Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. keżor odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    1. żadne lampy soczewkowe nie mają świateł przeciwmgielnych 2.http://www.venom24.pl/audi-19950199-black-clear-soczewka-inpro-p-16935.html ja bym brał te jeżeli dzielone , ale wsadzić zespolone też nie jest trudno , także dobrze sie zastanów
  2. krolu, Ty masz całą przepływke, czy można wymienić sam wkład ?? bo jak masz na wkłądy to przywioze Ci jedną przepływke do testów i wrazie co możemy jeszcze podpiąć moją bo jest w idealnym stanie, na logach wszystko wyjdzie postaram sie na piątek mieć lapa i kabel to pologujemy co trza
  3. Królu , nie gupie , ale co zrobisz z regulacją wysokości świateł i ogrzewaniem tylnej szyby ?? bo ja np. mam takie przyciski na konsoli
  4. http://www.youtube.com/watch?v=bl6RJyZdBSU&feature=related
  5. to jeszcze pamiętajcie żeby zagłosować na B5ke :gwizdanie:
  6. http://www.venom24.pl/audi-9501-p-17746.html znalazłem takie coś kto sie odważy kupić i opisać jak świecą ??
  7. Dzo ja nie mówiłem że będe i ekipa ze śląska też nic nie wie , także w tym tygodniu raczej nie jedziemy
  8. no właśnie ja raczej nie dam rady wypaść do czewy w tym tygodniu :gwizdanie: ale nic nie było mówione że jedziemy tylko że macie przemyśleć wyjazd na spocie
  9. no to też sobie walne piwko i działam
  10. FMIC został zakupiony okazyjnie od kumpla który sobie założył go miesiąc wcześniej i postanowił sprzedać fure wtryski bym chciał zmienić, ale to odrazu bym zakładał 230 , a do tego trzeba zmienić pompe , także pewnie w tym sezonie sobie podaruje auto i tak lata dużo lepiej
  11. mała aktualizacja stage 11: -turbo AWX + FMIC + "lekki" kat =145koni i 328niutów , niestety moc ograniczona została wtryskami -zdjęcie robione oczywiście na niemieckiej autostradzie jak wracałem z Vtechu i jak widać po obrotach więcej już nie pojedzie to auto , ale i tak jest -no i dostałem sie do elitarnego klubu BAT Klub member #20 no i pare fotek jakie udało mi sie ostatnio zrobić
  12. a gdzie jest lista chętnych ??
  13. Panowie, ja chyba dziś nie dojade , także dogadajcie sie co do czewy w niedziele i piszcze na forum i polecimy jakoś razem
  14. to ja moge jechać na czewe tylko sobie dupne naklejke na klape [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 12:26_________________________________________________no i zejdźcie z Marka :gwizdanie: Mark wpadał na spoty dosyć częstko swego czasu i to do katowic bądź sosnowca gdzie już w ogóle ma nie podrodze , także ja mu wierze że nie może dojechać
  15. niestety , więcej już sie nie da na ori wtryskach (przynajmniej moich) , no i jest jeszcze Moment który jest ładniejszy niż po samym programie, ale widać że brakuje wtrysków
  16. siema, jestem już w BAT klubie autko lata dużo lepiej , różnica jest spora, niby 15 koni i 25Nm więcej niż miałem po programie , a czuć różnice szkoda że ma padać ;(
  17. turbinka AWX + FMIC + lajtowy program :>
  18. za wtryski liczyć tysia spokojnie , także narazie biedny student musi zadowolić sie 145koniami i 320niutami , później wkleje wykresik teraz to autko sie zbiera sie [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 16:33_________________________________________________ wracaliśmy niemiecką autostradą
  19. na programie wcześniej miałem 130koni i 300momentu , teraz mam nadzieje że przebieg momentu będzie dużo lepszy :gwizdanie:
  20. no fmic i turbo z awx czyli bez strojenia też coś daje
  21. kiedyś już był wątek o nieoznakowanych furach, i ktoś wrzucił temat że jakiś policjant stracił uprawnienia , bo koleś sie z nim sądził , że nie mając koguta auto łamie tak samo przepisy jak ścigant przed nimi. i powinni natychmiast włączać koguty a nie czekać aż uzbiera sie ładna ilość ptk. odpukać , mnie nigdy nie capli na video , ale jak co to mam zamiar tak samo sprawe załatwić
  22. narazie tyle, ale robi sie juź poprawka na 150kucy i troche płaszczszy przebieg momentu z dołu , bo teraz jest mega kop [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 12:18_________________________________________________Marko , będziesz teraz w piątek na spocie??
  23. Ekstra :cool1: ale dalej mi będzie dużo brakować do Twoich 420 koniuf
  24. Siema Pany, czymcie kciuki :gwizdanie: auto właśnie sie hamuje za niedługo mam nadzieje zobaczyć jakiś sensowny wykres

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.