowie , padło mi auto kręci ale nie odpala , szkoda gadać , i stoi gdzieś na mieście :/ a nie mam kabla , bo oddałem szkoda gadać, myśle że to przez ten upał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja za co dostałem ?? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no to robi sie ekipa wieczorem wciepne fotki jak wygląda miejsce spotu
-
Strefa Śmiechu
i oraz i sa bardzo podobne takze nie wiem czy takie autentyki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
witam wszystkich , właśnie zauważyłem , że ten spot miałby kolidować ze zlotem klubu , dlatego zastanawiam sie nad zmianą daty , ale chciałbym żeby osoby które jadą na zlot napisały czy by przyjechały na spota do katowic! Gregory, Majki , Diman, Miron ? bo jak chcecie to zmienie date na tą sobote co będzie teraz , lub 18tego. co Wy na to ?
-
Spoty Katowice i okolice
no ja trzaskam HDRy na tyle na ile umiem ale niektóre wychodzą fajnie wysłałem już 100priwów z zaproszeniami i osiągnąłem limit na tą godzine , dlatego reszte wyśle później
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a może wolisz Ródi ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to obaczysz u mnie i zmienisz zdanie
-
Spoty Katowice i okolice
ogłaszam oficjalnie że miejsce zostało wybrane , pierwszy spot katowicki A4-klub.pl odbędzie sie w: Katowice-Zadole ul.Żołnierska9 tzw. Keżor's House.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i zaraz będzie pisać RUDA KITKA, że nic nie wolno PS. pisze sie Humor :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:38_________________________________________________Gracjan, co do oświetlenia to ja mam dwa neony czerwone wolne , takie jak mam u siebie w nogach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak Rudi Schuberth
-
Spoty Katowice i okolice
już wszyscy chętni są na liście tylko coś niezbyt dużo jak narazie chętnych :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taka jak normalnie, poszukaj na forum
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie, to wpadacie na spota do katowic ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja może będe miał na piątek kilka sztuk, ale nie obiecuje
-
Spoty Katowice i okolice
to Ty do australii lecisz że będziesz biegać i załatwiać w sobote po południu napisz jeszcze czy sam będziesz to bym na liste Cie wpisał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Panowie, może macie ochote wpaść na mega wyczesany spot do Katowic http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
siemacie, zapraszam na mega spota http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemka, jakbyście chcieli to zapraszam na spot http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapraszam na spota chociaż już raz żeście byli , ale to było dawno i to był inny klub teraz będzie wszystko perfekto http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.75.html
-
Spoty Katowice i okolice
som czy z rodzinką ??
-
Spoty Katowice i okolice
a to wpadniesz mam rozumieć
-
Spoty Katowice i okolice
a same niesamowite
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu , bierzesz dziołche?