Treść opublikowana przez keżor
-
[B5 ADR] Lampy przednie
1. żadne lampy soczewkowe nie mają świateł przeciwmgielnych 2.http://www.venom24.pl/audi-19950199-black-clear-soczewka-inpro-p-16935.html ja bym brał te jeżeli dzielone , ale wsadzić zespolone też nie jest trudno , także dobrze sie zastanów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu, Ty masz całą przepływke, czy można wymienić sam wkład ?? bo jak masz na wkłądy to przywioze Ci jedną przepływke do testów i wrazie co możemy jeszcze podpiąć moją bo jest w idealnym stanie, na logach wszystko wyjdzie postaram sie na piątek mieć lapa i kabel to pologujemy co trza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Królu , nie gupie , ale co zrobisz z regulacją wysokości świateł i ogrzewaniem tylnej szyby ?? bo ja np. mam takie przyciski na konsoli
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=bl6RJyZdBSU&feature=related
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jeszcze pamiętajcie żeby zagłosować na B5ke :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan
http://www.venom24.pl/audi-9501-p-17746.html znalazłem takie coś kto sie odważy kupić i opisać jak świecą ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo ja nie mówiłem że będe i ekipa ze śląska też nic nie wie , także w tym tygodniu raczej nie jedziemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie ja raczej nie dam rady wypaść do czewy w tym tygodniu :gwizdanie: ale nic nie było mówione że jedziemy tylko że macie przemyśleć wyjazd na spocie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to też sobie walne piwko i działam
-
[AFN+] Keżorowóz
FMIC został zakupiony okazyjnie od kumpla który sobie założył go miesiąc wcześniej i postanowił sprzedać fure wtryski bym chciał zmienić, ale to odrazu bym zakładał 230 , a do tego trzeba zmienić pompe , także pewnie w tym sezonie sobie podaruje auto i tak lata dużo lepiej
-
[AFN+] Keżorowóz
mała aktualizacja stage 11: -turbo AWX + FMIC + "lekki" kat =145koni i 328niutów , niestety moc ograniczona została wtryskami -zdjęcie robione oczywiście na niemieckiej autostradzie jak wracałem z Vtechu i jak widać po obrotach więcej już nie pojedzie to auto , ale i tak jest -no i dostałem sie do elitarnego klubu BAT Klub member #20 no i pare fotek jakie udało mi sie ostatnio zrobić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a gdzie jest lista chętnych ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, ja chyba dziś nie dojade , także dogadajcie sie co do czewy w niedziele i piszcze na forum i polecimy jakoś razem
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja moge jechać na czewe tylko sobie dupne naklejke na klape [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 12:26_________________________________________________no i zejdźcie z Marka :gwizdanie: Mark wpadał na spoty dosyć częstko swego czasu i to do katowic bądź sosnowca gdzie już w ogóle ma nie podrodze , także ja mu wierze że nie może dojechać- Tworzymy Nowy Klub BAT
niestety , więcej już sie nie da na ori wtryskach (przynajmniej moich) , no i jest jeszcze Moment który jest ładniejszy niż po samym programie, ale widać że brakuje wtrysków- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema, jestem już w BAT klubie autko lata dużo lepiej , różnica jest spora, niby 15 koni i 25Nm więcej niż miałem po programie , a czuć różnice szkoda że ma padać ;(- Tworzymy Nowy Klub BAT
turbinka AWX + FMIC + lajtowy program :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za wtryski liczyć tysia spokojnie , także narazie biedny student musi zadowolić sie 145koniami i 320niutami , później wkleje wykresik teraz to autko sie zbiera sie [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 16:33_________________________________________________ wracaliśmy niemiecką autostradą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na programie wcześniej miałem 130koni i 300momentu , teraz mam nadzieje że przebieg momentu będzie dużo lepszy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no fmic i turbo z awx czyli bez strojenia też coś daje- Rozwalona nieoznakowana Vectra
kiedyś już był wątek o nieoznakowanych furach, i ktoś wrzucił temat że jakiś policjant stracił uprawnienia , bo koleś sie z nim sądził , że nie mając koguta auto łamie tak samo przepisy jak ścigant przed nimi. i powinni natychmiast włączać koguty a nie czekać aż uzbiera sie ładna ilość ptk. odpukać , mnie nigdy nie capli na video , ale jak co to mam zamiar tak samo sprawe załatwić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie tyle, ale robi sie juź poprawka na 150kucy i troche płaszczszy przebieg momentu z dołu , bo teraz jest mega kop [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 12:18_________________________________________________Marko , będziesz teraz w piątek na spocie??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ekstra :cool1: ale dalej mi będzie dużo brakować do Twoich 420 koniuf- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Pany, czymcie kciuki :gwizdanie: auto właśnie sie hamuje za niedługo mam nadzieje zobaczyć jakiś sensowny wykres - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE